PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Łubowicach

Przez pół godziny przed każdą Mszą św. okazja do Spowiedzi św.

Msze św.

Niedziele i Uroczystości

• Msze św. o godz. 08:00, 10:30.
  • W ostanią niedzielę miesiąca o godz. 10:30 Msza św. chrzcielna.

W tygodniu

• W środy i piątki o godz. 07:00.
  • W poniedziałki, wtorki, czwartki i pierwsze piątki miesiąca o godz. 17:00 (okres zimowy) albo o godz. 18:00 (okres letni).
  • W sobotę o godz. 17:00 (18:00 w okresie letnim) pierwsza Msza św. z niedzieli.
  • W czwartki Msza św. szkolna.
  • W pierwsze piątki miesiąca o godz. 07:00 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i nabożeństwo przed Najświętszym Saktamentem.
  • W pierwsze soboty miesiąca o godz. 08:00 Msza św. w intencji czicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

W niedziele i uroczystości

• Nabożeństwo popołudniowe o godz. 14:00 (z wyjątkiem niedziel, na które przypadają odpusty w kościołach naszego dekanatu i niedziel wakacji).
  • W niedziele Wiekiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  • W niedziele maja nabożeństwo majowe.
  • W niedziele października nabożeństwo różańcowe.

W tygodniu

• Godzina Święta w pierwsze czwartki miesiąca godzinę przed rozpoczęciem Mszy św.
  • Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w pierwsze piątki miesiąca po Mszy św. porannej.
  • Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi w pierwsze soboty miesiąca po Mszy św. porannej.
  • Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych w piątki Wielkiego Postu o godz. 16:15.
  • Nabożeństwa majowe: w maju po Mszy św.
  • Różaniec: codziennie pół godziny przed Mszą św., w październiku po Mszy św.