INTENCJE MSZY ŚW.

zastrzegamy prawo do zmian!

Piątek 1 Stycznia 2021
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

10:30 W intencji członków nowo powstałego w Grzegorzowicach kręgu Matki Bożej Pielgrzymującej z posłaniem.

14:00 Za zm. ze Związku Emerytów i Rencistów z koła w Łubowicach: Leona Kukiełkę, Ernesta Marek, Teresę Wolnik, Alojzego Jasny, Paulinę Jasny, Marię Kerner-Piecha, Marię Kiszka, Maksymiliana Kiszka i Annę Gali.

17:00 W intencji czcicieli Serca Jezusowego.

Sobota 2 Stycznia 2021
Wspomnienie św. Grzegorza z Nazjanzu

8:00 W intencji czcicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Z podziękowaniem za życie, łaskę Chrztu św. i kapłaństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. proboszcza z okazji 48 rocznicy urodzin.

Niedziela 3 Stycznia 2021
św. Józefa Marii Tomasi

8:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Górnej w Brzeźnicy.

10:30 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Kozielskiej 1-7 w Brzeźnicy.

14:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek 4 Stycznia 2021
św. Genowefy Torres Morales

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Kozielskiej 8-48 w Brzeźnicy.

Wtorek 5 Stycznia 2021
św. Jana Nepomucena Neumanna, biskupa

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Leśnej 1-13 w Brzeźnicy.

Środa 6 Stycznia 2021
Uroczystość Objawienie Pańskie - Trzech Króli

8:00 W intnecji Parafian.

10:30 Za zm. ks. Bronisława Martyniaka.

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Leśnej 15-36 w Brzeźnicy.

Czwartek 7 Stycznia 2021
św. Lucjana

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Kolonia Gacki, Łąkowej i Żabnik w Grzegorzowicach.

Piątek 8 Stycznia 2021
bł. Eurozji Barban

6:45 Za zm. rodziców Pawła i Agnieszkę Ploch, Hildegardę Wallach, O. Mikołaja, Józefa i Gertrudę Wallach, zm. z pokrewieństwa Wallach-Ploch, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

11:30 Pogrzeb śp. Krystyny Marklowskiej.

Sobota 9 Stycznia 2021
bł. Alicji le Clerc, dziewicy

17:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Jerzego Pater, Annę i Józefa Szryt oraz za zm. z pokrewieństwa Reichel-Mrozek-Szryt-Pater.

Niedziela 10 Stycznia 2021
św. Wilhelma z Bourges, biskupa

8:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Młyńskiej w Grzegorzowicach.

10:30 Za zm. rodziców Marię i Wilhelma Muszalik, córkę Krystynę, Annę i Alfonsa Przybyła, Anielę i Henryka Rzytki, Józefa Wycisk, Maksymiliana Mika, zm. z pokrewieństwa Muszalik-Przybyła i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 W intencji Paafian.

Poniedziałek 11 Stycznia 2021
św. Teodozjusza, opata

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Odrzańskiej w Grzegorzowicach.

Wtorek 12 Stycznia 2021
św. Małgorzaty Bourgeoys, dziewicy

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Powstańców Śl. 1-31 w Grzegorzowicach.

Środa 13 Stycznia 2021
św. Hilarego z Poitiers, biskupa i doktora Kościoła

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Powstańców Śl. 32-59 w Grzegorzowicach.

Czwartek 14 Stycznia 2021
bł. Piotra Donders

17:00 Za zm. Józefa Walach, rodziców Otylię i Karola, teściów Aleksję i Antoniego Krettek, dziadków z obu stron, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 15 Stycznia 2021
bł. Alojzego Variara

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców Ligoty Książęcej.

Sobota 16 Stycznia 2021
św. Honorata, biskupa

17:00 Za zm. rodziców Agnieszkę i Wilhelma Panek oraz Gerdę i Antoniego Strzedulla.

Niedziela 17 Stycznia 2021
Wspomnienie św. Antoniego, opata

8:00 Za zm. Stanisława Knap w drugą rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Knap Kusidło Iskra.

10:30 Za zm. Annę i Dominika Pytlik, rodziców Pytlik-Krybus, rodzeństwo, Eryka Kara, rodziców, zm. z rodziny Komorek, zm. kapłanów, siostry zakonne, poległych na wojnie i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Msza św. z przekazaniem książeczek do nabożeństwa dzieciom I-Komunijnym.

Poniedziałek 18 Stycznia 2021
bł. Reginy Protmann, dziewicy

17:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Wtorek 19 Stycznia 2021
św. Kanuta Lewarda, króla i męczennika

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Eichendorffa w Łubowicach.

Środa 20 Stycznia 2021
bł. Angela Paoli

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Kasztanowej i Polnej w Łubowicach.

Czwartek 21 Stycznia 2021
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Wolności w Łubowicach.

Piątek 22 Stycznia 2021
bł. Wilhelma Józefa Chaminade

17:00 Za zm. Anielę i Franciszka Jurecki, zm. dzieci z rodzin Jurecki-Gocman, Teodora i Elżbietę Wycisk oraz zm. z rodzin Wycisk i Benek.

Sobota 23 Stycznia 2021
bł. Mikołaja Grossa, męczennika

17:00 Kolędowa w intencji mieszkańców ul. Łąkowej i Zamkowej w Łubowicach.

Niedziela 24 Stycznia 2021
bł. Pauli Gambary Costy, tercjarki

8:00 Za zm. Teresę Szymonik w 30 dni po śmierci.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii Kszuk z okazji urodzin.

14:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek 25 Stycznia 2021
święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

6:45 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Marcinkowski, Strzeduła i Wąsiński.

Wtorek 26 Stycznia 2021
św. Roberta, Alberyka i Stefana, opatów

17:00 Za zm. Różę Haitzer, jej męża Gintera oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 27 Stycznia 2021
św. Henryka de Ossó y Cervelló

6:45 Za zm. Hiacynta Tumulka, rodziców Agnieszkę i Wiktora, brata Alojzego, Annę Tumulka, Joachima Siedlaczek, rodziców Gertrudę i Alojzego Krufczyk, syna Józefa, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 28 Stycznia 2021
Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

17:00 Za zm. Jana Bębenek od mieszkańców osiedla w Brzeźnicy.

Piątek 29 Stycznia 2021
św. Sulpicjusza Sewera, biskupa

11:00 Pogrzeb śp. Agnieszki Gomołka.

17:00 Za zm. Oswalda Bombelek, rodziców Annę i Leonarda Habrom, teściów Annę i Reinholda Bombelek, pokrewieństwo Habrom-Bombelek-Kaczyński-Kłosek oraz dusze w czyśćcu cierpiąc

Sobota 30 Stycznia 2021
bł. Bronisława Markiewicza, kapłana

17:00 Za zm. Martę i Ferdynanda Saiczek, Annę i Pawła Kostyrok, Łucję i Stanisława Dudek, braci Jana, Kazimierza i Maksymiliana, Libusię i Zbigniewa Śliwka, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 31 Stycznia 2021
Wspomnienie św. Jana Bosko

8:00 Za zm. rodziców Elfrydę i Józefa Wycisk, syna Józefa, Franciszka i Franciszkę Kachel, dzieci, synową, zięciów oraz za zm. rodzin Wycisk, Kachel, Machnik, Kretschmer.

10:30 W intencji Parafian.

14:00 Za zm. ks. Bronisława Martyniaka.

Poniedziałek 1 Lutego 2021
św. Weridiana

6:45 Za zm. rodziców i siostrę.

Wtorek 2 Lutego 2021
święto Święto Ofiarowania Pańskiego

17:00 W intencji Chorych i Cierpiących naszej parafii.

18:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian.

Środa 3 Lutego 2021
św. Marii Klaudyny od św. Ignacego Thevenet, dziewicy

6:45 Za zm. Wilhelma Basista, rodziców, rodzeństwo, Annę i Teofila Wolnik, dzieci oraz Małgorzatę Kowalczyk

Czwartek 4 Lutego 2021
św. Marii de Mattias, dziewicy

11:00 Pogrzeb śp. Anny Krufczyk.

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie.

Piątek 5 Lutego 2021
Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17:00 Za zm. Krystynę Marklowską w 30 dni po śmierci.

Sobota 6 Lutego 2021
Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Za zm. Krystynę Paris.

Niedziela 7 Lutego 2021
bł. Piusa IX, papieża

8:00 Za zm. Henryka i Helenę Górecki, Floriana i Elżbietę Kirchniawy, Agnieszkę Kirchniawy, Józefa i Jadwigę Krybus, zm. dzieci, Wiktora i Martę Górecki, Marię i Franciszka Kusidło, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. rodziców Pawła i Helenę Gali, Jana i Otylię Żurek, dziadków Józefa i Annę Gali, Józefa i Klarę Kordula, rodzeństwo, zm. z pokrewieństwa Gali-Kordula-Wallach, dusze w czyśćcu cierpiące i zm. kapłanów.

14:00 Msza św. z poświęceniem i przekazaniem świec dzieciom pierwszokomunijnym.

Poniedziałek 8 Lutego 2021
św. Idziego Marii od św. Józefa, zakonnika

6:45 (recytowana) Za zmarłych z całego pokrewieństwa.

Wtorek 9 Lutego 2021
bł. Leopolda z Alpandeire, zakonnika

17:00 Za zm. rodziców Zytę i Alfonsa Sowa, synów Ryszarda i Norberta, Marię i Alfonsa Niestatek, syna Rafała, córkę Weronikę i za zm. pokrewieństwa.

Środa 10 Lutego 2021
bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa

6:45 (recytowana) W pewnej intencji z podziękowaniem za łaskę zdrowia.

Czwartek 11 Lutego 2021
św. Teodory II

17:00 Za zm. Aleksandra i Marię Lepszy, Emila i Bronisławę Mika, siostrę Matyldę i męża Flawiana, Agnieszkę Mika, Pawła i Marię Gali, siostrę zakonną Korsynię, rodziców Chrubasik-Gali i zm. z pokrewieństwa.

Piątek 12 Lutego 2021
bł. Józefa Eulalio Valdés, zakonnika

17:00 Za zm. Józefa Czogała, rodziców, rodzeństwo, zm. z pokrewieństwa Czogała-Seifert i zm. kapłanów

Sobota 13 Lutego 2021
św. Eulogiusza, patriarchy

17:00 Za zm. ks. Herberta Simona.

Niedziela 14 Lutego 2021
św. Walentego, biskupa i męczennika

8:00 Za zm. Henryka i Annę Filip, rodziców, rodzeństwo, zm. dziadków z 4 stron, Agnieszkę Jendrzejczyk, zm. z pokrewieństwa Filip-Pater-Wrazidło-Franiczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. ks. Krzysztofa Niebudka.

16:00 Zakończenie Adoracji i Msza św. i w intencji Parafian.

Poniedziałek 15 Lutego 2021
bł. Michała Sopoćko, kapłana

7:00 O uwolnienie dla uzależnionych i ich rodzin.

Wtorek 16 Lutego 2021
bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika

17:00 Za zm. rodziców Wilhelma i Józefę Mika, rodzeństwo, ks. Ferdinanda Kribus, córkę Hildegardę, Leonarda Wochnik, Józefa Pater, zm. z pokrewieństwa Mika-Krybus-Chroboczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 17 Lutego 2021
Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny

9:00 W intencji Nauczycieli, Uczniów i Pracowników naszych szkół z posypaniem głów popiołem.

17:00 Za zm. ojca Henryka Spach.

18:00 W intencji Parafian o ducha pokuty i dobre przeżycie Wielkiego Postu.

Czwartek 18 Lutego 2021
św. Flawiana, patriarchy

17:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Piątek 19 Lutego 2021
św. Konrada z Piacenzy, pustelnika

16:45 Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:00 Za zm. Władysława Kołodziejczyk w 21 rocznicę śmierci i za żonę Stefanię.

Sobota 20 Lutego 2021
św. Eleuteriusza, biskupa

17:00 Za zm. Huberta i Elżbietę Malik, rodziców, rodzeństwo, córkę Lidię Wolnik, Różę i Franciszka Piontek, Annę i Wilhelma Cieślik, Wojciecha Gładysz, żonę, synów, synowe i zm. kapłanów.

Niedziela 21 Lutego 2021
św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła

8:00 Za zm. Franciszkę i Joachima Skornia, zm. dzieci, Annę i Dominika Pytlik, zm. z pokrewieństwa Skornia-Pytlik i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji Parafian.

14:00 O dar potomstwa dla Doroty i Marcina.

15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Poniedziałek 22 Lutego 2021
święto Katedry św. Piotra Apostoła

7:00 (recytowana) Za zm. Lidię Kretek.

Wtorek 23 Lutego 2021
bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika

17:00 Za zmarłego męża Engelberta Tumulka w rocznicę śmierci.

Środa 24 Lutego 2021
św. Etelberta

7:00 (recytowana) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i zgodę w rodzienie.

Czwartek 25 Lutego 2021
św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana

17:00 Za zm. Józefa Jarosz, rodziców Pawła i Józefę, Franciszka Jurecki, żonę Anielę, Andrzeja Czogała, Hildegardę Bochenek, Józefa i Marię Krybus, Marię i Natalię Römer oraz za zm. z pokrewieństwa.

Piątek 26 Lutego 2021
św. Pauli Montal, dziewicy

16:45 Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Za zm. Jerzego Kołodziej, Barbarę i Leona Zyszka, Huberta Parys, zm. z rodzin Mika-Parys-Kołodziej-Zyszka, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 27 Lutego 2021
św. Leandera, biskupa

17:00 Za zm. Agnieszkę Gomołka w 30 po śmierci.

Niedziela 28 Lutego 2021
św. Hilarego I, papieża

8:00 Za zm. Agnieszkę i Karola Metzner, syna Henryka, Norberta Krzosok, księdza Józefa Gacka i zm. z rodzin Metzner, Gacka, Krzosok.

10:30 Za zm. Paulinę Jasny w 1 rocznicę śmierci.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian (transmitowana)

15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Poniedziałek 1 Marca 2021
św. Feliksa III, papieża

6:45 Za zm. Annę Krufczyk w 30 dni po śmierci.

Wtorek 2 Marca 2021
bł. Karola, męczennika

17:00 Za zm. Łucję Paris w 6 rocznicę śmierci.

Środa 3 Marca 2021
św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy

7:00 (recytowana) Za zm. rodziców Walentego i Matyldę Bryś, Alojzego i Gertrudę Styra, rodzeństwo, ciocię Łucję Garus i kuzyna Georga.

Czwartek 4 Marca 2021
bł. Jana Antoniego Farinay biskupa

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Józefa Ficoń, rodziców Helenę i Alojzego, Jerzego i Amalię Ficoń, Edwarda Mrowiec, Józefa Kitel, zm. z pokrewieństwa Ficoń-Mrowiec-Kitel-Piontek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 5 Marca 2021
św. Wirgiliusza z Arles, biskupa

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

16:45 Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Za zm. rodziców Józefa i Martę Kupka, synów Jana, Ryszarda i Józefa, córki Helenę, Dorotę i Lidię, trzech zięciów, synową Felicję, Henryka i Jadwigę Mraczny, syna Gerarda, żonę Cecylię, dziadków i rodzeństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 6 Marca 2021
św. Olegariusza, biskupa

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

11:00 Chrzest Zofii Joszko.

17:00 Za zm. Jadwigę i Józefa Kubina, rodziców Antoniego Badurczyk, dwie żony Klarę i Bertę, Jana Kubina, dwie żony Martę i Genowefę, dzieci i zm. z pokrewieństwa Kubina-Badurczyk-Malcharczyk.

Niedziela 7 Marca 2021
Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

8:00 Za zm. Gertrudę Borzigursky rodziców Marię i Rudolfa Borzigursky, siostry Jadwigę, Annę i Marię, brata Henryka, Łucję i Mariana Lachowski, zm. pokrewieństwa Borzigursky-Mucha-Depta-Marek-Lachowski, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Józefa i Elfrydę Wycisk, syna Józefa, Annę i Alfonsa Przybyła, Maksymiliana Mika, Anielę i Henryka Rzytki, Annę i Bernarda Janosz, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian (transmitowana)

15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. (transmitowane)

Poniedziałek 8 Marca 2021
św. Stefana z Obazine, opata

7:00 (recytowana) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze za całe pokrewieństwo.

Wtorek 9 Marca 2021
św. Dominika Savio

17:00 Za zm. rodziców Joachima i Annę Kuśka, Piotra i Ernestynę Wolnik, zm. dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 10 Marca 2021
św. Makarego, biskupa

7:00 (recytowana) Do Milosierdzia Bożego za zm. Elżbietę i Henryka.

Czwartek 11 Marca 2021
św. Sofroniusza, biskupa

17:00 Za zm. Jadwigę i Antoniego Pohl, syna, synową, Marię i Józefa Jaskulla, córkę, syna, synową, zm. rodziców i rodzeństwo z 4 stron, zm. z pokrewieństwa, zm. Halinę Jaskulla, Reinholda Paszek, dusze w czyśćcu cierpiące, zm. kapłanów i siostry zakonne.

Piątek 12 Marca 2021
św. Maksymiliana, męczennika

16:45 Droga krzyżowa dzieci I-Komunijnych i kandydatów do bierzmowania.

17:30 Za zm. Marię i Maksymiliana Kiszka, zm. z pokrewieństwa Kiszka-Pendzialek-Piontek-Cyran i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 13 Marca 2021
św. Nicefora, biskupa

17:00 Za zm. Marię Parys, rodziców, siostrę Elfrydę Warzecha, 6-ciu braci, Annę i Franciszka Paris oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 14 Marca 2021
św. Matyldy

8:00 Za zm. Elżbietę i Józefa Reichel, syna Wilibalda, wnuka Damiana, Zofię i Wiktora Niedballa, synów, synowe, wnuków Urszulę i Ryszarda, zm. z pokrewieństwa Reichel-Niedballa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Alojzego Krettek, żony Helenę i Dorotę, Reginę i Gerarda Piela, rodziców, ojca misjonarza Józefa Krettek, Hermana Kałuża, Marię Piela, Wiktorię i Franciszka Badura, rodzeństwo, Rudolfa Chowaniec i zm. z pokrewieństwa.

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Pelagii Haba z okazji 90 rocznicy urodzin. (transmitowana)

15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. (transmitowane)

Poniedziałek 15 Marca 2021
bł. Artemidesa Zatti, zakonnika

7:00 Do Miłosierdzia Bożego z porśbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

Wtorek 16 Marca 2021
św. Renata Goupil, kapłana i męczennika

17:00 Za zm. Marię i Huberta Cwik, rodziców Waleskę i Alfonsa Cwik, Bertę i Franciszka Kampka, rodzeństwo, całe pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 17 Marca 2021
św. Gertrudy

7:00 (recytowana) Za zm. rodziców Józefa i Gertrudę Wallach, dzieci Hildegardę, O. Mikołaja, Pawła i Agnieszkę Ploch, zm. z pokrewieństwa Wallach-Kurpierz-Ploch-Parys, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 18 Marca 2021
św. Edwarda, męczennika

17:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Piątek 19 Marca 2021
bł. Marcelego Callo, męczennika

16:45 Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Patrycji Pater z okazji 18 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny.

Sobota 20 Marca 2021
św. Wolframa, biskupa

17:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Fortunata Wallach z okazji 80 rocznicy urodzin

Niedziela 21 Marca 2021
św. Mikołaja z Flue, pustelnika

8:00 Za zm. Józefa Jaskóła, rodziców Gertrudę i Wilhelma, córkę Annę, synów Huberta i Jerzego, Piotra Chytrek, Franciszka Leśniok, żony Annę i Jadwigę oraz za zm. kapłanów.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Henryka Mrowiec z okazji 50 rocznicy urodzin.

14:00 Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie dla dziecka.

15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Poniedziałek 22 Marca 2021
św. Zachariasza, papieża

6:45 (recytowana) Za zm. rodziców, siostry zakonne, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 23 Marca 2021
św. Rafki, dziewicy

17:00 Za zm. Jadwigę i Jana Marek, trzech synów, dwie synowe, Zygmunta Okoniewski, dwie żony Mariannę i Marię, syna Jerzego, wnuka Tomasza, dziadków z czterech stron, zm. dzieci, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 24 Marca 2021
św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy

6:45 Za zm. Annę Tumulka, rodziców Marię i Józefa Perenc, Agnieszkę i Wiktora Tumulka, 2 synów, szwagra Andrzeja Niestrój, Joachima Siedlaczek, zm. z pokrewieństwa Krybus, Rzytki, Stuchły, Tumulka, zm. sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00 Za zm. Jerzego Górecki, rodziców Rafała i Franciszkę Górecki, matkę Elżbietę Okwiek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 25 Marca 2021
bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy

17:00 W intencji Rolników o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie prac polowych.

Piątek 26 Marca 2021
św. Brauliona, biskupa

16:45 Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:00 Za zm. Józefa Pater, rodziców Edwarda i Albertynę, rodziców Wilhelma i Józefę Mika, Hildegardę i Leonarda Wochnik, pokrewieństwo Pater, Wilk, Filip, Mika, Krybus, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 27 Marca 2021
św. Ruperta, biskupa

17:00 Do miłosierdzia Bożego za zm. Bernarda Kurek, dzieci Henryka, Monikę i Franciszka, wnuka Adama, rodziców Kurek-Lerch, Augustyna Szmańta, żonę Marię, wnuka Damiana, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 28 Marca 2021
św. Guntrama, króla

8:00 Za zm. Kazimierza Bajerskiego w 10 rocznicę śmierci, Ewę i Michała Bajerskich, Władysława Dobosza, Józefę Kołacińską, Rene Marchuta, zm. z rodzin Bajerski-Dobosz-Kościółek i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji rocznego dziecka Szymona Kolodziej o opiekę Anioła Stróża oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziców i chrzestnych.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian. (transmitowana)

15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. (transmitowane)

Poniedziałek 29 Marca 2021
św. Bertolda, kapłana

7:00 (recytowana) Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę w Bogu wiadomej sprawie.

Wtorek 30 Marca 2021
św. Leonarda Murialdo, kapłana

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny Czogała z okazji 80 rocznicy urodzin.

Środa 31 Marca 2021
św. Balbiny, dziewicy i męczennicy

7:00 (recytowana) Za zm. rodziców Anielę i Emanuela Burdzik, Huberta i Annę Burdzik, Norberta Noga, Antoniego Jaskola, dziadków Blana, Burdzik i zm. z rodzin Foltys i Burdzik.

Czwartek 1 Kwietnia 2021
św. Hugo, biskupa

18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej w intencji kapłanów.

Piątek 2 Kwietnia 2021
św. Franciszka z Paoli, pustelnika

9:00 Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

18:00 Ceremonie Wielkopiątkowe.

Sobota 3 Kwietnia 2021
św. Ryszarda de Wyche, biskupa

21:00 Wigilia Paschalna w intencji Parafian.

Niedziela 4 Kwietnia 2021
św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła

8:00 Za zm. rodziców Franciszka i Helenę Szczuka, syna Eugeniusza, rodziców Albertynę i Emanuela Krettek, syna Jerzego, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyła, pokrewieństwo Szczuka-Krettek i za zm. kapłanów.

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka Gawlik, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik, Ksol, Rózga, Niedziela, Helmich i Klobuczek.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian.

Poniedziałek 5 Kwietnia 2021
św. Katarzyny Thomas, dziewicy

8:00 Za zm. Pawła Pietruszka, rodziców Annę i Antoniego Pietruszka, Helenę i Henryka Kubina, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Krystynę Paris, Łucję Paris, Rufina Fitzon, zm. z pokrewieństwa Paris-Fitzon-Rzezonek-Morcinek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Za zm. rodziców Mariana i Zofię Warzocha, brata Alfreda, dziadków Jana i Apolonię Warzocha, Antoniego, Zofię i Zygmunta Wrzosek, Dorotę Sułowską, Stanisława Gajek, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 6 Kwietnia 2021
św. Prudencjusza, biskupa

18:00 Za zm. Jana i Bertę Foltys, Renatę Foltys, Wiktorię Foltys, zm. dzieci, dziadków Foltys-Pietruszka i zm. z pokrewieństwa Foltys-Burdzik.

Środa 7 Kwietnia 2021
Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana

11:00 Pogrzeb śp. Antoniego Krybus.

14:00 Pogrzeb śp. Pawła Wycisk.

Czwartek 8 Kwietnia 2021
św. Dionizego, biskupa i męczennika

18:00 Za zm. Elfrydę i Henryka Mika, rodziców Józefa i Elżbietę, Ignacego i Rozalię Mydla, Elżbietę i Alojzego Urbisch oraz zm. z pokrewieństwa Mika-Mydla-Urbisch.

Piątek 9 Kwietnia 2021
św. Marii, żony Kleofasa

11:00 Pogrzeb śp. Krystiana Grochol.

18:00 Za zm. Maksymiliana i Marię Kiszka, zm. z pokrewieństwa Kiszka-Pendzialek-Piontek-Cyran i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 10 Kwietnia 2021
św. Fulberta, biskupa

17:00 I spowiedź dzieci I-Komunijnych.

18:00 Za zm. Jerzego Kłosek, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę i Wilhelma Lankocz, synów Jana i Gerarda, Alfonsa Kałuża i zm. z pokrewieństwa.

Niedziela 11 Kwietnia 2021
św. Gemmy Galgani, dziewicy

8:00 Z okazji 50 lat urodzin Marioli Hein i 70 lat urodzin Krystyny Golly z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże oraz zdrowie dla rodzin z obu stron.

10:30 Za zm. Marię Kerner-Piecha w 1. rocznicę śmierci.

14:00 Msza św. w intencji Parafian i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Poniedziałek 12 Kwietnia 2021
św. Zenona z Werony, biskupa

7:00 (recytowana) Za zm. rodziców, rodzeństwo, najbliższych zm. z pokrewieństwa i tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

9:00 Pogrzeb śp. Wandy Szklarz.

Wtorek 13 Kwietnia 2021
św. Marcina I, papieża i męczennika

18:00 Za zm. Henryka Janik w rocznicę śmierci oraz za zm. żonę Różę Janik.

Środa 14 Kwietnia 2021
św. Waleriana, męczennika

6:45 Za zm. Gertrudę i Jana Sobocik, Genowefę i Jana Nowak, synów z żonami, Ludwika i Helenę Sobocik, pokrewieństwo Sobocik-Nowak-Filip i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 15 Kwietnia 2021
św. Anastazji i Bazylissy, męczennic

18:00 Za zm. Krystynę i Józefa Marklowski, syna Bernarda, rodziców, Franciszka, Alojzego i Marię Marklowski, Gintera Pieczarek oraz Krystynę i Gerarda Sander.

Piątek 16 Kwietnia 2021
św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy

18:00 Za zm. Jana, Annę i Irmgardę Piechnik, Łucję i Gertrudę Forraiter, Adelajdę i Henryka Baron, syna Damiana, Jana Halamoda i pokrewieństwo Forreiter-Piechnik-Lazar oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 17 Kwietnia 2021
św. Katarzyny Tekakwitha

18:00 Za zm. Małgorzatę Wałach w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 18 Kwietnia 2021
św. Ryszarda Pampuri, zakonnika

8:00 Za zm. Franciszka Badurczyk, 2 żony, synów Franciszka i Wernera, Annę Kribus, Gertrudę i Amanda Fiegler, siostrę Marię, Jadwigę i Jana Bucki, Huberta Affa, Alfreda Kalabis, starzyków z obu stron, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

14:00 Za zm. męża Andrzeja Świątkowskiego w 6 rocznicę śmierci oraz z okazji urodzin.

Poniedziałek 19 Kwietnia 2021
św. Ekspedyta, męczennika

6:45 (recytowana) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha św. oraz o szczęśliwe rozwiązanie w pewnej intencji.

Wtorek 20 Kwietnia 2021
św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy

18:00 Za zm. męża i ojca Antoniego Konieczny, rodziców, rodzeństwo, teściów, 2 szwagrów, Katarzynę Miłota, Jana i Matyldę Wolnik, 2 córki, 3 synów, Danielę i Grzegorza Pych i zm. z pokrewieństwa Konieczny-Klyta-Wolnik-Urbański.

Środa 21 Kwietnia 2021
św. Konrada z Parzham, zakonnika

6:45 Za zm. Krystiana Grochol w 30 dni po śmierci.

Czwartek 22 Kwietnia 2021
św. Agapita I, papieża

18:00 Za zm. syna Andrzeja Pol, Augusta Pohl, dwie żony Gertrudę i Dorotę, Martę i Feliksa Waniek, rodzeństwo, Augusta i Katarzynę Pohl, Hildegardę i Stanisława Masarczyk oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 23 Kwietnia 2021
Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

11:30 Pogrzeb śp. Mariana Rumpel.

18:00 Za zm. Paulin i Alojzego Jasny, zm. z rodzin Jasny, Szczuka, Korycik i Kaczynski oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 24 Kwietnia 2021
Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

15:00 Pogrzeb śp. Gintera Bugdol.

18:00 Za zm. Jerzego Koska, rodziców, brata, Jerzego Degner, dziadków, Franciszka Badurczyk, dwie żony, dwóch synów, zięcia, Annę Krybus, Zbigniewa Łakomiec, Erykę Urbisz, dziadków i zm. z pokrewieństwa Koska-Badurczyk-Urbisz.

Niedziela 25 Kwietnia 2021
święto św. Marka, Ewangelisty

8:00 Za zm. męża Stanisława Lachowicz, rodziców, rodzeństwo, Joannę i Franciszka Krybus, rodziców z 2 stron, rodzeństwo, synową Renatę i zm. z rodzin Krybus, Lachowicz, Wochnik.

10:30 O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

14:00 Msza św. o Boże błogosławieństwo w pracach na polu i dobre urodzaje z nabożeństwem ku czci św. Marka.

Poniedziałek 26 Kwietnia 2021
bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów

6:45 (recytowana) Za zm. Marię i Brunona Wallach, rodziców i rodzeństwo z obu stron.

Wtorek 27 Kwietnia 2021
bł. Aszarda, biskupa

18:00 Za zm. Antoniego Krybus w 30 dni po śmierci.

Środa 28 Kwietnia 2021
bł. Luchezjusza z Poggibonsi

6:45 Za zm. rodziców Alojzego i Waleskę Pater, Elfrydę Stania, 2 braci, siostrę Bertę, Emila Jurecki, Karola i Jadwigę Pater, Franciszka i Marię Stania, zm. z pokrewieństwa Pater-Stania-Mucha-Żymełka i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 29 Kwietnia 2021
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła

18:00 Za zm. Zofię i Jana Komorek, syna Huberta, zięcia Antoniego Krybus, rodziców, rodzeństwo, Leszka Pawińskiego i zm. z pokrewieństwa Komorek-Walach-Krybus-Serzisko.

Piątek 30 Kwietnia 2021
św. Aldobranda, biskupa

11:30 Pogrzeb śp. Eugenii Muszalik.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Doroty, Dawida Pater i Franciszka Walach z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny.

Sobota 1 Maja 2021
św. Augusta Schoefflera, męczennika

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

18:00 Za zm. rodziców Jerzego i Walerię Pańczyk, Weronikę Sochiera, dziadków Józefa i Marię Pańczyk, Antoniego i Walerię Niewiadowski, rodzeństwo Helenę i Rudolfa Grzonka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 2 Maja 2021
św. Zygmunta, króla i męczennika

8:00 Za zm. Józefa Wycisk, rodziców Elfrydę i Józefa, Annę i Alfonsa Przybyła, Maksymiliana Mika, Anielę i Henryka Rzytki, Annę i Bernarda Janosz, pokrewieństwo Wycisk-Przybyła i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Pawła i Marię Gali, rodziców, rodzeństwo, Siostrę zakonną Korsynię, Aleksandra i Marię Lepszy, zm. z pokrewieństwa Gali-Chrubasik i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Za zm. Pawła Wycisk w 30 dni po śmierci. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

Poniedziałek 3 Maja 2021
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

8:00 Za zm. kapłanów i nauczycieli, którzy pracowali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 4 Maja 2021
św. Józefa Marii Rubio, kapłana

18:00 Za zm. Wandę Czarkowską w 1. rocznicę śmierci.

Środa 5 Maja 2021
św. Anioła, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Hildegardę Bochenek, zm. rodziców i zm. z rodzin Bochenek-Jurecki.

Czwartek 6 Maja 2021
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Manfreda Jurecki w 1. rocznicę śmierci.

Piątek 7 Maja 2021
bł. Gizeli

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Hildegardę Wallach, rodziców Gertrudę i Józefa, O. Mikołaja, Pawła i Agnieszkę Ploch, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 8 Maja 2021
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

17:00 Spowiedź przed I Komunią św.

18:00 Za zm. Stanisława Knap, rodziców i rodzeństwo, Franciszka Kusidło, dwie żony, córkę Ritę oraz pokrewieństwo Knap-Kusidło-Iskra.

Niedziela 9 Maja 2021
św. Katarzyny Mammolini, dziewicy

7:00 Za zm. Marię Kaletka, rodziców i rodzeństwo.

9:00 Uroczystość I Komunii św.

11:00 Uroczystość I Komunii św.

14:00 W intencji Parafian.

Poniedziałek 10 Maja 2021
św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła

18:00 W intencji rolników o dobre urodzaje z procesją do krzyża w Grzegorzowicach. W drodze powrotnej nabożeństwo majowe.

Wtorek 11 Maja 2021
św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich

18:00 W intencji głodujących z procesją do krzyża w Łubowicach. W drodze powrotnej nabożeństwo majowe.

Środa 12 Maja 2021
św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana

18:00 Za zm. Wandę Szklarz w 30 dni po śmierci z procesją do krzyża w Ligocie Książęcej. W drodze powrotnej nabożeństwo majowe.

Czwartek 13 Maja 2021
Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

18:00 Za zm. Jadwigę i Wilhelma Dziadzia, syna Henryka, zm. z rodzin Dziadzia i Reichel, Franciszka Klima, Annę i Stanisława Molenda, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące. Po Mszy św. nabożeństwo Fatimskie.

Piątek 14 Maja 2021
święto św. Macieja Apostoła

18:00 Za zm. rodziców Ferdynanda i Helenę Krybus, brata Bronisława, dziadków z obu stron, sąsiadów Alojzego Panek, Piotra Luda, Emmę i Eryka Plisz, zm. z pokrewieństwa Krybus-Żyła i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 15 Maja 2021
św. Małgorzaty z Kortony

18:00 Za zm. Erykę Urbisz, córkę Gabrielę, zięcia Andrzeja, dziadków, Jerzego Koska i zm. z pokrewieństwa Urbisz-Koska.

Niedziela 16 Maja 2021
św. Szymona Stocka, zakonnika

8:00 Za zm. Antoniego Krybus, rodziców Anielę i Józefa, syna Alfonsa, Franciszka Kusidło, 2 żony, córkę Ritę, wnuka Rudolfa, Wiktora i Martę Górecki, syna Henryka, synową Helenę, Bernarda Kleta i zm. z pokrewieństwa.

10:30 W intencji Parafian.

14:00 Za zm. Mariana Rumpel w 30 dni po śmierci. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

Poniedziałek 17 Maja 2021
św. Paschalisa Baylon, zakonnika

6:45 Za zm. rodziców Hildegardę i Alfreda Cienskowski, Gerdę i Rudolfa Mokrosz, ich rodzeństwo, zm. dziadków Filip, Jurecki, Mokrosz, Malcharczyk, zm. z pokrewieństwa Jendrzejczyk, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 18 Maja 2021
bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Środa 19 Maja 2021
św. Kryspina z Viterbo, zakonnika

18:00 Za zm. Jana Mika, wnuka Damiana, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę i Mikołaja Nowak, syna Antoniego, rodziców z 2 stron, rodzeństwo, Alfreda Rybka, Henryka Panek, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 20 Maja 2021
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

18:00 Za zm. męża Jana Kobza z okazji urodzin.

Piątek 21 Maja 2021
św. Iwo z Chartres, biskupa

18:00 Za zm. Łucję, Józefę i Franciszka Krybus, syna Alfonsa, żonę Jadwigę, córkę Marię, Karola i Otylię Walach, syna Józefa, Marię Gembalczyk, dziadków, pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 22 Maja 2021
św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy

18:00 Za zm. Zofię Macheta w rocznicę śmierci, męża Antoniego, rodziców z obu stron, siostrę Józefę i męża, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 23 Maja 2021
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa

8:00 Za zm. męża Ryszarda Hałas, rodziców Agatę i Juliusza, zm. dzieci, Jadwigę Leśniok, mężów Maksymiliana i Franciszka, Jadwigę i Norberta Handzlik, Renatę i Alojzego Wyrobek i za zm. z pokrewieństwa Hałas-Leśniok.

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka Gawlik, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik, Ksol, Rózga, Niedziela, Helmich i Klobuczek.

14:00 Za zm. Gintera Bugdol w 30 dni po śmierci. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

Poniedziałek 24 Maja 2021
św. Donacjana i Rogacjana, męczenników

18:00 +

Wtorek 25 Maja 2021
św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

7:00 W intencji zmarłych rolników z rozprowadzeniem procesji.

18:00 Przyjęcie procesji i Msza św. za wstawiennictwem św. Urbana o Boże błogosławieństwo dla rolników i dobre urodzaje.

Środa 26 Maja 2021
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

18:00 Za zm. Edwarda Jareckiego w 30 dni po śmierci od córki Lidii Budnik.

Czwartek 27 Maja 2021
św. Augustyna z Canterbury, biskupa

18:00 Za zm. Antoniego Kampka, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo, Alojzego Cwik, rodziców, Łucję, Gertrudę, Alfonsa, Huberta i Marię Cwik, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 28 Maja 2021
św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy

18:00 Za zm. Anielę Jurecki, męża Franciszka, zm. dzieci, Antoninę Jurecki, Marię Rymer, Hildegardę Bochenek i zm. z pokrewieństwa Jurecki-Gocman.

Sobota 29 Maja 2021
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

7:00 Rozpoczęcie pielgrzymki do Matki Bożej Raciborskiej.

10:00 W kościele Matki Bożej w Raciborzu: w intencji Pielgrzymów.

18:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Ignacego Komor, córkę Annę, braci, siostry, zm. Izydora i Franciszkę Lerch, syna Bernarda, zm. z rodzin Lerch-Komor zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 30 Maja 2021
św. Joanny d'Arc, dziewicy

8:00 Za zm. Helenę Szczuka, ojca Franciszka, brata Eugeniusza, Albertynę i Emanuela Krettek, syna Eugeniusza, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyła, pokrewieństwo Krettek-Szczuka oraz za zm. kapłanów.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Dariusza Grzeczny z okazji urodzin.

Poniedziałek 31 Maja 2021
124 koreańskich męczenników

7:00 (recytowana) Za zm. Krystiana Grochol ofiarowana zamiast wieńca od Elżbiety Jasiulek.

Wtorek 1 Czerwca 2021
Wspomnienie św. Justyna, męczennika

18:00 Za zm. Józefa Czogała w 1. rocznicę śmierci.

Środa 2 Czerwca 2021
Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

6:45 Za zm. Elfrydę Stania, 2 braci, siostrę Bertę, Waleskę i Alojzego Pater, Henryka, Małgorzatę, Mariana i Emilię Jurecki, zm. z pokrewieństwa, Franciszka i Martę Stania i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 3 Czerwca 2021
św. Jana Grande, zakonnika

7:00 Za zm. ks. Krzysztofa Niebudka.

9:00 W intencji Parafian z procesją do 4 ołtarzy.

Piątek 4 Czerwca 2021
św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Mariana Pater z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny.

Sobota 5 Czerwca 2021
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

18:00 Za zm. Franciszka Badurczyk, dwie żony, dwóch synów, Annę Krybus, Alfreda Griegel, brata, rodziców, Jerzego Koska, rodziców, brata, szwagra Jerzego i dziadków z obu stron.

Niedziela 6 Czerwca 2021
św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana

8:00 Za zm. męża Ernesta Marek, rodziców Jadwigę i Jana Marek, synów, synowe, dziadków Kocur, Marek i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. rodziców Wilhelma i Józefę Krybus, syna Mariana, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Annę i Joachima Rumpel, Helmuta Zbroja, Zbigniewa Łakomiec, Irenę i Joachima Schiwy, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Msza św. w intencji Parafian i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Poniedziałek 7 Czerwca 2021
bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy

18:00 Za zm. Antoniego Krybus.

Wtorek 8 Czerwca 2021
bł. dziewic Diany i Cecylii

18:00 Za zm. Adelajdę i Jerzego Malik, rodziców Emmę i Antoniego Grzesik, Franciszka Malik, Elfrydę i Juliusza Halczok, dzieci, Ernesta Krasek, Helenę i Alfonsa Mrowiec, syna Gerarda, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu czerpiące.

Środa 9 Czerwca 2021
bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika

18:00 Za zm. Alojzego Grela, brata Antoniego, siostry Annę i Marię, rodziców oraz Józefa Jarosz.

Czwartek 10 Czerwca 2021
bł. Jana Dominici, biskupa

18:00 Za zm. córkę Bogusławę Cygan, ojca Jerzego Mika, rodziców Joachima i Gertrudę Mika, Zofię i Alfonsa, Józefa, zm. rodzeństwo i zm. dziadków.

Piątek 11 Czerwca 2021
św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy

18:00 Za zm. rodziców Michała i Ewę Bajerskich, Władysława i Stanisławę Słaby, Emilię Zaczyk, Kazimierza Bajerski, Rene Marchut, Ewę Słaby oraz za zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 12 Czerwca 2021
bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy

16:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Dominika Koneczny z okazji 18 rocznicy urodzin.

18:00 Za zm. Łucję Lach, syna Bernarda, żonę Marię, rodziców Józefa i Marię Lach, Józefa i Marię Pańczyk, Gerharda Pluta i zm. z pokrewieństwa.

Niedziela 13 Czerwca 2021
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła

8:00 Za zm. rodziców Renatę i Alojzego Wyrobek, zm. Ryszarda Hałas i pokrewieństwo Hałas-Wyrobek-Sochiera.

10:30 Za zm. męża Jana Kupka, braci Ryszarda i Józefa, siostry Helenę, Dorotę i Lidię, trzech szwagrów, szwagierkę Felicytę, rodziców Józefa i Martę Kupka, Henryka i Jadwigę Mraczny, syna Gerarda, żonę Cecylię, dziadków i rodzeństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Msza św. w intencji Parafian i nabożeństwo fatimskie.

Poniedziałek 14 Czerwca 2021
bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha

7:00 (recytowana) W pewnej intencji.

Wtorek 15 Czerwca 2021
św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy

18:00 Za zm. rodziców Wilhelma i Józefę Mika, rodzeństwo, ks. Ferdinanda Kribus, córkę Hildegardę, Leonarda Wochnik, Józefa Pater, pokrewieństwo Mika, Krybus, Chroboczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 16 Czerwca 2021
bł. Floridy Cevoli, dziewicy

7:00 (recytowana) W intencji kapłanów z rocznika 2000 w 21 rocznicę święceń kapłańskich.

Czwartek 17 Czerwca 2021
św. Grzegorza Barbarigo, biskupa

18:00 Za zm. Tadeusza Kić w 1. rocznicę śmierci.

Piątek 18 Czerwca 2021
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Sobota 19 Czerwca 2021
bł. Tomasza Woodhouse, męczennika

18:00 Za zm. Irmgardę Benek, syna Romana, brata Józefa, rodziców z obu stron, Jadwigę i Wilhelma Benek, Gertrudę i Pawła Bugdol, szwagra Gintera, Łucję i Wiktora Kurek, Agatę Kretek, siostry, braci, rodziców i zm. z pokrewieństwa Benek, Bugdol, Kretek i Kurek.

Niedziela 20 Czerwca 2021
bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika

8:00 Za zm. rodziców Marię i Maksymiliana Kołodziejczyk, córki Różę i Adelajdę, dwóch szwagrów, syna Maksymiliana, synową Urszulę, dziadków z 4 stron, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Złoty jubileusz święceń kapłańskich ks. dra Henryka Rzegi.

Poniedziałek 21 Czerwca 2021
Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości

7:00 O Bożą Opiekę w pewnej intencji.

Wtorek 22 Czerwca 2021
św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników

18:00 Za zm. męża Zygfryda Ceda oraz zm. z rodzin Ceda i Czogała.

Środa 23 Czerwca 2021
św. Józefa Cafasso, kapłana

7:00 Za pewnego zmarłego.

Czwartek 24 Czerwca 2021
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18:00 (zakończenie roku szkolnego) Za zm. rodziców Annę i Leonarda Habrom, Jadwigę i Bronisława Kaczyński, pokrewieństwo Kaczyński-Habrom-Bombelek-Jasny i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 25 Czerwca 2021
bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. Gertrudę i Jana Sobocik, Genowefę i Jana Nowak, synów z żonami, Ludwika i Helenę Sobocik, pokrewieństwo Sobocik-Nowak-Filip i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 26 Czerwca 2021
bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa

18:00 Za zm. Rosę Swolana w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 27 Czerwca 2021
św. Emmy z Gurk

8:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla Oliwii z okazji urodzin.

10:30 Chrzest: Kuba Robert Grella

10:30 Msza św. chrzcielna w intencji Maksymiliana Wochnik z okazji 1 r. urodzin i Chrztu św. z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża, dary Ducha Świętego dla Niego, rodziców i rodziców chrzestnych.

14:00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Poniedziałek 28 Czerwca 2021
bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana

7:00 (recytowana) O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla zięcia Mariusza Wadulla oraz o opiekę Matki Boskiej w powrocie do zdrowia.

Wtorek 29 Czerwca 2021
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

18:00 Za zm. Leona Konieczny, Annę i Wilhelma Chrubasik i zm. dziadków Konieczny-Wawrzik-Chrubasik-Sorich.

Środa 30 Czerwca 2021
bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana

7:00 Za zm. ks. Norberta Peikert.

Czwartek 1 Lipca 2021
św. Teobalda z Provins, pustelnika

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, zwłaszcza z naszej parafii oraz o świętość kapłanów.

Piątek 2 Lipca 2021
Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Herberta i Adelę Czogala, syna Ryszarda, rodziców Józefa i Jadwigę Czogala, Józefa i Helenę Ksol, rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiace.

Sobota 3 Lipca 2021
święto św. Tomasza Apostoła

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

12:00 Ślub Koczor-Ficoń.

18:00 Za zm. Stefanię Szula w 20 rocznicę śmierci, męża Alfreda, syna Franciszka, synową Renatę, Wiktorię i Emanuela Żymełka, Ernesta i Emilię Garbas, Jerzego Kroker, Ludwiga Czogalla, Klarę Rzega, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 4 Lipca 2021
bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy

8:00 Za zm. Zygmunta Okoniewski, żony Mariannę i Marię, syna Jerzego, wnuka Tomasza, Jadwigę i Jana Marek, trzech synów, dwie synowe, Annę Kuźnik, dziadków z 4 stron, zm. dzieci i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. rodziców Annę i Sylwestra Czogała, zm. rodzeństwo i pokrewieństwo. Zm. Teresę i Jerzego Grzywocz, syna Michała i dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 5 Lipca 2021
św. Atanazego z góry Athos, opata

7:00 Za zm. ks. Władysława Kut

Wtorek 6 Lipca 2021
św. Dominiki, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. Annę Tumulka, rodziców Marię i Józefa Perenc, Agnieszkę i Wiktora Tumulka, 2 synów, szwagra Andrzeja Niestrój, Ernę i Teobalda Stuchły, Joachima Siedlaczek, zm. kapłanów, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 7 Lipca 2021
bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy

7:00 Za zm. ks. Edmunda Marek.

Czwartek 8 Lipca 2021
św. Kiliana, biskupa i męczennika

18:00 Za zm. Jana i Elżbietę Kryworuka, Franciszka i Stanisławę Matusz, Agnieszkę Wystrach, pokrewieństwo z 4. stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 9 Lipca 2021
św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy - męczenników z Gorkum

18:00 Za zm. Aleksandra i Marię Lepszy, Emila i Bronisławę Mika, siostry Matyldę i Flawianę, Agnieszkę Mika, Pawła i Marię Gali, siostrę zakonną Korsynię, rodziców Chrubasik i zm. z pokrewieństwa.

Sobota 10 Lipca 2021
św. Jana Gwalberta, opata

11:00 Ślub Piperek-Hajduczek.

18:00 Za zm. Józefa Jarosz, rodziców Pawła i Józefę, Franciszka Jurecki, żonę Anielę, Andrzeja Czogała, Hildegardę Bochenek, Józefa i Marię Krybus, Marię i Natalię Römer oraz za zm. z pokrewieństwa.

Niedziela 11 Lipca 2021
św. Olgi Mądrej, księżnej

8:00 Za zm. rodziców Annę i Alfonsa Przybyła, Marię i Wilhelma Muszalik, córkę Krystynę, Józefa Wycisk, Anielę i Henryka Rzytki, Maksymiliana Mika, zm. z pokrewieństwa Przybyła-Mika i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Eryka Kara, brata Ewalda, bratową, rodziców Kara-Kszuk-Godula, Annę i Dominika Pytlik, pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne, poległych na wojnie i dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 12 Lipca 2021
Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

7:00 (recytowana) Za zm. Wandę Tywończuk w 30 dni po śmierci.

Wtorek 13 Lipca 2021
św. Klelii Barbieri, dziewicy

18:00 Za zm. rodziców Joachima i Annę Kuśka, Piotra i Ernestynę Wolnik, zm. dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. Nabożeństwo fatimskie.

Środa 14 Lipca 2021
bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy

7:00 Za zm. Andrzeja Pol w 7. rocznicę śmierci.

Czwartek 15 Lipca 2021
św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana

18:00 Za zm. Teodora Wycisk, żonę Elżbietę, rodziców Wycisk-Benek, Sylwię Wycisk, Ernestynę Żyła, córkę Wandę i zm. z rodziny Jurecki.

Piątek 16 Lipca 2021
św. dziewic i męczennic z Orange

18:00 Za zm. Otylię i Karola Walach, syna Józefa, Franciszka Krybus, 2 żony, syna Alfonsa, żonę Jadwigę, córkę Marię, Marię Gembalczyk, dziadków, pokrewieństwo, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 17 Lipca 2021
bł. Pawła Piotra Gojdič, biskupa

18:00 Za zm. Annę Kretek, rodziców Jadwigę i Ignacego Komor, Augustynę i Karola Krettek, Jana Mucha, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 18 Lipca 2021
św. Szymona z Lipnicy, kapłana

8:00 Za zm. męża Ryszarda Hałas w 6. rocznicę śmierci, zm. rodziców Hałas-Leśniok. (poświęcenie pojazdów)

10:30 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej. (poświęcenie pojazdów)

16:00 Odpust ku czci św. Rodziny w Brzeźnicy. (poświęcenie pojazdów)

Wtorek 20 Lipca 2021
św. Torlaka Thorhallsson, biskupa

18:00 Za zm. Krystynę Paris w 7. rocznicę śmierci.

Czwartek 22 Lipca 2021
Wspomnienie św. Marii Magdaleny

18:00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji urodzin.

Piątek 23 Lipca 2021
św. Jana Kasjana

18:00 Za zm. Marcina Piwowara - od sąsiadki z Raciborza.

Sobota 24 Lipca 2021
bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. Hildegardę Cienskowski w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 25 Lipca 2021
św. Krzysztofa, męczennika

8:00 Za zm. Henryka i Helenę Górecki, Floriana i Elżbietę Kirchniawy, Agnieszkę Kirchniawy, Józefa i Jadwigę Krybus, zm. dzieci, Wiktora i Martę Górecki, Marię i Franciszka Kusidło, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu Świętego Laury Sophie Hoinza, rodziców i chrzestnych o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża.

Poniedziałek 26 Lipca 2021
Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

18:00 Za wdowy.

Wtorek 27 Lipca 2021
św. Celestyna I, papieża

18:00 Za zm. Gertrudę i Wilibalda Bulla, Józefa i Ernestynę Piskalla, dziadków z 4 stron, Dorotę Bulla, Leona Kukiełka, Jana Buczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 29 Lipca 2021
św. Olafa II

18:00 Za zm. Marię i Ignacego Fitzon, dzieci: Rufina, Joachima i Annę, Krystynę Paris, zm. z pokrewieństwa Fitzon-Morcinek- Paris-Rzezonek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 30 Lipca 2021
bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio - kapłanów i Towarzyszy

18:00 Za zm. Annę Filip w 10. rocznicę śmierci, męża Henryka, dziadków z 4 stron, zm. z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące i zm. kapłanów.

Sobota 31 Lipca 2021
bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy

18:00 Za zm. Emmę Kaduk w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 1 Sierpnia 2021
św. Etelwolda, biskupa

8:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Joachima Ficoń, szwagra Henryka Urbańsky, zm. z rodzin Ficoń, Sochiera, Gwóźdź, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Józefa Ficoń, rodziców Helenę i Alojzego, Jerzego i Amalię Ficoń, Edwarda Mrowiec, Józefa Kitel, zm. z pokrewieństwa Ficoń-Mrowiec-Kitel-Piontek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 3 Sierpnia 2021
bł. Augustyna Kazotić, biskupa

18:00 Za zm. Wandę Tywończuk.

Czwartek 5 Sierpnia 2021
św. Oswalda, króla i męczennika

17:00 Godzina Święta

18:00 Za zm. Wilhelma i Helenę Krettek, rodzicow, Ewę i Lidię Krettek oraz Jana Walczak.

Piątek 6 Sierpnia 2021
św. Hormizdasa, papieża

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 O zdrowie i Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla Jakuba Walach z okazji 12 rocznicy urodzin.

Sobota 7 Sierpnia 2021
św. Alberta z Trapani, kapłana

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

11:00 Ślub: Marcisz-Jurecki.

18:00 Za zm. rodziców Katarzynę i Stanisława Haba, trzy córki, Grażynę Haba, Albinę i Teofila Depta, dwie córki, trzech synów i zm. z pokrewieństwa.

Niedziela 8 Sierpnia 2021
Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana

8:00 Za zm. Pawła i Marię Gali, rodziców, rodzeństwo, Siostrę zakonną Korsynię, Aleksandra i Marię Lepszy, zm. z pokrewieństwa Gali-Chrubasik i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Jadwigę i Rudolfa Strominski, rodziców, dziadków z obu stron, rodzeństwo, zm. zięciów Reinharda i Alojza zm. z rodzin Strominski-Wiesiolek-Halamoda, pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 9 Sierpnia 2021
św. Ireny

7:00 wolny termin

Wtorek 10 Sierpnia 2021
bł. Amadeusza Portugalskiego, zakonnika

18:00 Za zm. rodziców Annę i Wilibalda Hruby, dziadków z obu stron i zm. z rodzin Wochnik, Hruby.

Środa 11 Sierpnia 2021
Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej

7:00 Za zm. dziadków Marię, Małgorzatę, i Augustyna Sochiera, brata Antoniego i żonę Hildegardę, siostry Łucję i Anielę, zm. mężów i Ludwika Kszuk.

Czwartek 12 Sierpnia 2021
bł. Karola Leisnera, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Bronisława Krybus, rodziców, dziadków, sąsiadów: Piotra Luda, Alojzego Panek, Oswalda Bombelek, Joachima Siedlaczek, szwagra Andrzeja Niestrój, zm. z pokrewieństwa Krybus-Żyła i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 13 Sierpnia 2021
Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

18:00 Za zm. Matki Erykę Sońską i Krystynę Morcinek. Nabożeństwo fatimskie.

Sobota 14 Sierpnia 2021
św. Meinarda, biskupa

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Galli-Kubica.

18:00 Za zm. Alfonsa Kałuża, rodziców, dwóch braci, Gertrudę i Wilhelma Rzytki, syna Leonarda, synową Helenę, Annę Kocur, rodzeństwo, Jerzego Kłosek, Karola Czogalla i zm. z pokrewieństwa.

Niedziela 15 Sierpnia 2021
św. Tarsycjusza, męczennika

8:00 Za zm. Franciszka Badurczyk, rodziców, brata Wernera, Annę Kribus, Ludwika Moskwa, Franciszka i Olgę Kurzela, syna Reinharda, wnuka Gerarda, pokrewieństwo, zm. kapłanów i siostry zakonne.

10:30 W intencji kobiet i dziewcząt naszej parafii.

Poniedziałek 16 Sierpnia 2021
bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy

6:45 Za zm. rodziców Gertrudę i Alojzego Krufczyk, syna Józefa, Hiacynta Tumulka, rodziców Agnieszkę i Wiktora, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 17 Sierpnia 2021
bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana

18:00 Za zm. Jadwigę i Stanisława Boroń, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Marię i Jana Kenig, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 18 Sierpnia 2021
bł. kapłanów i męczenników z Rochefort

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Czwartek 19 Sierpnia 2021
św. Ludwika, biskupa

18:00 Za zm. Łucję i Wincentego Wochnik, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Helenę i Teodora Kretek i zm. z pokrewieństwa Wochnik-Mika-Kretek.

Piątek 20 Sierpnia 2021
bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Wilhelma Waniek, syna Alojzego, Feliksa i Martę Waniek, Alojzego i Emmę Krakowczyk, syna Stanisława, córkę Natalię, Eryka i Martę Filipczyk i zm. z pokrewieństwa Waniek-Krakowczyk-Filipczyk

Sobota 21 Sierpnia 2021
bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika

18:00 Za zm. Władysława Wańczura, rodziców, rodzeństwo, Ludwika i Anastazję Winkler, dzieci, synowe i zięciów, Lucynę i Józefa Karpińskiego, 2synów, 2 synowe i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 22 Sierpnia 2021
św. męczenników Agatonika i Towarzyszy

8:00 Za zm. męża Ernesta Marek, rodziców Gertrudę i Roberta Depta, córki i ich mężów, wnuka Oskara, dziadków Mucha, Depta i poległych na wojnie.

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka Gawlik, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik, Ksol, Rózga, Niedziela, Helmich i Klobuczek.

16:00 Odpust ku czci św. Bartłomieja w Ligocie Książęcej.

Poniedziałek 23 Sierpnia 2021
bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika

7:00 wolny termin

Wtorek 24 Sierpnia 2021
św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy

18:00 Za zm. Władysława Budnik, rodziców Anielę i Józefa, rodzeństwo, Jadwigę i Jana Borowy, synów Władysława, Mieczysława i Jana oraz zm. z pokrewieństwa Budnik-Borowy.

Środa 25 Sierpnia 2021
bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy

7:00 wolny termin

Czwartek 26 Sierpnia 2021
św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy

18:00 Za rodziców Różę i Henryka Janik, Józefa i Jadwigę Kusidło, Edmunda i Marię Kusidło, 2 synów, zięcia Lazara Marinkowicz, Pawła Świętek, Franciszka i Marię Wochnik, 5 synów, 3 córki, 5 synowych, Wilibalda Hruby, Andrzeja Wochnik, Bernarda Wochnik, Henryka Bortel, Gertrudę Kocur, Marię i Jerzego Kowol, Józefa i Jadwigę Janik, Leona Janik, Tomasza Piela i zm. z pokrewieństwa Janik-Kusidło-Wochnik.

Piątek 27 Sierpnia 2021
Wspomnienie św. Moniki

18:00 Za zm. Krystynę Gawlik w 1. rocznicę śmierci.

Sobota 28 Sierpnia 2021
Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

18:00 Za zm. Alojzego Lepiorz, rodziców, zm. z rodzin Bulenda, Borszcz, Kaczmarczyk i zm. z pokrewieństwa

Niedziela 29 Sierpnia 2021
bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy

8:00 Za zm. Teresę Wolnik w 1 rocznicę śmierci.

10:30 Msza św. chrzcielna. Roczne dziecko Maja Kinga Świerczek.

Poniedziałek 30 Sierpnia 2021
Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

7:00 (recytowana) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji urodzin.

Wtorek 31 Sierpnia 2021
bł. Piotra Tarrés y Claret, kapłana

18:00 Za zm. Jerzego Koska i Gabrielę Kozdój w 10 rocznice śmierci.

Środa 1 Września 2021
Jozuego, praojca

9:00 Rozpoczęcie roku szkolnego.

Czwartek 2 Września 2021
św. Beatrycze z Silvy, dziewicy

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Jerzego Kołodziej, Barbarę i Leona Zyszka, Huberta Parys, zm. z rodzin Mika-Parys-Kołodziej-Zyszka, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 3 Września 2021
św. Marinusa, pustelnika

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Teresę Jasny w 1 rocznicę śmierci.

Sobota 4 Września 2021
Mojżesza, proroka i prawodawcy

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

13:30 Ślub Bendzera-Krzosok.

18:00 Za zm. Gertrudę Gemza w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 5 Września 2021
św. Wiktoryna, męczennika

8:00 Za zm. rodziców Genowefę i Jana Nowak, córkę Gertrudę, zięcia Jana, synów Alfreda i Alojzego, synowe Małgorzatę i Różę, dziadków z 4 stron, Emila Marcol, Małgorzatę Burdzik, zm. z pokrewieństwa Kołodziejczyk-Nowak-Filip i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Suma odpustowa w intencji Parafian.

Poniedziałek 6 Września 2021
św. Magnusa z Füssen

6:45 wolny termin

Wtorek 7 Września 2021
bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana

18:00 Za zm. Annę i Karola Paris, dzieci, Krystynę Paris, ojca Rufina Fitzon, Antoniego i Józefę Machnik, 2 braci, Waltra Machnik, Leonarda Wolnik, Helenę i Pawła Wałach, pokrewieństwo Paris-Fitzon-Machnik, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 8 Września 2021
bł. Fryderyka Ozanama

6:45 wolny termin

Czwartek 9 Września 2021
bł. Marii Eutymi Üffing, dziewicy i zakonnicy

18:00 Za zm. Wandę Tywończuk.

Piątek 10 Września 2021
św. Mikołaja z Tolentino, kapłana

18:00 Za zm. rodziców Katarzynę i Jana Tumulka, córki Marię i Gertrudę, synów Jana i Engelberta, Rozalię i Feliksa Tumulka, ojców z obu stron, Marię i Franciszka Gawlik, syna Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 11 Września 2021
św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Franciszka Klima, rodziców Marię i Roberta, brata Antona, bratanka Adriana, Jadwigę i Wilhelma Dziadzia, zm. z rodzin Kocur-Klima, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 12 Września 2021
bł. Marii od Jezusa, dziewicy

8:00 Za zm. Henryka Kurek w 11. rocznicę śmierci, rodzeństwo, ojca Bernarda, wnuka Adama, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:00 Suma dożynkowa z podziękowaniem za zebrane plony.

Poniedziałek 13 Września 2021
Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

18:00 Za zm. Marię Przybyła, rodziców Jerzego i Hildegardę Kretek, Jerzego Przybyła, Teresę Depta i zm. z pokrewieństwa Przybyła-Kretek-Depta

Wtorek 14 Września 2021
św. Alberta, biskupa

18:00 Za zm. Emmę i Antoniego Grzesik, córkę Adelę, męża Jerzego, rodziców z obu stron, Ernesta Krasek, rodziców, zm. z pokrewieństwa Grzesik-Halamoda i dusze w czyśću cierpiące.

Środa 15 Września 2021
św. Katarzyny Genueńskiej

6:45 wolny termin

Czwartek 16 Września 2021
Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa

18:00 Za zm. Jana Grabacz, Paulinę i Józefa Konieczny, synowe: Elżbietę i Jadwigę, synów: Wilhelma i Franciszka, Agnieszkę Konieczny dwóch mężów, syna Alojzego, Gertrudę Grabacz, Wiktorię Konieczny, Małgorzatę Wyrtki i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 17 Września 2021
św. Marcina z Finojosa, biskupa

18:00 Za zm. Ojca Alfonsa Gomółka,dziadków Annę i Antoniego Mika, szwagra Huberta, zm. z pokrewieństwa Gomółka-Mika i dusze w czyśćcu cirpiące.

Sobota 18 Września 2021
święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Niedziela 19 Września 2021
Najświętszej Maryi Panny z La Salette

8:00 Za zm. rodziców Franciszka i Franciszkę Kachel, dzieci, synową, zięciów, Józefa i Elfrydę Wycisk, syna Józefa oraz za zm. z rodzin Kachel, Wycisk, Machnik, Kretschmer.

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka Gawlik, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik, Ksol, Rózga, Niedziela, Helmich i Klobuczek.

14:00 Nieszpory niedzielne.

Poniedziałek 20 Września 2021
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy

6:45

Wtorek 21 Września 2021
święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

18:00 Za zm. Jana Suder w 1. rocznicę śmierci.

Środa 22 Września 2021
bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników

6:45 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji urodzin.

Czwartek 23 Września 2021
Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana

18:00 Za zm. Annę i Leona Konieczny, córkę Renatę, Elżbietę Konieczny, Gertrudę i Ernesta Wowrek, Elżbietę Schmid, dziadków z rodzin Konieczny-Kiszka-Zgaślik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 24 Września 2021
bł. Antoniego Marcina Slomška, biskupa

18:00 Za zm. rodziców Krystynę i Bronisława Hajkowicz, dziadków z obu stron, Oswalda Rajchel, Helenę i Henryka Koczor, Huberta Wiertelorz i dusze w czyścu cierpiące.

Sobota 25 Września 2021
św. Kleofasa, ucznia Pańskiego

18:00 Za zm. Antoniego Kroker w 1 rocznicę śmierci.

Niedziela 26 Września 2021
Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej

8:00 Za zm. Alojzego Krettek, żony Helenę i Dorotę, Reginę i Gerarda Piela, rodziców, ojca misjonarza Józefa Krettek, Hermana Kałuża, Marię Piela, Wiktorię i Franciszka Badura, rodzeństwo, Rudolfa Chowaniec i zm. z pokrewieństwa.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Moniki Walach z okazji 70 rocznicy urodzin.

14:00 Nieszpory niedzielne.

Poniedziałek 27 Września 2021
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

6:45 Za zm. rodziców Hildegardę i Alfreda Cienskowski, Gerdę i Rudolfa Mokrosz ich rodzeństwo, dziadków Filip, Jurecki, Mokrosz, Malcharczyk, zm. z pokrewieństwa Jendrzejczyk, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 28 Września 2021
bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników

18:00 Za zm. Annę Kretek w 1. rocznicę śmierci.

Środa 29 Września 2021
święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

6:45 wolny termin

Czwartek 30 Września 2021
św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa

18:00 Za zm. męża i ojca Antoniego Konieczny, rodziców, rodzeństwo, teściów i zm. z pokrewieństwa Konieczny-Klyta-Wolnik-Urbański.

Piątek 1 Października 2021
św. Romana Hymnografa, diakona

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Aleksandra i Marię Lepszy, Emila i Bronisławę Mika, siostry Matyldę i Flawianę, Agnieszkę Mika, Pawła i Marię Gali, siostrę zakonną Korsynię, rodziców Chrubasik i zm. z pokrewieństwa.

Sobota 2 Października 2021
Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

18:00 Za zm. rodziców Marię i Franciszka Gawlik, syna Józefa, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Annę i Bertolda Depta, Engelberta Tumulka, zm. z pokrewieństwa Gawlik-Depta i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 3 Października 2021
bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana

8:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Ignacego Komor, córkę Annę, braci, siostry, zm. Izydora i Franciszkę Lerch, syna Bernarda, zm. z rodzin Lerch-Komor zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Do opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji 50 rocznicy urodzin dla Małgorzaty Wojnarowskiej z Grzegorzowic.

14:00 Nabożeństwo różańcowe z wręczeniem różańców dzieciom I-Komunijnym.

Poniedziałek 4 Października 2021
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

6:45 wolny termin

Wtorek 5 Października 2021
bł. Bartolo Longo

18:00 Za zm. Jadwigę i Antoniego Pohl, syna, synową, Marię i Józefa Jaskulla, córkę, syna, synową, zm. rodziców i rodzeństwo z 4 stron, zm. z pokrewieństwa, zm. Halinę Jaskulla, Reinholda Paszek, dusze w czyśćcu cierpiące, zm. kapłanów i siostry zakonne.

Środa 6 Października 2021
bł. Innocentego z Berzo, kapłana

18:00 Za zm. Antoniego Krybus, rodziców, rodzeństwo, Zofię i Jana Komorek, syna Huberta i zm. z pokrewieństwa Komorek-Walach-Krybus-Serzisko-Pawiński

Czwartek 7 Października 2021
św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Karola i Otylię Walach, syna Józefa, Franciszka Krybus, 2 żony, syna Alfonsa, żonę Jadwigę, córkę Marię, Marię Gembalczyk, dziadków, pokrewieństwo, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 8 Października 2021
św. Pelagii, męczennicy

18:00 Za zm. Leona Kukiełka w 1 rocznicę śmierci.

Sobota 9 Października 2021
Abrahama, patriarchy

18:00 Za zm. Marię Parys, rodziców, siostrę Elfrydę Warzecha, 6-ciu braci, Annę i Franciszka Paris oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 10 Października 2021
św. Paulina z Yorku, biskupa

8:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Joachima Ficoń, szwagra Henryka Urbańsky, zm. z rodzin Ficoń, Sochiera, Gwóźdź, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Rocznica I Komunii św.

14:00 Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek 11 Października 2021
św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

6:45 wolny termin

Wtorek 12 Października 2021
św. Edwina

18:00 Za zm. Alojzego Lepiorz, rodziców Gertrudę i Alfreda Lepiorz, Emilię i Józefa Krzyżok, zm. z rodzin Bulenda, Borszcz, Kaczmarczyk i zm. z pokrewieństwa.

Środa 13 Października 2021
św. Teofila z Antiochii, biskupa

18:00 Za zm. Jana Bębenik w 1. rocznicę śmierci. Nabożeństwo Fatimskie.

Czwartek 14 Października 2021
św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Matyldę Grochol, rodziców, rodzeństwo i zm. pokrewieństwa Grochol-Czogała-Seifert

Piątek 15 Października 2021
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

18:00 Za zm. Herberta Kasek, Gertrudę i Alojzego Kasek, Stanisławę i Eugeniusza Solecki, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 16 Października 2021
bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Arnolda i Marioli Konieczny z okazji 25 rocznicy ślubu oraz 50 urodzin Arnolda.

18:00 Za zm. rodziców Jerzego i Walerię Pańczyk, Weronikę Sochiera, dziadków Józefa i Marię Pańczyk, Antoniego i Walerię Niewiadowski, rodzeństwo Helenę i Rudolfa Grzonka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 17 Października 2021
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

8:00 Za zm. Jadwigę Myrwa, rodziców Marię i Rudolfa Borzigursky, siostry Gertrudę, Annę i Marię brata Henryka, Łucję i Mariana Lachowski, Ernesta Marek, zm. z pokrewieństwa Borzigursky-Mucha-Marek-Depta-Lachowski i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Franciszka Badurczyk, rodziców, brata Wernera, Annę Kribus, Ludwika Moskwa, Franciszka i Olgę Kurzela, syna Reinharda, wnuka Gerarda, pokrewieństwo, zm. kapłanów i siostry zakonne.

14:00 Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek 18 Października 2021
święto św. Łukasza Ewangelisty

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Wtorek 19 Października 2021
św. Piotra z Alkantary, kapłana

18:00 Za zm. rodziców Alfreda i Stefanię Szula, brata Franciszka, bratową Renatę, dziadków Wiktorię i Emanuela Żymełka, Ernesta i Emilię Garbas, Jerzego Kroker, Ludwiga Czogalla, Klarę Rzega, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 20 Października 2021
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

18:00 Za zm. Jana Leśniok w 1. rocznicę śmierci.

Czwartek 21 Października 2021
św. Kaspra del Bufalo, kapłana

18:00 Za zm. rodziców Annę i Leonarda Habrom, Mariannę i Antoniego Habrom, Mariannę Krybus, brata Emanuela, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 22 Października 2021
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

18:00 Za zm. Augustyna Szmańta, żonę Marię, wnuka Damiana, Bernarda Kurek, dzieci, wnuka Adama, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 23 Października 2021
św. Seweryna Boecjusza

18:00 Za zm. Wernera i Martę Krybus, rodziców, rodzeństwo, Rudolfa Forajter, Herberta Cziesla, Dorotę Krybus, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 24 Października 2021
św. Alojzego Guanella, kapłana

8:00 Za zm. Ernesta Marek w 1. rocznicę śmierci.

10:30 Za zm. Jadwigę i Rudolfa Strominski, rodziców, dziadków z obu stron, rodzeństwo, zm. zięciów Reinharda i Alojza zm. z rodzin Strominski-Wiesiolek-Halamoda, pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące....

14:00 Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek 25 Października 2021
św. Bernarda Calvo, biskupa

6:45 wolny termin

Wtorek 26 Października 2021
św. Dymitra z Salonik, męczennika

18:00 Za zm. męża Henryka, rodziców Jadwigę i Konrada Wyrtki, Katarzynę Lankocz, Józefa i Jadwigę Lankocz, rodziców Sabinę i Kazimierza Zieliński, teściów Kukiełka, Adamik, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 27 Października 2021
św. Frumencjusza, biskupa

18:00 Za zm. Gerarda Mraczny, żonę Cecylię, rodziców z obu stron, Teodora Żymełka, Jana Kupka, Joachima, Jana, Eufemię Hildebrand, Małgorrzatę Wyrtki i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 28 Października 2021
święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

18:00 Za zm. Różę Janik w rocznicę śmierci oraz za męża Henryka Janik.

Piątek 29 Października 2021
bł. Michała Rua, kapłana

18:00 Za zm. Jadwigę Marek, męża Jana, 3 synów, synowe, Zygmunta Okoniewski, 2 żony, syna Jerzego, wnuka Tomasza, dziadków z 4 stron, zm. dzieci, dusze w czyśćcu cierpiące oraz za zm. księży Siwonia i Mańkę.

Sobota 30 Października 2021
bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika

18:00 Za zm. Agnieszkę Metzner w 1 rocznicę śmierci.

Niedziela 31 Października 2021
św. Wolfganga, biskupa

8:00 W intencji Fundatorów i Budowniczych naszego kościoła.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Marii i Franciszka Kachel z okazji 50 rocznicy ślubu oraz 70 rocznicy urodzin Marii.

14:00 Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek 1 Listopada 2021
Uroczystość Wszystkich Świętych

8:00 Za zm. męża Jana Kobza w 15 rocznicę śmierci i zm. zięcia Krystiana Czogała w 1 rocznicę śmierci.

10:30 Za zm. Kazimierza Bajerskiego, Ewę i Michała Bajerskich, Władysława Dobosza, Józefę Kołacińską, Rene Marchuta, zm. z rodzin Bajerski-Dobosz-Kościółek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Nabożeństwo za zmarłych z procesją na cmentarz.

Wtorek 2 Listopada 2021
św. Malachiasza, biskupa

8:00 Za zm. męża Rufina Fitzon, córkę Krystynę Paris zm. z pokrewieństwa Fitzon-Paris-Rzezonek-Morcinek i dusze w czyśćcu cierpiące.

16:00 Za wszystkich Wiernych Zmarłych z procesją na stary cmentarz.

18:00 W intencjach Ojca Świętego.

Środa 3 Listopada 2021
św. Marcina de Porres, zakonnika

6:45 wolny termin

Czwartek 4 Listopada 2021
Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Zofię i Władysława Smalcerz, syna Stanisława, córkę Rozalię, dwóch zięciów, wnuków Leszka i Marka, zm. z rodzin Smalcerz i Tywończuk oraz dusze w czśćcu cierpiące

Piątek 5 Listopada 2021
bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17:00 Za zm. Józefa Kubina w 1 rocznicę śmierci.

Sobota 6 Listopada 2021
św. Leonarda z Limoges, pustelnika

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

11:00 Ślub Wysocki-Marcinkowska.

17:00 Za zm. Hildegardę i Leonarda Wochnik, zm. Brunona Lamla, zm. Józefa Pater, zm. Brygittę i Heinza Mateja, zm. z rodzin Wochnik, Lamla, Mika.

Niedziela 7 Listopada 2021
św. Engelberta, biskupa i męczennika

8:00 Za zm. Antoniego Krybys, rodziców Anielę i Józefa, syna Alfonsa, Franciszka Kusidło, 2 żony, córkę Ritę, wnuka Rudolfa, Wiktora i Martę Górecki, syna Henryka, synową Helenę, Bernarda Kleta i zm. z pokrewieństwa.

10:30 Za zm. Teodora i Elżbietę Nosiadek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, córkę Irenę Lasak, Franciszka Rzega, rodziców Annę i Emanuela, Stanisława Kostoń i zm. z pokrewieństwa Mika-Harnasz.

14:00 Nieszpory za zmarłych.

Poniedziałek 8 Listopada 2021
św. Czterech Koronowanych, męczenników

6:45 wolny termin

Wtorek 9 Listopada 2021
bł. Joanny z Signy

17:00 Za zm rodziców Zytę i Alfonsa Sowa, synów Ryszarda i Norberta, Marię i Alfonsa Niestatek, syna Rafała, córkę Weronikę i za zm. z pokrewieństwa.

Środa 10 Listopada 2021
św. Andrzeja Avellino, kapłana

6:45 wolny termin

Czwartek 11 Listopada 2021
św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

17:00 Za zm. Krystynę i Józefa Marklowski, syna Bernarda, rodziców Kubica-Marklowski, Franciszka, Alojzego i Marię Marklowski, Gintera Pieczarek oraz Krystynę i Gerarda Sander.

Piątek 12 Listopada 2021
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika

17:00 Za zm. Damiana Niedballa w 1. rocznicę śmierci.

Sobota 13 Listopada 2021
bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

17:00 Za zm. Jerzego Kłosek w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 14 Listopada 2021
bł. Jana Liccio, kapłana

8:00 Za zm. Emila Przybilla, rodziców, rodzeństwo oraz synów Wilhelma i Rudolfa.

10:30 wolny termin

14:00 Nieszpory niedzielne z podziękowaniem za łaskę wiary dzieci I-Komunijnych.

Poniedziałek 15 Listopada 2021
bł. Magdaleny Morano, dziewicy

6:45 wolny termin

Wtorek 16 Listopada 2021
św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

17:00 Za zm. O. Mikołaja Wallach, siostrę Hildegardę, rodziców Józefa i Gertrudę, Pawła i Agnieszkę Ploch, zm. z pokrewieństwa Wallach-Ploch-Kurpierz-Parys, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 17 Listopada 2021
św. Grzegorza z Tours, biskupa

6:45 wolny termin

Czwartek 18 Listopada 2021
św. Odo z Cluny, opata

17:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Piątek 19 Listopada 2021
św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

17:00 Za zm. Marię i Maksymiliana Kiszka, zm. z pokrewieństwa Kiszka-Pendzialek-Piontek-Cyran i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 20 Listopada 2021
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

17:00 Za zm. rodziców Jerzego i Jadwigę Pater, Józefa i Annę Szryt oraz za zm. z pokrewieństwa Reichel-Mrozek-Szryt-Pater.

Niedziela 21 Listopada 2021
św. Gelazego I, papieża

8:00 Za zm. Elżbietę i Józefa Reichel, syna Wilibalda, Zofię i Wiktora Niedballa, synów, synowe oraz wnuków Urszulę i Ryszarda, i zm. z pokrewieństwa Reichel-Niedballa.

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka Gawlik, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik, Ksol, Rózga, Niedziela, Helmich i Klobuczek.

14:00 Nieszpory niedzielne.

Poniedziałek 22 Listopada 2021
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

6:45 wolny termin

Wtorek 23 Listopada 2021
bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

17:00 Za zm. Jana Mika, wnuka Damiana, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę i Mikołaja Nowak, syna Antoniego, rodziców z 2 stron, rodzeństwo, Alfreda Rybka, Henryka Panek, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 24 Listopada 2021
bł. Marii Anny Sala, dziewicy

6:45 wolny termin

Czwartek 25 Listopada 2021
bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

17:00 Za zm. Genowefę Seifert, zięcia Józefa Czogała, rodziców, rodzeństwo, Jana i Gertrudę Czogała, dzieci, synową, wnuka Andrzeja i zm. z pokrewieństwa Czogała-Seifert-Grochol-Rzodeczko

Piątek 26 Listopada 2021
bł. Jakuba Alberione, kapłana

17:00 Za zm. męża i ojca Antoniego Konieczny, rodziców, rodzeństwo, teściów, 2 szwagrów, Katarzynę Miłota, Jana i Matyldę Wolnik, 2 córki, 3 synów, Danielę i Grzegorza Pych, zm. z pokrewieństwa Konieczny-Klyta-Wolnik-Urbański, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 27 Listopada 2021
bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

17:00 Za zm. Erykę i Gerarda Krybus, brata Antoniego, rodziców Agatę i Antoniego Krybus, Pawła Sługa, dwie żony, Łucję i Antoniego Zimny, zm. z pokrewieństwa Zimny-Koberski-Czerny i dusze w czyśćciu ciepiące.

Niedziela 28 Listopada 2021
bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

8:00 Za zm. Dominika Konieczny, Joachima Konieczny, Antonię i Augusta Konieczny i zm. z pokrewieństwa Jasny-Konieczny.

10:30 Msza św. chrzcielna.

14:00 Nabożeństwo z poświęceniem wieńców i świec adwentowych.

Poniedziałek 29 Listopada 2021
św. Saturnina, biskupa

6:45 wolny termin

Wtorek 30 Listopada 2021
święto św. Andrzeja, apostoła

17:00 wolny termin

Środa 1 Grudnia 2021
św. Eligiusza, biskupa

17:00 wolny termin

Czwartek 2 Grudnia 2021
bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 wolny termin

Piątek 3 Grudnia 2021
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17:00 wolny termin

Sobota 4 Grudnia 2021
św. Jana Calabri, kapłana

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 W intencji Górników.

Niedziela 5 Grudnia 2021
bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika

8:00 Za zm. Eugeniusza Szczuka, rodziców Helenę i Franciszka, dziadków Albertynę i Emanuela Krettek, syna Jerzego, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyla, pokrewieństwo Szczuka-Krettek i zm. kapłanów.

10:30 wolny termin

10:30 Nabożeństwo z poświęceniem i wręczeniem medalików dzieciom I-Komunijnym.

Poniedziałek 6 Grudnia 2021
św. Mikołaja, biskupa

6:45 wolny termin

18:00 wolny termin

Wtorek 7 Grudnia 2021
św. Marii Józefy Rossello, dziewicy

17:00 wolny termin

Środa 8 Grudnia 2021
św. Romaryka, opata

17:00 W intencji kobiet i dziewcząt.

Czwartek 9 Grudnia 2021
św. Piotra Fourier, kapłana

17:00 Za zm. Teresę Szymonik w 1 rocznicę śmierci.

Piątek 10 Grudnia 2021
Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

17:00 wolny termin

Sobota 11 Grudnia 2021
św. Wicelina, biskupa

17:00 Za zm. Ernestynę Piskalla w 3 rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców Komorek, Piskalla i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 12 Grudnia 2021
bł. Hartmanna, biskupa

8:00 Za zm. Agnieszkę i Karola Metzner, syna Henryka, Norberta Krzosok, ks. Józefa Gacka i zm. z pokrewieństwa Metzner-Krzosok-Gacka-Mika.

10:30 wolny termin

14:00 Adwentowe nabożeństwo pokutne.

Poniedziałek 13 Grudnia 2021
św. Odylii (Otylii), opatki

6:45 wolny termin

Wtorek 14 Grudnia 2021
św. Wenancjusza Fortunata, biskupa

17:00 wolny termin

Środa 15 Grudnia 2021
św. Marii Crocifissa, dziewicy

17:00 wolny termin

Czwartek 16 Grudnia 2021
bł. Sebastiana Maggi, kapłana

17:00 Za zm. męża Jerzego Mika córkę Bogusławę, rodziców Jachima i Gertrudę Mika, Zofią i Alfonsa, Józefa, rodzeństwo i zm. z pokrewieństwa.

Piątek 17 Grudnia 2021
św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana

17:00 Za zm. Józefa Walach, rodziców Karola i Otylię, Aleksję i Antoniego Krettek, dziadków z obu stron, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 18 Grudnia 2021
św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat

17:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Niedziela 19 Grudnia 2021
bł. Urbana V, papieża

8:00 wolny termin

10:30 Za zm. Teodora i Elżbietę Nosiadek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, córkę Irenę Lasak, Franciszka Rzega, rodziców Annę i Emanuela, Stanisława Kostoń, Wilhelma Rymer oraz za zm. kapłanów.

14:00 Nabożeństwo adwentowe z poświęceniem szopek i wizerunków Dzieciątka Jezus.

Poniedziałek 20 Grudnia 2021
św. Dominika z Silos, opata

6:45 wolny termin

Wtorek 21 Grudnia 2021
bł. Piotra Friedhofen, zakonnika

17:00 wolny termin

Środa 22 Grudnia 2021
św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy

17:00 Za zm. Agnieszkę Jendrzejczyk, dziadków Bronisławę i Ignacego Filip, Edwarda i Albertynę Pater, rodziców Annę i Henryka Filip, zm. z pokrewieństwa Filip-Pater-Cienskowski-Jendrzejczyk-Wrazidło-Franiczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 23 Grudnia 2021
św. Marii Małgorzaty d'Youville

17:00 Za zm. Józefa Pater, rodziców Edwarda i Albertynę, rodziców Wilhelma i Józefę Mika, Hildegardę i Leonarda Wochnik, zm. z pokrewieństwa Pater-Wilk-Filip-Mika-Krybus, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 24 Grudnia 2021
Wigilia Bożego Narodzenia

7:00 Za zm. Annę Tumulka, rodziców Marię i Józefa Perenc, Agnieszkę i Wiktora Tumulka, 2 synów, szwagra Andrzeja Niestrój, Joachima Siedlaczek, zm. z pokrewieństwa Tumulka-Krybus-Niestrój-Stuchły, zm. kapłanów, dusze w czyśćcu cierpiące.

24:00 Pasterka w intencji Parafian.

Sobota 25 Grudnia 2021
św. Piotra Nolasco, kapłana

8:00 wolny termin

10:30 Za zmarłego Władysława Budnik w rocznicę śmierci.

14:00 Nieszpory kolędowe.

Niedziela 26 Grudnia 2021
święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika

8:00 Za zm. Jadwigę Leśniok, męża Maksymiliana i Franciszka, Annę Leśniok, Ryszarda Hałas, Józefa Jaskóła i zm. pokrewieństwo Leśniok-Hałas-Sekuła. Po Mszy św. poświęcenie owsa.

10:30 wolny termin

Poniedziałek 27 Grudnia 2021
święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

6:45 wolny termin

Wtorek 28 Grudnia 2021
święto św. Młodzianków, męczenników

9:00 Za wstawiennictwem św. Młodzianków w intencji dzieci z błogosławieństwem.

Środa 29 Grudnia 2021
św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika

6:45 wolny termin

Czwartek 30 Grudnia 2021
św. Egwina, biskupa

6:45 wolny termin

Piątek 31 Grudnia 2021
św. Sylwestera I, papieża

16:00 W intencji Parafian z podziękowaniem za otrzymane łaski na zakończenie roku.

Udostępnij: