Informacje duszpasterskie

26.06.2022 - 03.07.2021

Dzisiaj kolekta na bieżące potrzeby parafii i II zbiórka kwartalna. W środę (29.06), w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła kolekta na Stolicę  Apostolską (Świętopietrze). W przyszłą niedzielę kolekta na bieżące potrzeby parafii. „Bóg zapłać!” składającym ofiary w kościele, przelewającym na konto parafialne i przez mikropłatności na stronie internetowej parafii.

Od dzisiaj nasza parafia przechodzi w wakacyjny tryb funkcjonowania: nie będzie Mszy św. szkolnych i spotkań formacyjnych, zawieszone zostają również Msze św. dwujęzyczne oraz nabożeństwa popołudniowe w niedziele. W związku z tym w niedziele będą tylko dwie Msze św.: o godz. 08:00 oraz o 10:30. Na sobotnich Mszach św. wieczornych nie będzie kazania ani ogłoszeń parafialnych. Nie będzie również wychodzić co tydzień gazetka parafialna.

Osoby, które chcą wziąć udział w pielgrzymce do Szensztatu w dniach od13 do 19 sierpnia 2022 proszone są o podjęcie ostatecznej decyzji, wypełnienie karty uczestnika wyjazdu i wpłatę zaliczki. Karty wyjazdu i numer konta można uzyskać w kancelarii parafialnej. Przypominam że koszt wyjazdu wynosi 700 PLN i 320 EUR.

Kancelaria parafialna będzie czynna przez pół godziny po Mszy św.

W imieniu nas wszystkich składam serdeczne „Bóg zapłać!” tym, którzy posprzątali, przystroili i przygotowali kościół na dzisiejszy Dzień Pański. W przyszły piątek prosimy następne rodziny z kolejki.