w naszym kościele parafialnym

Msze św. będą odbywały się w normalnych porach, według planu w Gazetce. W związku z ograniczeniem liczy osób, które jednocześnie mogą przebywać w kościele, proszę, aby na Mszę św. przychodziła tylko najbliższa rodzina. Komunia św. będzie udzielana tylko na rękę. Można też skorzystać z praktyki Komunii Duchowej.

Msze św. o godz. 17:00 do poniedziałku do piątku i o godz. 14:00 w niedziele będą transmitowane w Internecie.

Osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi proszone są o pozostanie w domach i łączność duchową w modlitwie oraz praktykę Komunii Duchowej. To samo dotyczy osób powyżej 60 roku życia.

Jeśli ktoś chce przesunąć termin swojej Mszy św. w związku z zaistniałą sytuacją, albo poprosić o Komunię św. i odwiedziny proboszcza w domu, proszony jest o kontakt z kancelarią parafialną:

Zachęcam do korzystania z transmisji Mszy św. w telewizji, radio i Internecie oraz do modlitwy domowej. Inspiracje można znaleźć w dziale "W domu".