MESSINTENTIONEN

Alle Angaben ohne Gewähr!

Mittwoch 1 Januar 2020
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

10:30 W intencji Parafian.

14:00 W intencji Parafian.

Donnerstag 2 Januar 2020
Wspomnienie św. Grzegorza z Nazjanzu

16:00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich.

17:00 Z podziękowaniem za życie i łaskę Chrztu św., z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. proboszcza z okazji 47 rocznicy urodzin.

Freitag 3 Januar 2020
św. Józefa Marii Tomasi

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

Samstag 4 Januar 2020
św. Genowefy Torres Morales

8:00 W intencji czicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

Sonntag 5 Januar 2020
św. Jana Nepomucena Neumanna, biskupa

8:00 Za zm. ks. Roberta Wałach, Stanisława i Marię Łużyna, Zuzannę Wałach, Edwarda, Mariana i Gabrielę Łyko, Franciszka i Bertę Kaleta.

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. Jana Wolnik, synową Małgorzatę Wolnik, Annę i Teofila Wolnik, Paulinę, Józefa i Eryka Harnasz, Łucję Piperek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Montag 6 Januar 2020
Uroczystość Objawienie Pańskie - Trzech Króli

8:00 W intencji Parafian.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety Fitzon z okazji 50 rocznicy urodzin i dla całej rodziny.

Dienstag 7 Januar 2020
św. Lucjana

6:45 Za zm. rodziców i siostrę.

Mittwoch 8 Januar 2020
bł. Eurozji Barban

6:45 Za zm. rodziców Pawła i Agnieszkę Ploch, Hildegardę Wallach, O. Mikołaja, zm. z pokrewieństwa Wallach-Ploch, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 9 Januar 2020
bł. Alicji le Clerc, dziewicy

6:45 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 10 Januar 2020
św. Wilhelma z Bourges, biskupa

6:45 Freier Termin

Samstag 11 Januar 2020
św. Teodozjusza, opata

8:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Jerzego Pater, Annę i Józefa Szryt oraz zm. z pokrewieństwa Pater -Reichel-Szryt.

13:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże dla Barbary i Zygfryda Krybus z okazji 25 rocznicy ślubu. Z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny.

Sonntag 12 Januar 2020
św. Małgorzaty Bourgeoys, dziewicy

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Henryka i Helenę Górecki, Floriana i Elżbietę Kirchniawy, Agnieszkę Kirchniawy, Józefa i Jadwigę Krybus, zm. dzieci, Wiktora i Martę Górecki, Marię i Franciszka Kusidło, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Herberta Jurecki w 1. rocznicę śmierci.

14:00 Nabożeństwo kolędowe z przekazaniem książeczek do nabożeństwa dzieciom I-Komunijnym.

Montag 13 Januar 2020
św. Hilarego z Poitiers, biskupa i doktora Kościoła

6:45 (recytowana) W intencji Parafian.

Dienstag 14 Januar 2020
bł. Piotra Donders

6:45 O zdrowie w pewnej intencji

Mittwoch 15 Januar 2020
bł. Alojzego Variara

6:45 Za zm. Hiacynta Tumulka, rodziców Wiktora i Agnieszkę, syna Alojzego, synową Annę, Joachima Siedlaczek, Alojzego i Gertrudę Krufczyk, syna Józefa, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 16 Januar 2020
św. Honorata, biskupa

17:00 Za zm. Oswalda Bombelek w 3. rocznicę śmierci, zm. rodziców Annę i Leonarda Habrom, teściów Annę i Reinholda Bombelek, pokrewieństwo Habrom-Bombelek-Kaczyński oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 17 Januar 2020
Wspomnienie św. Antoniego, opata

17:00 Za zm. Agnieszkę Panek w 30 dni po śmierci.

Samstag 18 Januar 2020
bł. Reginy Protmann, dziewicy

12:00 Chrzest: Kalina Antonina Jaśkowska i Kacper Guział.

17:00 (dwujęzyczna) W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Sonntag 19 Januar 2020
św. Kanuta Lewarda, króla i męczennika

8:00 Za zm. Stanisława Knap w 1. rocznicę śmierci.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Teresy Wolnik z okazji 90 rocznicy urodzin.

Montag 20 Januar 2020
bł. Angela Paoli

6:45 Za zm. Horsta Jurecki, syna Dietmara oraz żony Marię i Elżbietę.

Dienstag 21 Januar 2020
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

17:00 Za zm. Józefa Jarosz, rodziców Pawła i Józefę, Franciszka Jurecki, żonę Anielę, Andrzeja Czogała, Hildegardę Bochenek, Józefa i Marię Krybus, Marię i Natalię Romer oraz za zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 22 Januar 2020
bł. Wilhelma Józefa Chaminade

6:45 (recytowana) W intencji Parafian.

Donnerstag 23 Januar 2020
bł. Mikołaja Grossa, męczennika

17:00 Za zm. Anielę i Franciszka Jurecki, zm. dzieci z rodzin Jurecki Gocman, Teodora i Elżbietę Wycisk oraz zm. z rodzin Wycisk i Benek.

Freitag 24 Januar 2020
bł. Pauli Gambary Costy, tercjarki

17:00 Za zm. rodziców Krystynę i Bronisława Hajkowicz w dniu urodzin, dziadków z obu stron, Oswalda Rajchel, Helenę i Henryka Koczor, Huberta Wiertelorz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 25 Januar 2020
święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jerzego Matusz z okazji 60 rocznicy urodzin.

17:00 W intencji rocznego dziecka Dawida Szpak, jego rodziców i chrzestnych oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Chrzest: Julia Alicja Porombka.

Sonntag 26 Januar 2020
św. Roberta, Alberyka i Stefana, opatów

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. męża Eryka Harnasz, rodziców Józefa i Paulinę, Roberta Siedlaczek, 2 żony Zofię i Bertę, dziadków, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Chrzcielna: W intencji rocznych dzieci: Nicolasa Cięcinka i Michała Pustula, ich rodziców i chrzestnych.

Montag 27 Januar 2020
św. Henryka de Ossó y Cervelló

17:00 Za zm. Gerharda Zymelka, synową Irenę, rodziców z dwóch stron, rodzeństwo i zm. z rodzin Zymelka, Długosz, Konieczny.

Dienstag 28 Januar 2020
Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

17:00 Za zm. Władysława Budnik w 30 dni po śmierci.

Mittwoch 29 Januar 2020
św. Sulpicjusza Sewera, biskupa

6:45 (recytowana) W intencji Parafian.

Donnerstag 30 Januar 2020
bł. Bronisława Markiewicza, kapłana

17:00 Za zm. rodziców Alfonsa i Pelagię Piperek, brata Józefa, rodziców Józefa i Edeltraudę Wycisk, Franciszka Wycisk, Annę Zaremba, Łucję Piperek, Małgorzatę Wolnik, Marię Wojtek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 31 Januar 2020
Wspomnienie św. Jana Bosko

17:00 Za zm. Martę i Ferdynanda Saiczek, Annę i Pawła Kostyrok, Łucję i Stanisława Dudek, braci Jana, Kazimierza i Maksymiliana, Libusię Śliwka, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 1 Februar 2020
św. Weridiana

8:00 W intencji czcicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Za zm. Hildegardę i Leonarda Wochnik, zm. Brunona Lamla, zm. Józefa Pater, zm. Heinza Mateja i zm. z rodzin Wochnik, Mika, Lamla.

Sonntag 2 Februar 2020
święto Święto Ofiarowania Pańskiego

8:00 Za zm. rodziców Marię i Wilhelma Muszalik, córkę Krystynę, Annę i Alfonsa Przybyła, Anielę i Henryka Rzytki, Józefa Wycisk, Maksymiliana Mika, zm. z pokrewieństwa Muszalik-Przybyła i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 (dwujęzyczna) W intencji chorych i cierpiących naszej parafii.

14:00 Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Gromnicznej z przekazaniem świec dzieciom I-Komunijnym.

Montag 3 Februar 2020
św. Marii Klaudyny od św. Ignacego Thevenet, dziewicy

17:00 Za zm. Władysława Budnik od sąsiadów.

Dienstag 4 Februar 2020
św. Marii de Mattias, dziewicy

17:00 Za zm. Wilhelma Basista, rodziców, rodzeństwo, Annę i Teofila Wolnik, dzieci Jana, Ewalda i Gertrudę, Małgorzatę Kowalczyk, Ryszarda Kubitza i zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 5 Februar 2020
Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

6:45 Za zm. ks. Tadeusza Podkówkę.

Donnerstag 6 Februar 2020
Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

16:00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich.

17:00 Za zm. Elżbietę i Jana Kryworuka, Franciszka Matusz, pokrewieństwo z 4 stron oraz za zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 7 Februar 2020
bł. Piusa IX, papieża

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

17:00 Za zm. rodziców Henryka i Annę Filip, rodziców, rodzeństwo, Agnieszkę Jendrzejczyk, Jana Wrazidło, dziadków z 4 stron, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 8 Februar 2020
św. Idziego Marii od św. Józefa, zakonnika

17:00 (dwujęzyczna) Za zm. rodziców Jerzego i Annę Krybus i zm. dziadków Krybus, Stanek, Pacharzyna, Mandrysz.

Sonntag 9 Februar 2020
bł. Leopolda z Alpandeire, zakonnika

8:00 Za zm. Karola Metzner, syna Henryka, Norberta Krzosok, ks. Józefa Gacka i zm. z rodzin Metzner, Gacka, Krzosok.

10:30 Za zm. Annę i Dominika Pytlik, rodziców Pytlik-Krybus, rodzeństwo, Eryka Kara, rodziców, zm. z rodziny Komorek, zm. kapłanów, siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące i poległych na wojnie.

Montag 10 Februar 2020
bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa

17:00 Za zm. Agnieszkę Panek.

Dienstag 11 Februar 2020
św. Teodory II

17:00 Za zm. Aleksandra i Marię Lepszy, Emila i Bronisławę Mika, siostry Matyldę i Flawianę, Agnieszkę Mika, Pawła i Marię Gali, siostrę zakonną Korsynię, rodziców Chrubasik i zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 12 Februar 2020
bł. Józefa Eulalio Valdés, zakonnika

6:45 W intencji Parafian.

Donnerstag 13 Februar 2020
św. Eulogiusza, patriarchy

17:00 Za zm. rodziców Wilhelma i Józefę Mika, rodzeństwo, ks. Ferdinanda Kribus, córkę Hildegardę, Leonarda Wochnik, Józefa Pater, zm. z pokrewieństwa Mika-Krybus-Chroboczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 14 Februar 2020
św. Walentego, biskupa i męczennika

17:00 Za zm. rodziców Zytę i Alfonsa Sowa, synów Ryszarda i Norberta, zm. ojca Alfonsa Niestatek, syna Rafała, córkę Weronikę i za zm. z pokrewieństwa.

Samstag 15 Februar 2020
bł. Michała Sopoćko, kapłana

17:00 Za zm. rodziców Marię i Franciszka Gawlik, syna Józefa, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Annę i Bertolda Depta, Engelberta Tumulka, zm. z pokrewieństwa Gawlik-Depta i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 16 Februar 2020
bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. rodziców Franciszkę i Joachima Skornia, Annę i Dominika Pytlik, zięcia Jarosława Lebek, zm. z pokrewieństwa Skornia-Pytlik i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. rodziców Pawła i Helenę Gali, Otylię i Jana Żurek, zm. dziadków z obu stron, rodzeństwo i z pokrewieństwa Gali-Wallach.

Montag 17 Februar 2020
Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny

17:00 Za zm. Władysława Budnik.

Dienstag 18 Februar 2020
św. Flawiana, patriarchy

17:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Mittwoch 19 Februar 2020
św. Konrada z Piacenzy, pustelnika

6:45 Za zm. rodziców Anielę i Emanuela Burdzik, Huberta i Annę Burdzik, Norberta Noga, Antoniego Jaskola, dziadków Blana, Burdzik i zm. z rodzin Foltys i Burdzik.

Donnerstag 20 Februar 2020
św. Eleuteriusza, biskupa

17:00 Za zm. Ernestynę i Gotfryda Tomala, Annę i Aleksandra Wyglenda, i zm. z pokrewieństwa Antosik-Duda-Stefański.

Freitag 21 Februar 2020
św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła

17:00 Za zm. Elżbietę Malik w 1. rocznicę śmierci.

Samstag 22 Februar 2020
święto Katedry św. Piotra Apostoła

17:00 Za zm. Engelberta Tumulka w 1. rocznicę śmierci.

Sonntag 23 Februar 2020
bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika

8:00 Za zm. rodziców Józefa i Elfrydę Wycisk, syna Józefa, Franciszka i Franciszkę Kachel, zm. dzieci, synową, zięciów oraz za zm. z rodzin Wycisk i Kachel.

10:30 (dwujęzyczna) Chrzcielna:
1. Roczek: Maksymilian Kowalczuk. Chrzest: Anna Rita Karpisz, Alicja Elżbieta Tumulla.
2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Heleny Pater z okazji 80 rocznicy urodzin.

Montag 24 Februar 2020
św. Etelberta

6:45 W intencji Parafian o dobre przeżycie Wielkiego Postu.

17:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Macieja Nowak z okazji 65 rocznicy urodzin.

Dienstag 25 Februar 2020
św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana

6:45 W intencji Parafian o dobre przeżycie Wielkiego Postu.

17:00 Za zm. rodziców Barbarę i Leona Zyszka, zm. Jerzego Kołodziej, Huberta Parys, zm. z rodzin Mika-Parys-Kołodziej-Zyszka, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 26 Februar 2020
św. Pauli Montal, dziewicy

9:00 W intencji Uczniów i Nauczycieli naszych szkół z posypaniem głów popiołem.

17:00 Za zm. Władysława Budnik od rodziny Jareckich z Jasła.

Donnerstag 27 Februar 2020
św. Leandera, biskupa

17:00 Za zm. Rodziców Wilhelma i Józefę Krybus, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Annę i Joachima Rumpel, Helmuta Zbroja, Zbigniewa Łakomiec, Irenę i Joachima Schiwy, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 28 Februar 2020
św. Hilarego I, papieża

16:45 Droga krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Za zm. sąsiada Władysława Budnik, od rodziny Kaczyński i Pauliny Jasny zamiast kwiatów.

Samstag 29 Februar 2020
św. Oswalda, biskupa

17:00 (dwujęzyczna) Za zm. Stefanię i Antoniego Lelek, rodziców, Gintera Piecha, wnuka Adriana, Marię i Konstantego Hozombek, Angelę i Ernesta Przybilla, Elzę Sikora, Marię i Otto Bulenda oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 1 März 2020
św. Feliksa III, papieża

8:00 Za zm. ks. Roberta Wałach, Stanisława i Marię Łużyna, Zuzannę Wałach, Edwarda, Mariana i Gabrielę Łyko, Franciszka i Bertę Kaleta.

10:30 W intencji Parafian.

14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Montag 2 März 2020
bł. Karola, męczennika

17:00 Za zm. Adelę i Herberta Czogała, syna Ryszarda, zm. rodziców Jadwigę i Józefa Czogała, Helenę i Józefa Ksol, zm. dzieci z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 3 März 2020
św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy

17:00 Za zm. Edytę i Maksymiliana Burda, dzieci Józefa i Renatę, zięcia Adama Frączek, Gertrudę Halamoda i zm. z pokrewieństwa Burda-Halamoda.

Mittwoch 4 März 2020
bł. Jana Antoniego Farinay biskupa

6:45 (recytowana) Za zm. ks. Mariusza Wajmana.

Donnerstag 5 März 2020
św. Wirgiliusza z Arles, biskupa

16:00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich.

17:00 Za zm. Jana, Annę i Irmgardę Piechnik, Łucję i Gertrudę Forraiter, zm. Adelajdę Baron, syna Damiana i pokrewieństwo Forreiter-Piechnik-Lazar oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 6 März 2020
św. Olegariusza, biskupa

9:00 W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Jezusowego.

17:00 Za zm. Józefa Ficoń, rodziców Helenę i Alojzego, Jerzego i Amalię Ficoń, Edwarda Mrowiec, Józefa Kitel, zm. z pokrewieństwa Ficoń-Mrowiec-Kitel-Piontek i dusze w czyśćcu cierpiące. Po Mszy św. nabożeństo do Serca Jezusowego.

18:00 Droga Krzyżowa ulicami Łubowic.

Samstag 7 März 2020
Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

9:00 W intencji czcicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Za zm. męża Antoniego Konieczny, rodzeństwo, teściów, dwóch szwagrów, Katarzynę Miłota, Jana i Matyldę Wolnik, dwie córki, trzech synów, trzech zięciów, Grzegorza i Danielę Pych i zm. z pokrewieństwa Wolnik, Urbański, Klyta, Konieczny i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 8 März 2020
św. Stefana z Obazine, opata

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Józefa Jaskóła, rodziców Gertrudę i Wilhelma, córkę Annę, synów Huberta i Jerzego, Piotra Chytrek, Franciszka Leśniok, żony Annę i Jadwigę oraz za zm. kapłanów.

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Gertrudę Borzigursky, rodziców Rudolfa i Marię Borzigursky, siostry Jadwigę, Annę i Marię, brata Henryka, Łucję i Mariana Lachowski, i zm. z rodzin Borzigursky, Mucha, Depta, Marek, Lachowski.

10:30 Za zm. Alojzego Krettek, żony Helenę i Dorotę, Reginę i Gerarda Piela, rodziców, ojca misjonarza Józefa Krettek, Hermana Kałuża, Marię Piela, Wiktorię i Franciszka Badura, rodzeństwo, Rudolfa Chowaniec i zm. z pokrewieństwa.

10:30 Za zm. Władysława Budnik od rodziny Figas z Zabrza.

14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Montag 9 März 2020
św. Dominika Savio

9:00 O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Mariana oraz w intencji lekarzy i personelu medycznego.

17:00 Za zm. rodziców Otylię i Karola Walach, syna Józefa, Aleksję i Antoniego Krettek, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 10 März 2020
św. Makarego, biskupa

17:00 Za zm. Marię Zymelka w 1. rocznicę śmierci.

Mittwoch 11 März 2020
św. Sofroniusza, biskupa

6:45 Za zm. Łucję Paris w 5 rocznicę śmierci.

Donnerstag 12 März 2020
św. Maksymiliana, męczennika

17:00 Za zm. Józefa i Martę Kupka, synów Ryszarda, Jana i Józefa, córki Helenę, Dorotę i Lidię, dwóch zięciów, synową Felicję, Henryka i Jadwigę Mraczny, syna Gerarda, żonę Cecylię, dziadków i rodzeństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 13 März 2020
św. Nicefora, biskupa

16:45 Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Za zm. Marię Parys w rocznicę urodzin, siostrę Elfrydę Warzecha, sześciu braci, rodziców oraz zm. Annę i Franciszka Paris.

Samstag 14 März 2020
św. Matyldy

17:00 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Alfonsa Szula i całej rodziny z okazji 60 rocznicy urodzin.

Sonntag 15 März 2020
bł. Artemidesa Zatti, zakonnika

8:00 Za zm. Elżbietę Reichel, męża Józefa, zm. syna Wilibalda, rodziców, rodzeństwo, zm. Zofię Niedballa, męża Wiktora, córkę Ritę, synów Sinolda, Herberta, synową Reginę, wnuków Ryszarda i Urszulę, rodziców, zm. z pokrewieństwa Reichel, Niedballa, zm. kapłanów i siostry zakonne.

10:30 Za zm. Annę Tumulka, rodziców Marię i Józefa Perenc, Wiktora i Agnieszkę Tumulka, synów Hiacynta i Alojzego, Andrzeja Niestrój, Ernę Stuchły, Joachima Siedlaczek, zm. z pokrewieństwa Tumulka-Krybus, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian.

Montag 16 März 2020
św. Renata Goupil, kapłana i męczennika

17:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Fortunata Wallach.

Dienstag 17 März 2020
św. Gertrudy

17:00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Panek.

Mittwoch 18 März 2020
św. Edwarda, męczennika

17:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Donnerstag 19 März 2020
bł. Marcelego Callo, męczennika

17:00 Za wstawiennictwem św. Józefa w intencji rzemieślników.

Freitag 20 März 2020
św. Wolframa, biskupa

17:30 Za zm. Marię i Maksymiliana Kiszka, zm. z rodzin Kiszka-Pendzialek-Piontek-Cyran i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 21 März 2020
św. Mikołaja z Flue, pustelnika

17:00 Za zm. Franciszka Badurczyk, rodziców, brata Wernera, Annę Kribus, Ludwika Moskwa, Franciszka i Olgę Kurzela, syna Reinharda, wnuka Gerarda, pokrewieństwo Badurczyk-Kurzela, zm. kapłanów i siostry zakonne.

Sonntag 22 März 2020
św. Zachariasza, papieża

8:00 Za zm. Alfreda Cienskowski, Gerdę i Rudolfa Mokrosz zm. z pokrewieństwa Cienskowski, Jurecki, Filip, Jendrzejczyk, Mokrosz i Malcharczyk.

10:30 Za zm. Kazimierza Bajerskiego, Ewę i Michała Bajerskich, Władysława Dobosza, Józefę Kołacińską, zm. z rodzin Bajerski, Dobosz, Kościółek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian (transmitowana na żywo w Internecie).

Montag 23 März 2020
św. Rafki, dziewicy

17:00 Za zm. Władysława Budnik od szwagierek z Jasła.

Dienstag 24 März 2020
św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy

17:00 Za zm. męża Ludwika Kszuk, rodziców Kszuk-Sochiera, synów, synowe, wnuka i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 25 März 2020
bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy

17:00 W intencji Rolników o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie prac polowych.

Donnerstag 26 März 2020
św. Brauliona, biskupa

17:00 Za zm. Alojzego Jasny w 1. rocznicę śmierci.

Freitag 27 März 2020
św. Ruperta, biskupa

17:00 Za zm. Jadwigę i Wilhelma Lankocz, synów Jana i Gerarda, zm. dziadków, Maję i Emanuela Kłosek, zm. dzieci, Alfonsa Kałuża, Katarzynę Lankocz, Henryka Wyrtki, jego rodziców i zm. z pokrewieństwa.

Samstag 28 März 2020
św. Guntrama, króla

17:00 Za zm. Jadwigę Marek, męża, synów, synowe, Zygmunta Okoniewski, żony, syna i wnuka, Annę Kuźnik, dziadków z 4 stron, zm. dzieci, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 29 März 2020
św. Bertolda, kapłana

8:00 Do miłosierdzia Bożego za zm. Bernarda Kurek, dzieci Henryka, Monikę i Franciszka, wnuka Adama, rodziców Kurek-Lerch, Augustyna Szmańta, żonę Marię, wnuka Damiana, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Paulinę Jasny w 30 dni po śmierci.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian (transmitowana na żywo w Internecie).

Montag 30 März 2020
św. Leonarda Murialdo, kapłana

18:00 Do Bożej Opatrzności o potrzebne łaski i zdrowie dla rodziców, dzieci i wnuków rodziny Wallach.

Dienstag 31 März 2020
św. Balbiny, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. Marię i Huberta Cwik, rodziców Waleskę i Alfonsa Cwik, Bertę i Franciszka Kampka, rodzeństwo, całe pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 1 April 2020
św. Hugo, biskupa

18:00 Za zm. Jana i Bertę Foltys, Renatę Foltys, Wiktorię Foltys, zm. dzieci, dziadków Foltys-Pietruszka i zm. z pokrewieństwa Foltys-Burdzik.

Donnerstag 2 April 2020
św. Franciszka z Paoli, pustelnika

18:00 Za zm. Józefa Pater, rodziców Edwarda i Albertynę, rodziców Wilhelma i Józefę Mika, Hildegardę i Leonarda Wochnik, pokrewieństwo Pater, Wilk, Filip, Mika, Krybus, Walach, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 3 April 2020
św. Ryszarda de Wyche, biskupa

8:15 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego.

18:00 Za zm. Jerzego Koska, rodziców Antoniego i Bronisławę, brata Reinholda, Jerzego Degner, dziadków, Franciszka Badurczyk, 2 żony, 2 synów, zięcia Alfreda, Annę Krybus, Zbigniewa Łakomiec, pokrewieństwo Koska-Badurczyk-Urbisz.

Samstag 4 April 2020
św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła

8:15 W intencji czicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

18:00 Za zm. Andrzeja Świątkowskiego w 5. rocznicę śmierci oraz z okazji urodzin.

Sonntag 5 April 2020
św. Katarzyny Thomas, dziewicy

8:00 Za zm. Józefa i Elfrydę Wycisk, syna Józefa, Annę i Alfonsa Przybyła, Anielę i Henryka Rzytki, Maksymiliana Mika, Annę i Bernarda Janosz i pokrewieństwo Wycisk-Przybyła.

10:30 Za zm. córkę Krystynę Paris, Łucję Paris, męża Rufina Fitzon, zm. z rodzin Fitzon, Paris, Morcinek, Rzezonek i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian (transmitowana na żywo w Internecie).

Montag 6 April 2020
św. Prudencjusza, biskupa

18:00 Za zm. Paulinę Jasny od sąsiadów.

Dienstag 7 April 2020
Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana

18:00 Za zm. Maksymiliana Kiszka w 1. rocznicę śmierci.

Mittwoch 8 April 2020
św. Dionizego, biskupa i męczennika

18:00 Za zm. O. Mikołaja Wallach, rodziców Józefa i Gertrudę, Hildegardę Wallach, Pawła i Agnieszkę Ploch, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 9 April 2020
św. Marii, żony Kleofasa

18:00 W intencji kapłanów.

Freitag 10 April 2020
św. Fulberta, biskupa

18:00 Ceremonie Wielkopiątkowe.

Samstag 11 April 2020
św. Gemmy Galgani, dziewicy

21:00 Wigilia Paschalna w intencji Parafian.

Sonntag 12 April 2020
św. Zenona z Werony, biskupa

8:00 Za zm. Jadwigę i Antoniego Pohl, syna, synową, Marię i Józefa Jaskulla, córkę, syna, synową, zm. rodziców i rodzeństwo z 4 stron, zm. z pokr., Reinholda Paszek, dusze w czyśćcu cierpiące, zm. kapłanów i siostry zakonne.

10:30 Za zm. rodziców Franciszka i Helenę Szczuka, syna Eugeniusza, rodziców Albertynę i Emanuela Krettek, syna Jerzego, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyła, pokrewieństwo Szczuka-Krettek i za zm. kapłanów.

14:00 Dodatkowa Msza św. z nieszporami świątecznymi w intencji Parafian (transmitowana w Internecie).

Montag 13 April 2020
św. Marcina I, papieża i męczennika

8:00 Za zm. Henryka Janik w 3. rocznicę śmierci, oraz zm. za żonę Różę.

10:30 Za zm. Pawła i Marię Gali, rodziców, rodzeństwo, Aleksandra i Marię Lepszy, zm. z pokrewieństwa Gali-Chrubasik i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian (transmitowana w Internecie).

Dienstag 14 April 2020
św. Waleriana, męczennika

18:00 Za zm. Gertrudę Sobocik w 1. rocznicę śmierci.

Mittwoch 15 April 2020
św. Anastazji i Bazylissy, męczennic

18:00 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o zdrowie dla rodzin Lachowski, Fichna, Rothas i Borzigursky oraz o błogosławieństwo Boże z okazji urodzin.

Donnerstag 16 April 2020
św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy

18:00 Za zm. Annę i Leona Konieczny, córkę Renatę, Elżbietę Konieczny, Gertrudę i Ernesta Wowrek, Elżbietę Schmid, dziadków z rodzin Konieczny-Kiszka-Zgaślik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 17 April 2020
św. Katarzyny Tekakwitha

18:00 Za zm. Józefa Marklowski, braci Franciszka i Alojzego, rodziców Adolfa i Joannę Marklowski, Jerzego i Martę Kubica, Gintera Pieczarek, Klarę i Józefa Rzega, Krystynę i Gerarda Sander i zm. z pokrewieństwa.

Samstag 18 April 2020
św. Ryszarda Pampuri, zakonnika

18:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Sonntag 19 April 2020
św. Ekspedyta, męczennika

8:00 Za zm. Pawła Pietruszka, rodzeństwo, rodziców Annę i Antoniego, Helenę i Henryka Kubina, zm. z rodzin Pietruszka Szynol i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Reginy Tumulka z okazji 50 rocznicy urodzin.

14:00 Dodatkowa Msza św. z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego w intencji Parafian (transmitowana w Internecie).

Montag 20 April 2020
św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy

18:00 Za zm. Jerzego Przybyła, synową Marię Przybyła, Antoniego i Marię Przybyła, syna Alfreda, żonę Krystynę, Jana i Martę Wojtena, córkę Helenę, męża Józefa i zm. z rodzin Przybyła, Wojtena, Kretek, Halamoda.

Dienstag 21 April 2020
św. Konrada z Parzham, zakonnika

18:00 Za zm. Jerzego Wałach, zm. rodziców Wałach-Krybus, zm. braci, siostrę, szwagrów, bratowe, Annę Wychowaniec i zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 22 April 2020
św. Agapita I, papieża

10:30 Pogrzeb śp. Małgorzaty Wałach.

18:00 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich i za zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rozga-Niedziela, zm. Urszulę i Józefa Grzesik i Różę Pawlik.

Donnerstag 23 April 2020
Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

18:00 Za zm. Lidię Kretek w 1. rocznicę śmierci.

Freitag 24 April 2020
Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

18:00 Za zm. Józefa Halamoda, Annę i Emila Halamoda, zm. dziadków, pokrewieństwo Halamoda-Pytlik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 25 April 2020
święto św. Marka, Ewangelisty

18:00 Za wstawiennictwem św. Marka w intencji Rolników o błogosławieństwo Boże w pracach polowych i o dobre urodzaje.

Sonntag 26 April 2020
bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów

8:00 Za zm. Jadwigę i Ignacego Komor, rodziców, braci, siostry, Augustynę Karola Kretek, córkę, zięciów, Jana Mucha, pokrewieństwo, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zmarłą Helenę Klimanek od pracowników SP w Grzegorzowicach.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian (transmitowana w Internecie).

Montag 27 April 2020
bł. Aszarda, biskupa

8:15 Za zm. Marię Piecha od koleżanek.

Dienstag 28 April 2020
bł. Luchezjusza z Poggibonsi

18:00 Za zm. Zofię i Jana Komorek, syna Huberta, zięcia Antoniego Krybus, zm. rodziców, rodzeństwo i zmarłych z pokrewieństwa Komorek, Walach, Krybus.

Mittwoch 29 April 2020
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła

18:00 Za zm. Władysława Budnik od Kazimiery i Jerzego Borowy z Tarnowca.

Donnerstag 30 April 2020
św. Aldobranda, biskupa

18:00 Za zm. syna Andrzeja Pol, Augusta Pohl, dwie żony Gertrudę i Dorotę, Feliksa Waniek, żonę Martę, rodzeństwo, Augusta i Katarzynę Pohl, Hildegardę i Stanisława Masarczyk oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 1 Kann 2020
św. Augusta Schoefflera, męczennika

8:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

18:00 Za zm. Leona Konieczny, rodziców Antonię i Augusta, braci Dominika i Joachima, zm. Annę i Alojzego Wawrzik i zm. z pokrewieństwa Myrwa-Wawrzik-Jasny-Konieczny.

Samstag 2 Kann 2020
św. Zygmunta, króla i męczennika

8:00 W intencji czcicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych. Po Mszy św. nabożeństwo Majowe.

18:00 Za zm. Jerzego i Walerię Pańczyk rodziców Józefa i Marię Pańczyk, Antoniego i Walerię Niewiadowski, zm. rodzeństwo Helenę Rudolfa Grzonka, zm. Weronikę Sochiera, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 3 Kann 2020
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

8:00 Za zm. Józefa Wycisk w dniu urodzin, rodziców Elfrydę i Józefa, Annę i Alfonsa Przybyła, Maksymiliana Mika, Anielę i Henryka Rzytki, Annę i Bernarda Janosz i pokrewieństwo Wycisk-Przybyła.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Franciszka Walach z okazji 70. rocznicy urodzin oraz z okazji urodzin Wnuka Dawida.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian z nabożeństwem majowym.

Montag 4 Kann 2020
św. Józefa Marii Rubio, kapłana

18:00 W intencji Strażaków OSP Brzeźnica. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

Dienstag 5 Kann 2020
św. Anioła, kapłana i męczennika

18:00 Za zaginionego Antoniego Kocur, żonę Marię, córkę Felicytę, zięcia Ryszarda, Bertę i Wincentego Gawlik, córkę Annę, zięcia Jana, wnuczkę Marię, wnuczka Jerzego, Helmuta Kubanek, Marię i Jana Siwon, córkę Martę, zm. rodziców, rodzeństwo, pokrewieństwo Kocur, Rösler, Gawlik, Dziadzia, Siwoń, Kubanek, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 6 Kann 2020
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego

18:00 Za zm. Jana Mika, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę i Mikołaja Nowak, rodziców z 2 stron, rodzeństwo, Alfreda Rybka, Henryka Panek, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 7 Kann 2020
bł. Gizeli

18:00 Za zm. rodziców Annę i Adolfa Bulenda, Martę i Józefa Hałas, siostry, braci, szwagra, Krystynę i Alfreda Przybyła i pokrewieństwo Bulenda-Hałas.

Freitag 8 Kann 2020
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

9:00 Pogrzeb śp. Manfreda Jurecki.

11:30 Pogrzeb śp. Wandy Czarkowskiej.

18:00 Za zm. Hildegardę Bochenek, zm. rodziców i zm. z rodzin Bochenek-Jurecki.

Samstag 9 Kann 2020
św. Katarzyny Mammolini, dziewicy

10:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adeli i Maksymiliana Foltys z okazji 60 rocznicy ślubu.

18:00 Za zm. Zofię Macheta, męża Antoniego, rodziców z obu stron, siostrę Józefę i męża, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 10 Kann 2020
św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła

8:00 Za zm. Helenę Szczuka, ojca Franciszka, brata Eugeniusza, Albertynę i Emanuela Krettek, syna Eugeniusza, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyła, pokrewieństwo Krettek-Szczuka oraz za zm. kapłanów.

10:30 Za zm. Jadwigę i Rudolfa Strominski, rodziców, dziadków z obu stron, rodzeństwo, zm. zięciów Reinharda i Alojza zm. z rodzin Strominski-Wiesiolek-Halamoda, pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian z nabożeństwem majowym.

Montag 11 Kann 2020
św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich

18:00 Za zm. Hildegardę Wallach, rodziców Gertrudę i Józefa, O. Mikołaja, Pawła i Agnieszkę Ploch, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 12 Kann 2020
św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana

18:00 Za zm. Jadwigę i Wilhelma Dziadzia, syna Henryka, zm. z rodzin Dziadzia i Reichel, Franciszka Klima, Stanisława Molenda, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 13 Kann 2020
Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

18:00 Za zm. Anielę, Magdalenę i Alojzego Bulenda, Franciszka Leśniok, żony Annę i Jadwigę oraz pokrewieństwo Leśniok-Bulenda. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

Donnerstag 14 Kann 2020
święto św. Macieja Apostoła

8:00 Msza św. pogrzebowa za zm. Marię Kerner-Piecha.

18:00 Za zm. rodziców Otylię i Karola Walach, syna Józefa, Aleksję i Antoniego Krettek, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 15 Kann 2020
św. Małgorzaty z Kortony

18:00 Za zm. Łucję, Józefę i Franciszka Krybus, zm. dzieci, Karola i Otylię Walach, syna, Marię Gembalczyk, dziadków, pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 16 Kann 2020
św. Szymona Stocka, zakonnika

18:00 Za zm. Helenę i Ferdynanda Krybus, syna Bronisława, dziadków z 2 stron, zm. sąsiadów Alojzego Panek, Piotra Luda, Emmę i Eryka Plisz, zm. z pokrewieństwa Krybus-Żyła i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 17 Kann 2020
św. Paschalisa Baylon, zakonnika

8:00 Za zm. Franciszka Kusidło, dwie żony, córkę Ritę, wnuka Rudolfa, Wiktora i Martę Górecki, syna Henryka, synową Helenę, rodziców Anielę Krybus, męża Józefa, syna Alfonsa, Bernarda Kleta i całe pokrewieństwo.

10:30 Za zm. Małgorzatę Wałach w 30 dni po śmierci.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian z nabożeństwem majowym.

Montag 18 Kann 2020
bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana

18:00 Dni Krzyżowe: W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Dienstag 19 Kann 2020
św. Kryspina z Viterbo, zakonnika

18:00 Dni Krzyżowe: O Boże błogosławieństwo w Pracy.

Mittwoch 20 Kann 2020
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

18:00 Dni Krzyżowe: W intencji Głodujących.

Donnerstag 21 Kann 2020
św. Iwo z Chartres, biskupa

18:00 Za zm. Antoniego Kampka, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo, Alojzego Cwik, rodziców, Łucję, Gertrudę, Alfonsa, Huberta i Marię Cwik, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 22 Kann 2020
św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy

18:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Ignacego Komor, braci, siostry, zm. Izydora i Franciszkę Lerch, syna Bernarda, zm. z rodzin Lerch-Komor zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 23 Kann 2020
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Teresy Kobza z okazji 70 rocznicy urodzin.

Sonntag 24 Kann 2020
św. Donacjana i Rogacjana, męczenników

8:00 Za zm. męża Ryszarda Hałas, rodziców Agatę i Juliusza, zm. dzieci, Jadwigę Leśniok, mężów Maksymiliana i Franciszka, Jadwigę i Norberta Handzlik, Renatę i Alojzego Wyrobek i za zm. z pokrewieństwa Hałas-Leśniok.

10:30 Rocznica bierzmowania.

14:00 Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian z nabożeństwem majowym.

Montag 25 Kann 2020
św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

18:00 Za wstawiennictwem św. Urbana w intencji Rolników o Boże błogosławieństwo i dobre urodzaje.

Dienstag 26 Kann 2020
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

18:00 Za zm. Edytę i Maksymiliana Burda, dzieci Józefa i Renatę, zięcia Adama Frączek, Gertrudę Halamoda i zm. z pokrewieństwa Burda-Halamoda.

Mittwoch 27 Kann 2020
św. Augustyna z Canterbury, biskupa

18:00 Za zm. Adelajdę i Jerzego Malik, rodziców Emmę i Antoniego Grzesik, Franciszka Malik, Elfrydę i Juliusza Halczok, zm. dzieci, Ernesta Krasek, Helenę i Alfonsa Mrowiec, syna Gerarda, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 28 Kann 2020
św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy

18:00 Za zm. Anielę Jurecki, męża Franciszka, zm. dzieci, Antoninę Jurecki, Marię Rymer, Hildegardę Bochenek, zm. z pokrewieństwa Jurecki-Gocman.

Freitag 29 Kann 2020
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

18:00 Za zm. Ryszarda Kić w 1. rocznicę śmierci.

Samstag 30 Kann 2020
św. Joanny d'Arc, dziewicy

10:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji byłych i obecnych Pracowników i Uczniów szkoły w Grzegorzowicach z okazji 80 rocznicy istnienia. (transmitowana w Internecie)

18:00 Za zm. Irmgardę Benek, syna Romana, brata Józefa, rodziców z obu stron, Jadwigę i Wilhelma Benek, Gertrudę i Pawła Bugdol, Łucję i Wiktora Kurek, Agatę Kretek, siostry, braci, rodziców i zm. z pokrewieństwa Benek, Bugdol, Kretek i Kurek.

Sonntag 31 Kann 2020
124 koreańskich męczenników

8:00 Za zm. męża Karola Metzner, syna Henryka, ks. Józefa Gacka, siostrę Różę, zmarłych rodziców Emilię i Bonifacego Gacka, Bertę i Maksymiliana Metzner i zm. z pokrewieństwa.

10:30 Chrzcielna. Chrzest Zofii Nowak.

14:00 Dodatkowa Msza św. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Andrzeja i Reginy Tumulka z okazji 30 rocznicy ślubu. (transmitowana przez Internet)

Montag 1 Juni 2020
Wspomnienie św. Justyna, męczennika

18:00 Za zm. Jana Grabacz, Paulinę i Józefa Konieczny, synowe Elżbietę i Jadwigę, synów Wilhelma i Franciszka, Agnieszkę Konieczny, dwóch mężów, Gertrudę Grabacz, syna Alojzego, Wiktorię Konieczny, Małgorzatę Wyrtki i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 2 Juni 2020
Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

18:00 Za zm. Gintera Piecha, wnuka Adriana, rodziców, rodzeństwo, Katarzynę i Karola Dlugosz, dzieci, Marię i Huberta Walach i zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 3 Juni 2020
św. Jana Grande, zakonnika

7:00 Za zm. Wandę Czarkowską w 30 dni po śmierci.

Donnerstag 4 Juni 2020
św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika

11:00 Pogrzeb śp. Józefa Czogała.

17:00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich.

18:00 W intencji kapłanów.

Freitag 5 Juni 2020
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

18:00 Za zm. Marię Kerner-Piecha, mężów Bernarda i Maksymiliana, rodziców z obu stron, Agnieszkę i Franciszka Piperek, synów Jana i Antoniego, synową, Józefa Szyndzielorz zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 6 Juni 2020
św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana

8:00 W intencji czcicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

12:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Alfreda Piechnik z okazji 60 rocznicy urodzin i 40 rocznicy ślubu.

18:00 (dwujęzyczna) Za zm. Franciszka Badurczyk, 2 żony, 2 synów, Annę Krybus, Alfreda Griegel, brata Jerzego, rodziców, Jerzego Koska, rodziców, brata Reinholda, szwagra Jerzego, Gabrielę Kozdój, męża, zięcia i dziadków Urbisz-Koska.

Sonntag 7 Juni 2020
bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy

8:00 Za zm. rodziców Pawła i Helenę Gali, Otylię i Jana Żurek, zm. dziadków z obu stron, rodzeństwo i pokrewieństwo Gali-Wallach.

10:30 Za zm. Alojzego Grela, brata Antoniego, siostrę Annę i Marię, zm. rodziców oraz za zm. Józefa Jarosz.

14:00 Nabożeństwo do Trójcy Przenajświętszej.

Montag 8 Juni 2020
bł. dziewic Diany i Cecylii

18:00 Za zm. Annę Krybus, rodziców, rodzeństwo i zm. pokrewieństwa Koska-Badurczyk.

Dienstag 9 Juni 2020
bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika

18:00 Za zm. Marię Kaletka, rodziców pokrewieństwo Paris, Jana i Marię Kaletka, córkę Elżbietę, Annę Kocur, rodzeństwo, zm. z pokrewieństwa i zm. kapłanów.

Mittwoch 10 Juni 2020
bł. Jana Dominici, biskupa

7:00 W intencji ks. proboszcza w 20 rocznicę święceń kapłańskich.

Donnerstag 11 Juni 2020
św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy

7:30 Za zm. Manfreda Jurecki w 30 dni po śmierci.

9:00 W intencji Parafian z procesją do 4 ołtarzy.

Freitag 12 Juni 2020
bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy

18:00 Za zm. córkę Bogusławę Cygan, ojca Jerzego Mika, rodziców Joachima i Gertrudę Mika, Zofię i Alfonsa, Józefa, zm. rodzeństwo i zm. dziadków.

Samstag 13 Juni 2020
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła

12:00 Przy ruinach zamku: Początek gminnej procesji konnej.

18:00 Msza św. za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej o zdrowie dla cięzko chorej Agnes Nürnberger. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

Sonntag 14 Juni 2020
bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Henryka Kurek, rodzeństwo Monikę i Franciszka oraz ojca Bernarda, wnuka Adama, dziadków, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. rodziców Marię i Maksymiliana Kołodziejczyk, syna Maksymiliana, córki Adelajdę i Różę, dwóch zięciów, Jana i Genowefę Nowak, Gertrudę i Jana Sobocik, dwóch synów, dwie synowe i pokrewieństwo z 4 stron.
(Chrzest: Kinga Depta)

Montag 15 Juni 2020
św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy

18:00 Za zm. Łucję Lach, syna Bernarda, żonę Marię, Gerarda Pluta, rodziców Józefa i Marię Lach, Józefa i Marię Pańczyk oraz zm. z pokrewieństwa.

Dienstag 16 Juni 2020
bł. Floridy Cevoli, dziewicy

18:00 Za zm. Joachima Kuśka w 1. rocznicę śmierci.

Mittwoch 17 Juni 2020
św. Grzegorza Barbarigo, biskupa

18:00 Za zm. Jadwigę i Huberta Jaskoła, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Monikę i Józefa Paris, zm. z pokrewieństwa Jaskoła-Paris i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 18 Juni 2020
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy

18:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej. Po Mszy św. procesja oktawy Bożego Ciała.

Freitag 19 Juni 2020
bł. Tomasza Woodhouse, męczennika

18:00 Za zm. rodziców Wilhelma i Józefę Mika, rodzeństwo, ks. Ferdinanda Kribus, córkę Hildegardę, Leonarda Wochnik, Józefa Pater, pokrewieństwo Mika, Krybus, Chroboczek i dysze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 20 Juni 2020
bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Zygmunta Okoniewski, żony Mariannę i Marię, syna Jerzego, wnuka Tomasza, Jadwigę i Jana Marek, 2 synów, 2 synowe, Annę Kuźnik, dziadków z 4 stron, zm. dzieci i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 21 Juni 2020
Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości

8:00 Za zm. Eryka Harnasz w 1. rocznicę śmierci.

10:30 (dwujęzyczna) Za zmarłego Jana Kupka, braci Ryszarda i Józefa, siostry Helenę, Dorotę i Lidię, dwóch szwagrów, szwagierkę Felicję, rodziców Józefa i Martę Kupka, Henryka i Jadwigę Mraczny, syna Gerarda, żonę Cecylię, dziadków i rodzeństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Montag 22 Juni 2020
św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników

18:00 Za zm. Thomasa Walach w 30 dni po śmierci.

Dienstag 23 Juni 2020
św. Józefa Cafasso, kapłana

18:00 Za zm. rodziców Annę i Leonarda Habrom, Jadwigę i Bronisława Kaczyński, pokrewieństwo Kaczyński-Habrom-Bombelek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 24 Juni 2020
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7:00 W intencji rodziny Laus o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

Donnerstag 25 Juni 2020
bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. Jana Sobocik w 1. rocznicę śmierci.

Freitag 26 Juni 2020
bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa

18:00 Za zm. rodziców Ewę i Michała Bajerski, Stanisławę i Władysława Słaby, dziadków z czterech stron, Kazimierza Bajerskiego, Rene Marchut, Emilię Zaczyk, Ewę Słaby zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 27 Juni 2020
św. Emmy z Gurk

18:00 (dwujęzyczna) Za zm. Leona Konieczny, Annę i Wilhelma Chrubasik, zm. dziadków Konieczny-Wawrzik-Chrubasik-Sorich.

Sonntag 28 Juni 2020
bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana

8:00 Za zm. rodziców Renatę i Alojzego Wyrobek, zm. Ryszarda Hałas i pokrewieństwo Hałas-Wyrobek-Sochiera.

10:30 25. rocznica święceń kapłańskich O. Romualda Kszuka.

15:00 Nabożeństwo popołudniowe.

Montag 29 Juni 2020
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

18:00 Za zm. Władysława Budnik od rodziny Jareckich z Kołaczyc.

Dienstag 30 Juni 2020
bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana

10:00 Pogrzeb śp. Tadeusza Kić.

18:00 Za zm. Jadwigę Marek męża Jana zm. synów, synowe, dziadków Kocur, Marek, zm. z pokrewieństwa Marek-Depta i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 1 Juli 2020
św. Teobalda z Provins, pustelnika

7:00 Za zm. Józefa Czogała w 30 dni po śmierci.

Donnerstag 2 Juli 2020
Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej

12:00 Ślub Mincer-Jarosz.

18:00 Za zm. Annę i Augustyna Rzytki, Annę Tumulka, zm. z pokrewieństwa Rzytki-Perenc-Tumulka, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 3 Juli 2020
święto św. Tomasza Apostoła

11:30 Pogrzeb śp. Rosy Swolana.

18:00 Za zm. Herberta Czogała w 1. rocznicę śmierci.

Samstag 4 Juli 2020
bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy

10:00 Pogrzeb śp. Bernarda Marklowskiego.

18:00 Za zmarłych rodziców Stefanię i Alfreda Szula brata Franciszka, dziadków Wiktorię i Emanuela Żymełka, Ernesta i Emilię Garbas, Jerzego Kroker, Ludwiga Czogalla, Klarę Rzega zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 5 Juli 2020
św. Atanazego z góry Athos, opata

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Franciszka Badurczyk, 2 żony, synów Franciszka i Wernera, Annę Kribus, Gertrudę i Amandę Fiegler, siostrę Marię, Jadwigę i Jana Bucki, Huberta Afa, Alfreda Kalabis, starzyków z obu stron, zm. pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. rodziców Annę i Sylwestra Czogała, zm. rodzeństwo i pokrewieństwo. Zm. Teresę i Jerzego Grzywocz, syna Michała, Magdalenę Salwiszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Montag 6 Juli 2020
św. Dominiki, dziewicy i męczennicy

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 30 lat małżeństwa Teresy i Franciszka Jurecki

Dienstag 7 Juli 2020
bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy

18:00 Za zm. Aleksandra i Marię Lepszy, Emila i Bronisławę Mika, siostrę Matyldę i Flawiana, Agnieszkę Mika, Pawła i Marię Gali, siostrę zakonną Korsynię, rodziców Chrubasik i zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 8 Juli 2020
św. Kiliana, biskupa i męczennika

7:00 Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej o łaskę uzdrowienia pamięci i koncentracji, o dobrą żonę, zdrowie, siły, cierpliwość, jasność umysłu i mądrość Bożą oraz o dobrze płatną, stałą pracę.

Donnerstag 9 Juli 2020
św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy - męczenników z Gorkum

18:00 Za zm. Józefa Jarosz, rodziców Pawła i Józefę, Franciszka Jurecki, żonę Anielę, Andrzeja Czogała, Hildegardę Bochenek, Józefa i Marię Krybus, Marię i Natalię Romer oraz zm. z pokrewieństwa.

Freitag 10 Juli 2020
św. Jana Gwalberta, opata

18:00 Za zm. Franciszka Krybus, 2 żony, syna Alfonsa, córkę Marię, wnuka, Otylię i Karola Walach, syna Józefa, Marię Gembalczyk, dziadków, pokrewieństwo, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 11 Juli 2020
św. Olgi Mądrej, księżnej

18:00 Za zm. Huberta i Elżbietę Malik, rodziców, rodzeństwo, Różę i Franciszka Piontek, Annę i WIlhelma Cieślik, Wojciecha Gładysz, żonę, synów, synowe i zm. kapłanów.

Sonntag 12 Juli 2020
Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

8:00 Za zm. Henryka i Helenę Górecki, Floriana i Elżbietę Kirchniawy, Agnieszkę Kirchniawy, Józefa i Jadwigę Krybus, zm. dzieci, WIktora i Martę Górecki, Marię i Franciszka Kusidło, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. Eryka Kara, brata Ewalda, bratową, rodziców Kara-Kszuk-Godula, Annę i Dominika Pytlik, pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące i poległych na wojnie.

Montag 13 Juli 2020
św. Klelii Barbieri, dziewicy

18:00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.

Dienstag 14 Juli 2020
bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy

18:00 Za zm. Elżbietę i Jana Kryworuka, Franciszka Matusz, pokrewieństwo z 4 stron oraz za zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 15 Juli 2020
św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana

7:00 Za zm. Agnieszkę i Wiktora Tumulka, synów Hiacynta i Alojzego, synową Annę, Joachima Siedlaczek, Alojzego i Gertrudę Krufczyk, syna Józefa, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 16 Juli 2020
św. dziewic i męczennic z Orange

18:00 Za zm. Teodora Wycisk, żonę Elżbietę, rodziców Wycisk-Benek, Sylwię Wycisk, Ernestynę Żyła, córkę Wandę, zm. z rodziny Jurecki.

Freitag 17 Juli 2020
bł. Pawła Piotra Gojdič, biskupa

18:00 Za zm. rodziców Annę i Joachima Kuśka, Józefa i Franciszkę Kuśka, Jana i Jadwigę Kuśka, Piotra i Ernestynę Wolnik oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 18 Juli 2020
św. Szymona z Lipnicy, kapłana

15:00 Uroczysta Msza św. dziękczynna Mniejszości Niemieckiej.

18:00 (dwujęzyczna) W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Sonntag 19 Juli 2020
św. Symmacha, papieża

8:00 Za zm. męża Ryszarda Hałas w 5. rocznicę śmierci, zm. rodziców Hałas-Leśniok.

10:30 Za zm. Jadwigę i Rudolfa Strominski, rodziców, dziadków z obu stron, rodzeństwo, zm. zięciów Reinharda i Alojza zm. z rodzin Strominski-Wiesiolek-Halamoda, pokrewieństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Odpust w Brzeźnicy - św. Rodziny.

Montag 20 Juli 2020
św. Torlaka Thorhallsson, biskupa

18:00 Za zm. Krystynę Paris w 6 rocznicę śmierci.

Dienstag 21 Juli 2020
św. Apolinarego, biskupa i męczennika

18:00 Za zm. Andrzeja Pol w 6 rocznicę śmierci.

Mittwoch 22 Juli 2020
Wspomnienie św. Marii Magdaleny

7:00 Za zm. Thomasa Walach całe pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 23 Juli 2020
św. Jana Kasjana

18:00 Za zm. Marię Kerner-Piecha oraz zm. Małgorzatę Wałach od mieszkańców ulicy Sportowej z Ligoty Książęcej.

Freitag 24 Juli 2020
bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. Tadeusza Kić w 30 dni po śmierci.

Samstag 25 Juli 2020
św. Krzysztofa, męczennika

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 50 rocznicy urodzin Anny oraz 25 rocznicy ślubu Anny i Jana.

18:00 Za zm. Gertrudę i Jana Lampka, córkę Marię, syna Pawła, rodziców Weronikę i Józefa Matras, córkę Halinę i zm. z pokrewieństwa Lampka-Bulenda-Matras.

Sonntag 26 Juli 2020
Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

8:00 (dwujęzyczna) Za wdowy.

10:30 Chrzcielna: W intencji Maksymiliana Jakuba Wochnik, jego rodziców i chrzestnych.

Montag 27 Juli 2020
św. Celestyna I, papieża

7:00 Za zm. Rosę Swolana w 30 dni po śmierci.

Dienstag 28 Juli 2020
bł. Marii Teresy Kowalskiej, dziewicy i męczennicy

10:30 Pogrzeb śp. Hildegardy Cienskowski.

18:00 Za zm. Gertrudę i Wilibalda Bulla, Dorotę Bulla, Ernestynę i Józefa Piskalla, dziadków z czterech stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 29 Juli 2020
św. Olafa II

7:00 Za zm. Władysława Budnik od rodziny Moszczyńskich z Dębicy.

Donnerstag 30 Juli 2020
bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio - kapłanów i Towarzyszy

18:00 Za zm. rodziców Annę i Henryka Filip, Jana Wrazidło, dziadków Edwarda i Albertynę Pater, Ignacego i Bronisławę Filip, Agnieszkę Jendrzejczyk, zm. z pokrewieństwa Filip, Pater, Wrazidło, Franiczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 31 Juli 2020
bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy

18:00 Za zm. Stefanię i Antoniego Lelek, Anielę i Leona Grochol, Marię i Konstantego Hozombek, Marię i Emanuela Lepiorz, zm. z rodzin Przybyła, Kiszka, Bulenda, Sikora.

Samstag 1 August 2020
św. Etelwolda, biskupa

18:00 Za zm. Gertrudę Wydra, męża Józefa, Elfrydę i Fryderyka Mainczyk, rodziców, pokrewieństwo Wydra, Mainczyk, Żymełka, Koska i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 2 August 2020
bł. Piotra Faber (Favre), kapłana

8:00 Za zm. Józefa Ficoń, rodziców Helenę i Alojzego, Jerzego i Amalię Ficoń, Edwarda Mrowiec, Józefa Kitel, zm. z pokrewieństwa Ficoń-Mrowiec-Kitel-Piontek i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji Parafian.

Dienstag 4 August 2020
św. Rajnera, biskupa

18:00 Za zm. Marię i Augustyna Sochiera, 2 synów, synową, 2 córki i dusze w czyśćcu cierpiące

Donnerstag 6 August 2020
św. Hormizdasa, papieża

18:00 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich, zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rozga-Niedziela, zm. Urszulę i Józefa Grzesik oraz Różę Pawlik.

Freitag 7 August 2020
św. Alberta z Trapani, kapłana

18:00 Za zm. rodziców Annę i Wilibalda Hruby, dziadków z obu stron oraz za wszystkich zm. z rodzin Wochnik-Hruby.

Samstag 8 August 2020
Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana

18:00 (dwujęzyczna) Za zm. Alojzego Lepiorz, rodziców Gertrudę i Alfreda Lepiorz, Emilię i Józefa Krzyżok, zm. z rodzin Bulenda, Borszcz, Kaczmarczyk i zm. z pokrewieństwa.

Sonntag 9 August 2020
św. Ireny

8:00 Za zmarłych Katarzynę i Stanisława Haba, trzy córki, Grażynę Haba, Albinę i Teofila Depta, dwie córki, trzech synów i zmarłych z pokrewieństwa.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Antoniego Janik z okazji 70 rocznicy urodzin.

Dienstag 11 August 2020
Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej

18:00 Za zm. Franciszka Badurczyk, rodziców, brata Wernera, szwagrów, teściów, Ludwika Moskwa, Annę Kribus, pokrewieństwo Badurczyk-Kurzela i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 13 August 2020
Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

18:00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.

Freitag 14 August 2020
św. Meinarda, biskupa

18:00 Za zm. Alfonsa Kałuża, braci, rodziców, Gertrudę i Wilhelma Rzytki, syna Leonarda, Annę Kocur, rodziców, rodzeństwo i zm. z pokrewieństwa.

Samstag 15 August 2020
św. Tarsycjusza, męczennika

8:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jakuba Walach z okazji urodzin.

18:00 Za zm. Jadwigę i Stanisława Boroń, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Marię i Jana Kenig, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 16 August 2020
bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. rodziców Joachima i Jadwigę Ficoń, zm. szwagra Henryka Urbańsky, zm. z rodzin Ficoń, Sochiera, Gwóźdź, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Józefa Czogała, rodziców i rodzeństwo.

Montag 17 August 2020
bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana

7:00 Za zm. Jerzego Czogała.

Dienstag 18 August 2020
bł. kapłanów i męczenników z Rochefort

18:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Mittwoch 19 August 2020
św. Ludwika, biskupa

7:00 O ustanie padnemii i za wszystkie jej ofiary.

Donnerstag 20 August 2020
bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Łucję i Wincentego Wochnik, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Helenę i Teodora Kretek i pokrewieństwa Wochnik-Mika-Kretek.

Freitag 21 August 2020
bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika

18:00 Za zm. Wilhelma Waniek, syna Alojzego, Feliksa i Martę Waniek, Alojzego i Emmę Krakowczyk, syna Stanisława, córkę Natalię, Eryka i Martę Filipczyk oraz pokrewieństwo Waniek-Krakowczyk-Filipczyk.

Samstag 22 August 2020
św. męczenników Agatonika i Towarzyszy

18:00 Za zm. Bronisława Krybus, zm. rodziców, dziadków, sąsiadów: Piotra Luda, Alojzego Panek, Oswalda Bombelek, Joachima Siedlaczek, szwagra Andrzeja Niestrój, zm. z pokrewieństwa Krybus-Żyła i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 23 August 2020
bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika

8:00 Za zm. Rodziców Józefę i Wilhelma Krybus, rodziców, i rodzeństwo z obu stron, Annę i Joachima Rumpel, Helmuta Zbroja, Zbigniewa Łakomiec, Irenę i Joachim Schiwy, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. Helenę i Alfonsa Mrowiec, syna Gerarda, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

16:00 Odpust w Ligocie Książęcej - św. Bartłomieja.

Montag 24 August 2020
św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy

7:00 Za zm. Hildegardę Cienskowski w 30 dni po śmierci.

Dienstag 25 August 2020
bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy

18:00 Za zm. Annę i Leona Konieczny, córkę Renatę, Elżbietę Konieczny, Gertrudę i Ernesta Wowrek, Elżbietę Schmid, dziadków z rodzin Konieczny-Kiszka-Zgaślik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 26 August 2020
św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy

7:00 Za zm. Władysława Budnik w rocznicę urodzin.

Donnerstag 27 August 2020
Wspomnienie św. Moniki

18:00 Za zm. rodziców Katarzynę i Jana Tumulka, córki Marię i Gertrudę, synów Jana i Engelberta, Rozalię i Feliksa Tumulka, ojców z obu stron, Marię i Franciszka Gawlik, syna Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 28 August 2020
Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

18:00 Za zm. rodziców Różę i Henryka, Józefa i Jadwigę Kusidło, Edmunda i Marię Kusidło, dzieci, ciotkę Elżbietę, zięcia Lazara Marynkowicz, Pawła Świętek, i zm. z rodzin Wochnik, Kocur, Hruby, Kowol.

Samstag 29 August 2020
bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy

18:00 (dwujęzyczna) Za zm. ojca Alfonsa Gomółka, dziadków Annę i Antoniego Mika, szwagra Huberta, pokrewieństwo Gomółka-Mika i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 30 August 2020
Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

8:00 Za zm. Jerzego Koska i Gabrielę Kozdój w 7. rocznicę śmierci, zm. męża, pokrewieństwo.

10:30 Za zm. rodziców Jana i Genowefę Nowak, Gertrudę i Jana Sobocik, dwóch synów, dwie synowe, pokrewieństwo, Marię i Maksymiliana Kołodziejczyk, syna Maksymiliana, córki Adelajdę i Różę, synową Urszulę, dwóch zięciów i pokrewieństwo z 4 stron.

Montag 31 August 2020
bł. Piotra Tarrés y Claret, kapłana

7:00 (recytowana) O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie w pewnej intencji.

Dienstag 1 September 2020
Jozuego, praojca

8:30 W intencji Uczniów, Nauczycieli i Pracowników naszych szkół o błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

18:00 Za zm. Władysława Wańczura, rodziców, rodzeństwo, Ludwika i Anastazję Winkler, dzieci, synowe i zięciów, Lucynę i Józefa Karpińskiego, 2synów, 2 synowe i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 2 September 2020
św. Beatrycze z Silvy, dziewicy

13:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bertholda Tumulka z okazji 85 rocznicy urodzin.

Donnerstag 3 September 2020
św. Marinusa, pustelnika

11:00 Pogrzeg śp. Teresy Wolnik.

17:00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich.

18:00 Za zm. Jerzego Kołodziej, Barbarę i Leona Zyszka, Huberta Parys, zm. z rodzin Mika-Parys-Kołodziej-Zyszka, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 4 September 2020
Mojżesza, proroka i prawodawcy

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

18:00 Za zm. Jana Grabacz, Paulinę i Józefa Konieczny, synowe Elżbietę i Jadwigę, synów Wilhelma i Franciszka, Agnieszkę Konieczny, dwóch mężów, Gertrudę Grabacz, syna Alojzego, Wiktorię Konieczny, Małgorzatę Wyrtki i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 5 September 2020
św. Wiktoryna, męczennika

8:00 W intencji czcicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

11:00 Pogrzeb śp. Teresy Jasny.

18:00 Za zmarłego Jerzego Pańczyk w 1 rocznicę śmierci.

Sonntag 6 September 2020
św. Magnusa z Füssen

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. męża Stanisława Lachowicz, rodziców, rodzeństwo, Joannę i Franciszka Krybus, rodziców z 2 stron, rodzeństwo, synową Renatę i zm. z pokrewieństwa Krybus, Lachowicz, Wochnik.

10:30 Suma odpustowa w intencji Parafian.

Montag 7 September 2020
bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana

6:45 (recytowana) Za zm. Thomasa Walach. Początek całodziennej Adoracji.

18:00 Msza św. na zakończenie Adoracji w intencji Parafian.

Dienstag 8 September 2020
bł. Fryderyka Ozanama

12:00 Pogrzeb śp. Krystyny Gawlik.

18:00 1. Za zmarłych Parafian w dniu odpustu.
2. Za zm. Marię Kaletka, rodziców, rodzeństwo i zm. z rodziny Paryż.
(błogosławieństwo ziarna siewnego)

Mittwoch 9 September 2020
bł. Marii Eutymi Üffing, dziewicy i zakonnicy

6:45 (recytowana) Za zm. Jadwigę Krybus.

11:30 Pogrzeb śp. Gertrudy Gemza.

Donnerstag 10 September 2020
św. Mikołaja z Tolentino, kapłana

18:00 Za zm. Emmę Kaduk w 30 dni po śmierci.

Freitag 11 September 2020
św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Franciszka Klima, rodziców Marię i Roberta, brata Antona, bratanka Adriana, Jadwigę i Wilhelma Dziadzia, zm. z rodzin Kocur-Klima, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 12 September 2020
bł. Marii od Jezusa, dziewicy

18:00 Za zm. Henryka Kurek w 10. rocznicę śmierci, rodzeństwo, ojca Bernarda, wnuka Adama, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 13 September 2020
Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

8:00 Za zm. rodziców Franciszka i Franciszkę Kachel, dzieci, synową, zięciów, Józefa i Elfrydę Wycisk, syna Józefa, oraz za zm. z rodzin Kachel-Wycisk.

10:30 Dożynki parafialne z podziękowaniem za tegoroczne plony.

15:00 Nabożeństwo fatimskie.

Montag 14 September 2020
św. Alberta, biskupa

18:00 Za zm. Marię Przybyła, rodziców Jerzego i Hildegardę Kretek, Jerzego Przybyła, Teresę Depta i zm. z pokrewieństwa Przybyła, Kretek, Depta.

Dienstag 15 September 2020
św. Katarzyny Genueńskiej

18:00 Za zm. Emmę i Antoniego Grzesik, rodziców i rodzeństwo z obu stron, córkę Adelę, męża Jerzego Malik, Ernesta Krasek, rodziców, zm. z pokrewieństwa Grzesik-Halamoda i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 16 September 2020
Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa

7:00 (recytowana) O zdrowie i opiekę Bożą w pewnej intencji.

Donnerstag 17 September 2020
św. Marcina z Finojosa, biskupa

18:00 (szkolna) Za zm. Manfreda Jurecki, Genowefę i Karola Bulenda, Antoniego Bulenda, Wilhelminę i Antoniego Jurecki i za zm. z rodzin Bulenda-Komor-Jurecki-Cienskowski.

Freitag 18 September 2020
święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

18:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Samstag 19 September 2020
Najświętszej Maryi Panny z La Salette

18:00 (dwujęzyczna) Za zm. Annę i Karola Paris, dzieci, Krystynę Paris, ojca Rufina Fitzon, Antoniego i Józefę Machnik, 2 braci, Waltra Machnik, Leonarda Wolnik, Helenę i Pawła Wałach, pokrewieństwo Paris-Fitzon-Machnik, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 20 September 2020
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy

8:00 Za zm. Stanisława Knap, rodziców, synów Jana i Alfreda, Franciszka Kusidło, 2 żony, córkę Ritę, wnuka Rudolfa i za zm. z pokrewieństwa Kusidło-Knap-Iskra.

10:30 Za zm. Alojzego Krettek, żony Helenę i Dorotę, Reginę i Gerarda Piela, rodziców, ojca misjonarza Józefa Krettek, Hermana Kałuża, Marię Piela, Wiktorię i Franciszka Badura, rodzeństwo, Rudolfa Chowaniec i zm. z pokrewieństwa.

Montag 21 September 2020
święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

7:00 (recytowana) Do Opatrzności Bożej i Bożego Miłosierdzia, za wstawiennictwem św. Krzysztofa, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Dienstag 22 September 2020
bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników

7:00 Za zm. ks. Alfonsa Schuberta.

16:00 W parafii św. Mikołaja w Raciborzu - Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.

Mittwoch 23 September 2020
Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana

7:00 (recytowana) Za zm. Jadwigę Krybus od rodziny Stämmler.

Donnerstag 24 September 2020
bł. Antoniego Marcina Slomška, biskupa

18:00 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich, zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rozga-Niedziela, zm. Urszulę i Józefa Grzesik oraz Różę Pawlik.

Freitag 25 September 2020
św. Kleofasa, ucznia Pańskiego

11:30 Pogrzeb śp. Jana Suder.

18:00 Za zm. Paulinę i Alojzego Jasny, ich rodziców, zm. z rodzin Kaczyński, Korycik, Szczuka, Burdzik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 26 September 2020
Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej

18:00 Za zm. Kazimierza Bajerskiego, Ewę i Michała Bajerskich, Władysława Dobosza, Józefę Kołacińską, Renne Marchuta, zm. z rodzin Bajerski, Dobosz, Kościółek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 27 September 2020
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Marię Kerner-Piecha, mężów Maksymiliana i Bernarda, zm. rodziców z obu stron, Agnieszkę i Franciszka Piperek, synów Jana i Antoniego, synową, Józefa Szyndzielorz, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji Mai Kingi Świerczek przyjmującej sakrament chrztu św. oraz rocznego dziecka Martyny Karasek, ich rodziców, chrzestnych i rodzin.

Montag 28 September 2020
bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników

7:00 (recytowana) Za zm. rodziców Hildegardę i Alfreda Cienskowski, Gerdę i Rudolfa Mokrosz, dziadków: Filip, Jurecki, Mokrosz, Malcharczyk, zm. z pokrewieństwa Jendrzejczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 29 September 2020
święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

11:00 Pogrzeb śp. Antoniego Kroker.

18:00 Za zm. Antoniego Konieczny, rodziców, rodzeństwo, teściów, dwóch szwagrów, Katarzynę Miłota i za zm. z pokrewieństwa Konieczny, Wolnik

Mittwoch 30 September 2020
św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa

6:45 Za zm. Teresę Wolnik w 30 dni po śmierci.

Donnerstag 1 Oktober 2020
św. Romana Hymnografa, diakona

17:00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich.

18:00 (szkolna) Za zm. Władysława Budnik od rodziny Figasów z Tarnowa.

18:00 Za zm. Józefa Czogała, rodziców, rodzeństwo, Jerzego Górecki, rodziców, rodzeństwo, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 2 Oktober 2020
Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

9:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

18:00 Za zm. Teresę Jasny w 30 dni po śmierci.

Samstag 3 Oktober 2020
bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana

9:00 W intencji czcicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

18:00 Za zm. Jadwigę Kubina, rodziców Antoniego Badurczyk i dwie żony, dzieci, teściów Jana Kubina i dwie żony, dzieci oraz zm. z pokrewieństwa Kubina - Badurczyk

18:00 Za zm. Gertrudę i Jana Sobocik, Genowefę i Jana Nowak, synów z żonami, Ludwika i Helenę Sobocik i pokrewieństwo Sobocik-Nowak-Filip.

Sonntag 4 Oktober 2020
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

8:00 Za zm. męża Ignacego Wycisk, córkę Marię, Józefa i Anastazję Wycisk, rodzeństwo, Józefa i Jadwigę Czogała, rodzeństwo, starzyków z dwóch stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

8:00 Za zm. Augustyna Szmańta, żonę Marię, wnuka Damiana, Bernarda Kurek, dzieci, wnuka Adama, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. rodziców Jadwigę i Joachima Ficoń, zm. szwagra Henryka Urbańsky, zm. z rodzin Ficoń, Sochiera, Gwóźdź, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. rodziców Jadwigę i Ignacego Komor, braci, siostry, zm. Izydora i Franciszkę Lerch, syna Bernarda, zm. z rodzin Lerch-Komor zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

15:00 Nabożeństwo z poświęceniem i przekazaniem różańców dzieciom I-Komunijnym.

Montag 5 Oktober 2020
bł. Bartolo Longo

7:00 (recytowana) Za zm. Gertrudę Gemza w 30 dni po śmierci.

Dienstag 6 Oktober 2020
bł. Innocentego z Berzo, kapłana

11:00 Pogrzeb śp. Anny Kretek.

18:00 Za zm. rodziców Krystynę i Bronisława Hajkowicz, dziadków z obu stron, Oswalda Rajchel, Helenę i Henryka Koczor, Huberta Wiertelorz i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 7 Oktober 2020
św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. Antoniego Krybus, rodziców, rodzeństwo, Zofię i Jana Komorek, syna Huberta i zm. z pokrewieństwa Komorek, Walach, Krybus, Serzisko.

Donnerstag 8 Oktober 2020
św. Pelagii, męczennicy

18:00 Za zm. Marię Parys w 4 rocznicę śmierci, zm. rodziców i rodzeństwo oraz zm. Annę i Franciszka Paris.

Freitag 9 Oktober 2020
Abrahama, patriarchy

18:00 Za zm. Karola i Otylię Walach, syna Józefa, Franciszka Krybus, 2 żony, syna Alfonsa, córkę Marię, wnuka, Marię Gembalczyk, dziadków, pokrewieństwo, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 10 Oktober 2020
św. Paulina z Yorku, biskupa

11:00 Ślub Depta-Marek.

18:00 (dwujęzyczna) Za zm. Jadwigę i Huberta Jaskoła, Helmuta Kretek, rodziców, rodzeństwo, Monikę i Józefa Paris, zm. z pokrewieństwa Kretek-Jaskoła-Paris i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 11 Oktober 2020
św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

8:00 Za zmarłą Gertrudę Depta męża Roberta zmarłe córki i ich mężów, ojców Mucha, Depta, zm. wnuka Oskara i za poległych na wojnie.

10:00 Uroczystość I Komunii św.

Montag 12 Oktober 2020
św. Edwina

7:00 (recytowana) W intencji Mieszkańców Brzeźnicy o światło Ducha Świętego.

11:30 Pogrzeb śp. Leona Kukiełka.

Dienstag 13 Oktober 2020
św. Teofila z Antiochii, biskupa

18:00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.

Mittwoch 14 Oktober 2020
św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

10:00 W intencji Nauczycieli o światło Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej w ich pracy.

18:00 Za zm. Herberta Kasek, Gertrudę i Alojzego Kasek, Stanisławę i Eugeniusza Solecki, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 15 Oktober 2020
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

11:00 Ślub: Vulperhorst - Tumulka.

18:00 Za zm. Franciszka Badurczyk, rodziców, brata Wernera, Annę Kribus, Ludwika Moskwa, Franciszka i Olgę Kurzela, syna Reinharda, wnuka Gerarda, pokrewieństwo Badurczyk-Kurzela, zm. kapłanów i siostry zakonne.

Freitag 16 Oktober 2020
bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika

11:30 Pogrzeb śp. Jana Bębenek.

18:00 Za zm. Adelajdę i Jerzego Malik, rodziców Emmę i Antoniego Grzesik, Franciszka Malik, Elfrydę i Juliusza Halczok, zm. dzieci, Ernesta Krasek, Helenę i Alfonsa Mrowiec, syna Gerarda, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 17 Oktober 2020
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

11:00 Chrzest Kapcer Tomasz Urbisz.

18:00 Za zm. Alojzego Lepiorz, rodziców, zm. z rodzin Bulenda, Borszcz, Kaczmarczyk i zm. z pokrewieństwa.

Sonntag 18 Oktober 2020
święto św. Łukasza Ewangelisty

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Jadwigę i Antoniego Pohl, syna, synową, Marię i Józefa Jaskulla, córkę, syna, synową, zm. z pokrewieństwa z 4 stron, Halinę Jaskulla, Reinholda Paszek, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Rocznica I-Komunii św.

14:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz pielgrzymującej Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

Montag 19 Oktober 2020
św. Piotra z Alkantary, kapłana

7:00 Za zm. Jana Suder w 30 dni po śmierci.

Dienstag 20 Oktober 2020
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

18:00 Za zm. rodziców Annę i Leonarda Habrom, Mariannę Krybus, brata Emanuela, Mariannę i Antoniego Habrom, 5 synów, synowe, córki, zięciów, wnuki, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 21 Oktober 2020
św. Kaspra del Bufalo, kapłana

18:00 Za zm. rodziców Alfreda i Stefanię Szula, brata Franciszka, bratową Rentę, dziadków Wiktorię i Emanuela Żymełka, Ernesta i Emilię Garbas, Jerzego Kroker, Ludwiga Czogalla, Klarę Rzega, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 22 Oktober 2020
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

18:00 Za zm. Łucję Gans w 1. rocznicę śmierci.

Freitag 23 Oktober 2020
św. Seweryna Boecjusza

18:00 Za zm. Henryka Wyrtki, rodziców Konrada i Jadwigę, Sabinę i Kazimierza Zielińskich, teściów Kukiełka, Adamik, pokrewieństwo, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 24 Oktober 2020
św. Alojzego Guanella, kapłana

18:00 Za zm. Wernera i Martę Krybus, rodziców, rodzeństwo, Rudolfa Forrajter, Herberta Cziesla, Dorotę Krybus, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 25 Oktober 2020
św. Bernarda Calvo, biskupa

8:00 Za zm. Jadwigę Myrwa, rodziców Rudolfa i Marię Borzigursky, siostry Gertrudę, Anny i Marię, brata Henryka, zm. z pokrewieństwa, zm. Kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 (dwujęzyczna) W intencji fundatorów i budowniczych naszego kościoła. Roczek: Wojciech Szweda, dziecko ochrzczone Kacper Tomasz Urbisz.

Montag 26 Oktober 2020
św. Dymitra z Salonik, męczennika

7:00 Za zm. Antoniego Kroker w 30 dni po śmierci.

Dienstag 27 Oktober 2020
św. Frumencjusza, biskupa

17:00 Za zm. Krystynę Gawlik w 30 dni po śmierci.

Mittwoch 28 Oktober 2020
święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

17:00 Za zm. Pawła Pietruszka, rodzeństwo, rodziców Annę i Antoniego, Helenę i Henryka Kubina, zm. z rodzin Pietruszka Szynol i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 29 Oktober 2020
bł. Michała Rua, kapłana

17:00 Za zm. Różę Janik w rocznicę śmierci oraz za zm. męża Henryka.

Freitag 30 Oktober 2020
bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika

17:00 Za zmarłą Teresę Jasny od Róż Różańcowych z ulicy Leśnej w Brzeźnicy.

Samstag 31 Oktober 2020
św. Wolfganga, biskupa

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ryszarda Kołodziejczyk z okazji 80 rocznicy urodzin.

17:00 (dwujęzyczna) Za zm. męża Jana Kobza w rocznicę śmierci.

Sonntag 1 November 2020
Uroczystość Wszystkich Świętych

8:00 Za zm. Jadwigę Marek, męża Jana, 2 synów, synowe, Zygmunta Okoniewski, 2 żony, syna Jerzego, wnuka Tomasza, dziadków z 4 stron, zm. dzieci, dusze w czyśćcu cierpiące oraz za zm. księży Siwonia i Mańkę.

10:30 W intencji Parafian.

14:00 Nabożeństwo za zmarłych z procesją na cmentarz.

Montag 2 November 2020
św. Malachiasza, biskupa

9:00 Za zm. Annę Kretek w 30 dni po śmierci.

17:00 W intencji wszystkich Wiernych Zmarłych z procesją na stary cmentarz.

Dienstag 3 November 2020
św. Marcina de Porres, zakonnika

17:00 Za zm.matkę Erykę Sońską.

Mittwoch 4 November 2020
Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

6:45 (recytowana) Za zm. O. Mikołaja Wallach, siostrę Hildegardę, Agnieszkę i Pawła Ploch i za zm. z pokrewieństwa.

Donnerstag 5 November 2020
bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

16:00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich.

17:00 Za zm. męża Rufina Fitzon, córkę Krystynę Paris, pokrewieństwo Fitzon, Paris, Rzezonek, Morcinek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 6 November 2020
św. Leonarda z Limoges, pustelnika

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

17:00 Za zm. Zofię i Władysława Smalcerz, syna Stanisława, córkę Rozalię, wnuków Leszka i Marka oraz zm. z rodzin Smalcerz, Tywończuk.

Samstag 7 November 2020
św. Engelberta, biskupa i męczennika

8:00 W intencji czicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Za zm. Jerzego Czogała w 1. rocznicę śmierci.

Sonntag 8 November 2020
św. Czterech Koronowanych, męczenników

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Franciszka Kusidło, dwie żony, córkę Ritę, wnuka Rudolfa, Wiktora i Martę Górecki, syna Henryka, synową Helenę, rodziców Anielę Krybus, męża Józefa, syna Alfonsa, Bernarda Kleta i całe pokrewieństwo.

10:30 Za zm. Teodora i Elżbietę Nosiadek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, córkę Irenę Lasak, Franciszka Rzega, matkę Annę, Stanisława Kostoń i zm. z pokrewieństwa Mika-Harnasz.

10:30 Nabożeństwo dziękczynne za przekazanie wiary dzieciom I-Komunijnym.

Montag 9 November 2020
bł. Joanny z Signy

17:00 Za zm. Antoniego Konieczny, zmarłych rodziców, rodzeństwo, dwóch teściów, dwóch szwagrów, Katarzynę Miłota, Jana i Matyldę Wolnik, dwie córki, trzech synów, trzech zięciów, Grzegorza i Danielę Pych, zm. z pokrewieństwa Wolnik, Urbański, Klyta, Konieczny i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 10 November 2020
św. Andrzeja Avellino, kapłana

17:00 Za zm. Marię Badurczyk, męża Franciszka, 2 synów, Annę Krybus, dziadków i zm. z pokrewieństwa Koska-Badurczyk.

Mittwoch 11 November 2020
św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

7:00 Za zm. Leona Kukiełka w 30 dni po śmierci.

Donnerstag 12 November 2020
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika

17:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii i Franciszka Leśniok z okazji 50 rocznicy ślubu.

Freitag 13 November 2020
bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

17:00 Za zm. Elfrydę Mainczyk, męża Fryderyka, Gertrudę i Józefa Wydra, rodziców, pokrewieństwo Mainczyk, Żymełka, Koska, Wydra i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 14 November 2020
bł. Jana Liccio, kapłana

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana i Urszuli Leśniok z okazji 50 rocznicy ślubu.

17:00 Za zm. rodziców Jerzego i Annę Krybus, dziadków Krybus, Stanek, Pacharzyna, Mandrysz i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 15 November 2020
bł. Magdaleny Morano, dziewicy

8:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety Szmainta z Brzeźnicy z okazji 80 rocznicy urodzin.

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. Pawła i Marię Gali, rodziców, rodzeństwo, Aleksandra i Marię Lepszy, zm. z pokrewieństwa Gali-Chrubasik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Montag 16 November 2020
św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

6:45 (recytowana) Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w pewnej intencji.

Dienstag 17 November 2020
św. Grzegorza z Tours, biskupa

17:00 Za zm. rodziców Zytę i Alfonsa Sowa, synów Ryszarda i Norberta, zm. Alfonsa Niestatek, syna Rafała, córkę Weronikę i za zm. z pokierwieństwa.

Mittwoch 18 November 2020
św. Odo z Cluny, opata

17:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz pielgrzymującej Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

Donnerstag 19 November 2020
św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

17:00 Za zm. Jana Mika, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę i Mikołaja Nowak, rodziców z 2 stron, rodzeństwo, Alfreda Rybka, Henryka Panek, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 20 November 2020
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

17:00 Za zm. Marię i Maksymiliana Kiszka, zm. z rodzin Kiszka-Pendzialek-Piontek-Cyran i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 21 November 2020
św. Gelazego I, papieża

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Gabrieli i Henryka Mrowiec z okazji 25 rocznicy ślubu.

17:00 (dwujęzyczna) Za zm. rodziców Jerzego i Jadwigę Pater, Józefa i Annę Szryt, i zm. z pokrewieństwa Pater, Reichel, Szryt.

Sonntag 22 November 2020
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

8:00 Za zm. Elżbietę Reichel, męża Józefa, zm. syna Wilibalda, rodziców, rodzeństwo, zm. Zofię Niedballa, męża Wiktora, córkę Ritę, synów Sinolda, Herberta, synową Reginę, wnuków Ryszarda i Urszulę, rodziców, zm. z pokrewieństwa Reichel, Niedballa, zm. kapłanów i siostry zakonne.

10:30 Za zm. ks. Józefa Gacka w 3 rocznicę śmierci, zm. męża Karola Metzner, syna Henryka, siostrę Różę, rodziców Emilię i Bonifacego Gacka, Bertę i Maksymiliana Metzner i za zm. z pokrewieństwa.

Montag 23 November 2020
bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

6:45 Za zm. Jana Bębenek w 30 dni po śmierci.

Dienstag 24 November 2020
bł. Marii Anny Sala, dziewicy

17:00 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich i za zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rozga-Niedziela, zm. Urszulę i Józefa Grzesik i Różę Pawlik.

Mittwoch 25 November 2020
bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

7:00 (recytowana) Za zm. Gabrielę Czogalla w 30 dni po śmierci.

Donnerstag 26 November 2020
bł. Jakuba Alberione, kapłana

17:00 Za zm. Genowefę Seifert, rodziców, rodzeństwo, Gertrudę i Jana Czogała, rodzicow, dzieci, synową, wnuka Andrzeja i zm. z pokrewienstwa Grochol-Seifert-Czogała.

Freitag 27 November 2020
bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

17:00 Za zm. Elfrydę i Henryka Mika, rodziców Józefa i Elżbietę, Ignacego i Rozalię Mydla, Elżbietę i Alojzego Urbisch oraz pokrewieństwo Mika-Mydla-Urbisch.

Samstag 28 November 2020
bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Huberta Kiszka z okazji 50 rocznicy urodzin.

15:00 Rocznica śmierci Josepha von Eichendorffa.

Sonntag 29 November 2020
św. Saturnina, biskupa

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Dominika Konieczny, Joachima Konieczny, Antonię i Augusta Konieczny i zm. z pokrewieństwa Jasny- Konieczny.

10:30 W intencji Parafian. Roczek: Dominik Serzisko.

14:00 Nabożeństwo z poświęceniem wieńców, lamipinów i świec adwentowych.

Montag 30 November 2020
święto św. Andrzeja, apostoła

6:45 Freier Termin

Dienstag 1 Dezember 2020
św. Eligiusza, biskupa

17:00 Freier Termin

Mittwoch 2 Dezember 2020
bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy

6:45 Freier Termin

Donnerstag 3 Dezember 2020
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

16:00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich.

17:00 Za zm. rodziców Alfonsa i Pelagię Piperek, brata Józefa, rodziców Józefa i Edeltraudę Wycisk, Franciszka Wycisk, Annę Zaremba, Łucję Piperek, Małgorzatę Wolnik, Marię Wojtek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 4 Dezember 2020
św. Jana Calabri, kapłana

9:00 W intencji Górników.

17:00 (roraty) W intencji czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego.

Samstag 5 Dezember 2020
bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika

8:00 (roraty) W intencji czicieli Matki Bożej, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Za zm. męża Herberta Cziesla, ojca Ernesta, 2 żony, Kazimierza Ostrowskiego i pokrewieństwo Cziesla-Krybus.

Sonntag 6 Dezember 2020
św. Mikołaja, biskupa

8:00 Za zm. Eugeniusza Szczuka, rodziców Helenę i Franciszka, dziadków Albertynę i Emanuela Krettek, syna Jerzego, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyla, pokrewieństwo Szczuka-Krettek i zm. kapłanów.

10:30 Freier Termin

14:00 Spotkanie ze św. Mikołajem.

Montag 7 Dezember 2020
św. Marii Józefy Rossello, dziewicy

6:45 Freier Termin

Dienstag 8 Dezember 2020
św. Romaryka, opata

17:00 (roraty) W intencji kobiet i dziewcząt.

Mittwoch 9 Dezember 2020
św. Piotra Fourier, kapłana

6:45 Freier Termin

Donnerstag 10 Dezember 2020
Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

17:00 Za zm. Józefa Marklowski, braci Franciszka i Alojzego, rodziców Adlolfa i Joannę Marklowski, Jerzego i Martę Kubica, Gintera Pieczarek, Klarę i Józefa Rzega, Krystynę i Gerarda Sander i zm. z pokrewieństwa.

Freitag 11 Dezember 2020
św. Wicelina, biskupa

17:00 Za zm. Ernestynę i Gotfryda Tomala, Gertrudę i Franciszka Tomala i zm. z pokrewieństwa Antosik, Duda, Stefański.

Samstag 12 Dezember 2020
bł. Hartmanna, biskupa

17:00 (dwujęzyczna) Za zm. Hildegadę i Leonarda Wochnik, zm. Brunona Lamla, zm. Józefa Pater, zm. Heinza Mateja, zm. z rodzin Wochnik, Mika, Lamla.

Sonntag 13 Dezember 2020
św. Odylii (Otylii), opatki

8:00 Za zm. syna Henryka Metzner, męża Karola, ks. Józefa Gacka, siostrę Różę, rodziców Emilię i Bonifacego Gacka, Bertę i Maksymiliana Metzner oraz za zm. z pokrewieństwa.

10:30 Za zm. rodziców Annę i Alfonsa Przybyła, Marię i Wilhelma Muszalik, córkę Krystynę, Józefa Wycisk, Anielę i Henryka Rzytki, Maksymiliana Mika, zm. z pokrewieństwa Przybyła-Mika.

14:00 Nabożeństwo z poświęceniem i wręczeniem medalików dzieciom I-Komunijnym.

Montag 14 Dezember 2020
św. Wenancjusza Fortunata, biskupa

17:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 15 Dezember 2020
św. Marii Crocifissa, dziewicy

17:00 Za zm. męża Jerzego Mika w 10 rocznicę śmierci, córkę Bogusławę, rodziców Jachima i Gertrudę Mika, Zofią i Alfonsa, Józefa, rodzeństwo i zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 16 Dezember 2020
bł. Sebastiana Maggi, kapłana

6:45 Freier Termin

Donnerstag 17 Dezember 2020
św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana

17:00 Freier Termin

Freitag 18 Dezember 2020
św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat

17:00 (roraty) W intencji rodzin, które przyjęły obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Samstag 19 Dezember 2020
bł. Urbana V, papieża

11:00 Ślub Oszek - Konieczny.

17:00 Za zmarłą Ernestynę Piskalla w 2 rocznicę śmierci zmarłego męża Józefa, rodziców Komorek, Piskalla i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 20 Dezember 2020
św. Dominika z Silos, opata

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Agnieszkę Jendrzejczyk, Annę i Henryka Filip, Jana Wrazidło, dziadków z 4 stron, zm. z pokrewieństwa Filip, Pater, Cienskowski, Wrazidło, Franiczek, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Teodora i Elżbietę Nosiadek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, córkę Irenę Lasak, Franciszka Rzega, matkę Annę, Stanisława Kostoń, Wilhelma Rymer oraz za zm. kapłanów.

14:00 Nabożeństwo z poświęceniem szopek i figurek Dzieciątka Jezus.

Montag 21 Dezember 2020
bł. Piotra Friedhofen, zakonnika

6:45 Freier Termin

Dienstag 22 Dezember 2020
św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy

17:00 Za zm. Agnieszkę Panek w 1 rocznicę śmierci.

Mittwoch 23 Dezember 2020
św. Marii Małgorzaty d'Youville

6:45 Za zm. Eryka Ignatzy w 30 rocznicę śmierci, zm. rodziców, pokrewieństwo, z obu stron, sąsiadów i zm. kapłanów.

Donnerstag 24 Dezember 2020
Wigilia Bożego Narodzenia

8:00 Za zm. Annę Tumulka, rodziców Marię i Józefa Perenc, Agnieszkę i Wiktora Tumulka, synów, Andrzeja Niestrój, Joachima Siedlaczek zm. z pokrewieństwa Tumulka-Krybus-Niestrój-Stuchły, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 25 Dezember 2020
św. Piotra Nolasco, kapłana

:1 Pasterka w intencji Parafian.

8:00 Za zm. Józefa Pater, rodziców Edwarda i Albertynę, rodziców Wilhelma i Józefę Mika, Hildegardę i Leonarda Wochnik, pokrewieństwo Pater, Wilk, Filip, Mika, Krybus, Walach , zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji górników.

14:00 Nieszpory kolędowe.

Samstag 26 Dezember 2020
święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika

8:00 Za zm. Jadwigę Leśniok, męża Maksymiliana i Franciszka, Annę Leśniok, Ryszarda Hałas, Józefa Jaskóła i zm. pokrewieństwo Leśniok-Hałas-Sekuła. Po Mszy św. poświęcenie owsa.

10:30 Freier Termin

Sonntag 27 Dezember 2020
święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

8:00 Za zm. Władysława Budnik w 1 rocznicę śmierci.

10:30 Freier Termin

14:00 Nabożeństwo w intencji rodzin.

Montag 28 Dezember 2020
święto św. Młodzianków, męczenników

9:00 W intencji dzieci z błogosławieństwem.

Dienstag 29 Dezember 2020
św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika

9:00 Freier Termin

Mittwoch 30 Dezember 2020
św. Egwina, biskupa

9:00 Freier Termin

Donnerstag 31 Dezember 2020
św. Sylwestera I, papieża

16:00 W intencji Parafian z podziękowaniem za otrzymane łaski na zakończenie Roku Pańskiego 2020.

Freigeben: