MESSINTENTIONEN

Alle Angaben ohne Gewähr!

Montag 1 Januar 2024
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

10:30 W intencji Parafian o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.

14:00 W intencji Parafian o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.

Dienstag 2 Januar 2024
Wspomnienie św. Grzegorza z Nazjanzu

17:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. proboszcza z okazji urodzin.

Mittwoch 3 Januar 2024
św. Józefa Marii Tomasi

7:00 (recytowana) Do Miłosierdzia Bożego za zm. ks. Piotra Podolaka w 7 rocznicę śmierci.

Donnerstag 4 Januar 2024
św. Genowefy Torres Morales

7:00 Zazm. brata Józefa Walach, rodziców Karola i Otylię Walach, Antoniego i Aleksję Krettek, Józefa i Helenę Piechula dziadków z obu stron, księży i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 5 Januar 2024
św. Jana Nepomucena Neumanna, biskupa

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9:00 Ślub Piela-Piela.

Samstag 6 Januar 2024
Uroczystość Objawienie Pańskie - Trzech Króli

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jadwigi Świątkowskiej z okazji 60 rocznicy urodzin.

Sonntag 7 Januar 2024
św. Lucjana

8:00 Za zm. ks. Wolfganga Globischa.

10:30 W intencji Parafian.

Montag 8 Januar 2024
bł. Eurozji Barban

7:00 Za zm. rodziców i siostrę.

Dienstag 9 Januar 2024
bł. Alicji le Clerc, dziewicy

7:00 Za zm. Hildearedę Wallach, rodziców Pawła i Agnieszkę Ploch, O. Mikołaja Wallach, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:00 Pogrzeb śp. Gabrieli Szczuka.

Mittwoch 10 Januar 2024
św. Wilhelma z Bourges, biskupa

7:00 (recytowana) Za zm. ks. Edwarda Gogoloka.

Donnerstag 11 Januar 2024
św. Teodozjusza, opata

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 12 Januar 2024
św. Małgorzaty Bourgeoys, dziewicy

7:00 O pokój na świecie.

Samstag 13 Januar 2024
św. Hilarego z Poitiers, biskupa i doktora Kościoła

8:00 Za zmarłych rodziców Jadwigę i Jerzego Pater oraz Annę i Józefa Szryt w rocznicę śmierci.

Sonntag 14 Januar 2024
bł. Piotra Donders

8:00 Za zm. Annę Marek od szwagra Jerzego Marek i żony Krystyny.

10:30 Za zm. Annę i Dominika Pytlik, rodziców Pytlik-Krybus, rodzeństwo, Eryka Kara, rodziców, zm. z rodziny Komorek, zm. kapłanów, siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące i poległych na wojnie.

Montag 15 Januar 2024
bł. Alojzego Variara

7:00 W intencji Parafian.

Dienstag 16 Januar 2024
św. Honorata, biskupa

7:00 Za zm. Hiacynta Tumulka, rodziców Agnieszkę i Wiktora Tumulka, syna Alojzego, Gertrudę i Alojzego Krufczyk, syna Józefa, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 17 Januar 2024
Wspomnienie św. Antoniego, opata

7:00 (recytowana) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Donnerstag 18 Januar 2024
bł. Reginy Protmann, dziewicy

7:00 O tryumf Niepokalanego Serca Maryi.

Freitag 19 Januar 2024
św. Kanuta Lewarda, króla i męczennika

17:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Samstag 20 Januar 2024
bł. Angela Paoli

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Grażynę Bulla w 1. rocznicę śmierci.

Sonntag 21 Januar 2024
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

8:00 Za zm. Henryka i Helenę Górecki, Floriana i Elżbietę Kichniawy, Agnieszkę Kirchniawy, Józefa i Jadwigę Krybus, zm. dzieci, Wiktora i Martę Górecki, Marię i Franciszka Kusidło, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Anielę i Franciszka Jurecki, dzieci, zm. z rodzin Jurecki, Gocman, Teodora i Elżbietę Wycisk oraz zm. z rodzin Wycisk i Benek.

14:00 Nabożeństwo z poświęceniem książeczek dzieci pierwszokomunijnych.

Montag 22 Januar 2024
bł. Wilhelma Józefa Chaminade

17:00 W intencji Parafian.

Dienstag 23 Januar 2024
bł. Mikołaja Grossa, męczennika

17:00 Za zm. Ernę Wycisk w 1. rocznicę śmierci.

Mittwoch 24 Januar 2024
bł. Pauli Gambary Costy, tercjarki

7:00 (recytowana) Za zmarłego zięcia w dniu urodzin.

Donnerstag 25 Januar 2024
święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

13:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Maksymilana Foltys z okazji 90 rocznicy urodzin.

Freitag 26 Januar 2024
św. Roberta, Alberyka i Stefana, opatów

7:00 (recytowana) Za zmarłego ojca, zmarłych dziadków, siostry z mężami,zmarłych z pokrewieństwa, zmarłych kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 27 Januar 2024
św. Henryka de Ossó y Cervelló

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Urszuli Pol z okazji 60 rocznicy urodzin.

Sonntag 28 Januar 2024
Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

8:00 Za zm. rodziców Józefa i Elfrydę Wycisk, syna Józefa, męża Franciszka Kachel, rodziców Franciszka i Franciszkę Kachel, dzieci i zm. z rodzin Wycisk, Kachel, Machnik, Kretschmer

10:30 W intencji Pauliny Simony Mainczyk przyjmującej Chrzest, jej rodziców i chrzestnych o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża.

Dienstag 30 Januar 2024
bł. Bronisława Markiewicza, kapłana

17:00 Do Opatrzności Bozej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i o wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Aniołów Stróżów o opiekę i zdrowie dziecka oraz całej rodziny Czogalla z Grzegorzowic.

Mittwoch 31 Januar 2024
Wspomnienie św. Jana Bosko

7:00 (recytowana) Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 1 Februar 2024
św. Weridiana

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Gabrielę Szczuka w 30 dni po śmierci.

Freitag 2 Februar 2024
święto Święto Ofiarowania Pańskiego

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa z błogosławieństwem świec.

17:00 Msza św. z błogosławieństwem świec: za wstawiennictwem Matki Bożej Gromnicznej o zachowanie od burz, nawałnic i wszelkich nieszczęść

Samstag 3 Februar 2024
św. Marii Klaudyny od św. Ignacego Thevenet, dziewicy

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Lidię Konieczny, męża Antoniego, rodziców, rodzeństwo i zm. z pokrewieństwa Wolnik-Konieczny. Po Mszy św. błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Błażeja.

Sonntag 4 Februar 2024
św. Marii de Mattias, dziewicy

8:00 Za zm. rodziców Hildegardę i Edmunda Gans i zm. pokrewieństwa.

10:30 Za zm. rodziców Marię i Wilhelma Muszalik, Annę i Alfonsa Przybyła, dziadków, Józefa Wycisk, Krystynę i Waldemara Zimny, Anielę i Henryka Rzytki, Maksymiliana Mika oraz zm. z rodzin Muszalik i Przybyła.

Montag 5 Februar 2024
Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

17:00 Za zm. Erykę i Gerarda Krybus, brata Antoniego, rodziców Agatę i Antoniego Krybus, Pawła Sługa, dwie żony, Łucję i Antoniego Zimny, Marię i Bernarda Czerny, zm. z pokrewieństwa Zimny, Koberski i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 6 Februar 2024
Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

17:00 W intencji Parafian.

Mittwoch 7 Februar 2024
bł. Piusa IX, papieża

7:00 (reyctowana) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mamy z okazji urodzin.

Donnerstag 8 Februar 2024
św. Idziego Marii od św. Józefa, zakonnika

17:00 Za zm. Krystynę i Józefa Marklowski, syna Bernarda, rodziców Kubica, Marklowski. Franciszka, Alojzego i Marię Marklowski. Gintera Pieczarek oraz Krystynę i Gerarda Sander.

Freitag 9 Februar 2024
bł. Leopolda z Alpandeire, zakonnika

7:00 (recytowana)

Samstag 10 Februar 2024
bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. męża Jana Garbas, Józefa i Esterę Kszuch, zm. z rodzin Garbas, Pytlik, Kszuka, Fiołka i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 11 Februar 2024
św. Teodory II

8:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Joachima Ficoń, szwagra Henryka Urbansky, zm. z rodzin Ficoń, Sochiera, Gwóźdź, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji Chorych i Cierpiących.

Montag 12 Februar 2024
bł. Józefa Eulalio Valdés, zakonnika

7:00 W intencji Parafian.

17:00 Za zm. męża Józefa Czogała, rodziców i rodzeństwo, Genowefę Seifert, Jerzego Górecki i zm. z pokrewieństwa.

Dienstag 13 Februar 2024
św. Eulogiusza, patriarchy

10:30 Pogrzeb śp. Edeltraudy Bugdol.

17:00 Za zm. rodziców Wilhelma i Józefę Mika, rodzeństwo, ks. Ferdinanda Kribus, Hildegardę i Leonarda Wochnik, Helenę i Józefa Pater, zm. z pokrewieństwa Mika-Krybus-Chroboczek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 14 Februar 2024
św. Walentego, biskupa i męczennika

9:00 W intencji Parafian z posypaniem głów popiołem.

17:00 Za zm. Aleksandra i Marię Lepszy, Emila i Bronisławę Mika, siostry Matyldę i Flawiana, Agnieszkę Mika, Pawła i Marię Gali, siostrę zakonną Korsynię, rodziców Gali i Chrubasik, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 15 Februar 2024
bł. Michała Sopoćko, kapłana

11:00 Pogrzeb śp. Małgorzaty Kszuk.

17:00 Za zm. Huberta i Elżbietę Malik rodziców, rodzeństwo, córkę Lidię Wolnik, Różę i Franciszka Piontek, Annę i Wilhelma Cieślik, Wojciecha i Jadwigę Gładysz, synów, synowe i zm. kapłanów.

Freitag 16 Februar 2024
bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika

16:45 Droga krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Za zm. Henryka i Annę Filip, rodzeństwo, Agnieszkę Jendrzejczyk, zm. dziadków z 4 stron, z. z pokrewieństwa Filip, Pater, Wrazidło, Franiczek, dusze w czyśćcu cierpiące, zmarłych księży.

Samstag 17 Februar 2024
Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Elfrydę Kupka w 1. rocznicę śmierci.

Sonntag 18 Februar 2024
św. Flawiana, patriarchy

8:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Róży Basista z okazji 90 rocznicy urodzin.

14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Montag 19 Februar 2024
św. Konrada z Piacenzy, pustelnika

17:00 W intencji Parafian.

Dienstag 20 Februar 2024
św. Eleuteriusza, biskupa

17:00 Za zm. Jana i Elżbietę Kryworuka, Franiczka i Stanisławę Matusz, Agnieszkę Wystrach, zm. pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 21 Februar 2024
św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła

7:00 Za zmarłych.

Donnerstag 22 Februar 2024
święto Katedry św. Piotra Apostoła

17:00 Za zm. Małgorzatę Kszuk od chrześniaczek Reginy i Renaty z mężem zamiast wieńca.

Freitag 23 Februar 2024
bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika

16:45 Droga krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Za zm. męża Engelberta Tumulka w rocznicę śmierci.

Samstag 24 Februar 2024
św. Etelberta

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Eweliny Marek z okazji 50 rocznicy urodzin.

Sonntag 25 Februar 2024
św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana

8:00 Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji dziecka ochrzczonego Faustyny Alicji Krettek i jej rodziców oraz chrzestnych o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża.

14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Montag 26 Februar 2024
św. Pauli Montal, dziewicy

11:00 Pogrzeb śp. Kazimiery Bajerskiej.

17:00 Za zm. rodziców Barbarę i Leona Zyszka, siostrę Gertrudę Szolc, Jerzego Kołodziej, Huberta Parys, zm. z rodzin Mika-Parys-Kołodziej-Zyszka, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 27 Februar 2024
św. Leandera, biskupa

17:00 Za zm. Helmuta Jegliczkam rodziców, dziadków, szwagra, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 28 Februar 2024
św. Hilarego I, papieża

7:00 (recytowana) Za zm. rodziców Anielę i Emanuela Burdzik, Huberta i Annę Burdzik, syna Józefa, Norberta Noga, Antoniego Jaskola, dziadków Blana, Burdzik i zm. z rodzin Foltys i Burdzik.

Donnerstag 29 Februar 2024
św. Oswalda, biskupa

17:00 Za zm. Paulinę Jasny w 3. rocznicę śmierci, męża Alojzego i zm. z pokrewieństwa.

Freitag 1 März 2024
św. Feliksa III, papieża

16:45 Droga krzyżowa.

17:30 (szkolna) Za zm. Józefa Ficoń, rodziców Helenę i Alojzego, Marię i Edwarda Mrowiec, Józefa Kitel, Amalię i Jerzego Ficoń i zm. z pokrewieństwa Ficoń-Mrowiec-Kitel-Piontek.

Samstag 2 März 2024
bł. Karola, męczennika

17:00 Za zm. Jerzego Kłosek, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę i Wilhelma Lankocz, synów Jana i Gerarda, dziadków, Katarzynę Lankocz, Jadwigę i Konrada Wyrtki, syna Henryka, Alfonsa Kałuża i za zm. z pokrewieństwa.

Sonntag 3 März 2024
św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy

8:00 Za zm. Józefa i Elfrydę Wycisk, syna Józefa, zięcia Franciszka, Anne i Alfonsa Przybyła, Anielę i Henryka Rzytki, Maksymiliana Mika, Annę i Bernarda Janosz, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Agnieszkę i Karola Metzner, syna Henryka, Norberta Krzosok, ks.Józefa Gacka i zm z pokrewieństwa Mecner-Gacka-Krzosok.

14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Montag 4 März 2024
bł. Jana Antoniego Farinay biskupa

17:00 Za zm. Marię i Huberta Cwik, rodziców Valeskę i Alfonsa Cwik, Bertę i Franciszka Kampka, rodzeństwo, zm. z pokrewieństwa, zmarłych kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 5 März 2024
św. Wirgiliusza z Arles, biskupa

17:00 Za zm. Adolfa Jaskulla, synową, rodziców, rodzeństwo, bratową, Jadwigę i Antoniego Pohl, syna, synową, zm. z pokrewieństwa, Marię i Reinholda Paszek, Mikołaja Strojny, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 6 März 2024
św. Olegariusza, biskupa

7:00 Za zm. Małgorzatę Kszuk w 30 dni po śmierci.

Donnerstag 7 März 2024
Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. rodziców Joachima i Annę Kuśka, Piotra i Ernestyna Wolnik, dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa Kuśka-Wolnik oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 8 März 2024
św. Stefana z Obazine, opata

16:45 Droga krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Za zm. Jana Jasny w 1 rocznicę śmierci.

Samstag 9 März 2024
św. Dominika Savio

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Marię i Maksymiliana Kiszka, zm. z pokrewieństwa Kiszka-Pendziałe-Piontek-Cyran i dusze w czyściu cierpiące.

Sonntag 10 März 2024
św. Makarego, biskupa

8:00 Za zm. Elżbietę i Józefa Reichel, wnuka Damiana, syna Wilibalda, żonę Hildegardę, Zofię i Wiktora Niedballa, dzieci, synowe, zm. z pokrewieństwa Niedballa-Reichel i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Edeltraudę Bugdol w 30 dni po śmierci.

14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Montag 11 März 2024
św. Sofroniusza, biskupa

11:00 Pogrzeb śp. Marii Gawlik.

17:00 Za zm. Łucję Paris w 9 rocznicę śmierci.

Dienstag 12 März 2024
św. Maksymiliana, męczennika

17:00 Za zm. Adelę i Herberta Czogała, syna Ryszarda, rodziców Helenę i Józefa Ksol, Jadwigę i Józefa Czogała, Engelberta Tumulka, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 13 März 2024
św. Nicefora, biskupa

7:00 Za zm. Jana Świerczyńskiego w dniu urodzin.

Donnerstag 14 März 2024
św. Matyldy

17:00 Za zm. Marię i Ignacego Fitzon, Rufina Fitzon, córkę Krystynę, zm z rodzin Fitzon, Paris, Wałach, Morcinek, Rzezonek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 15 März 2024
bł. Artemidesa Zatti, zakonnika

16:45 Droga krzyżowa kandydatów do bierzmowania i dzieci pierwszokomunijnych.

17:30 Za zm. Józefa i Gertrudę Wallach, córkę Hildegardę, O. Mikołaja Wallach, Pawła i Agnieszkę Ploch, zm. z pokrewieństwa Wallach-Kurpierz-Ploch-Paris, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 16 März 2024
św. Renata Goupil, kapłana i męczennika

15:00 236 rocznica urodzin Josepha von Eichendorffa.

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Marię Parys, Annę i Franciszka Parys, zm. z rodzin Parys, Mika oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 17 März 2024
św. Gertrudy

8:00 Za zm. Alojzego Krettek, żony Helenę i Dorotę, Reginę i Gerarda Piela, rodziców, Irenę Malcer, syna Sebastiana, ojca misjonarza Józefa Krettek, Hermana Kałuża, Marię Piela, Wiktorię i Franciszka Badura, rodzeństwo, Rudolfa Chowaniec i zm. z pokrewieństwa.

10:30 Za zm. rodziców Franciszka i Helenę Szczuka, syna Eugeniusza, rodziców Albertynę i Emanuela Krettek, syna Jerzego, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyła, zm. z pokrewieństwa Szczuka-Krettek i za zm. kapłanów.

14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Montag 18 März 2024
św. Edwarda, męczennika

17:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Dienstag 19 März 2024
bł. Marcelego Callo, męczennika

17:00 Za zm. Jana, Annę i Imgardę Piechnik, Łucję Forraiter jej siostrę Gertrudę, Adelajdę i Henryka Baron, syna Damiana, Jana Halamoda, zm. z pokrewieństwa Piechnik- Forraiter- Lazar i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 20 März 2024
św. Wolframa, biskupa

7:00 (recytowana) Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 21 März 2024
św. Mikołaja z Flue, pustelnika

8:00 W intencji Parafian o dobre i owocne przeżycie rekolekcji parafialnych.

17:00 Za zm. Ernestynę i Gotfryda Tomala, rodziców Annę i Aleksandra Wyglenda, zm. z pokrewieństwa Wyglenda-Tomala-Antosik-Duda-Stefański i zm. Violettę Staliś.

Freitag 22 März 2024
św. Zachariasza, papieża

8:00 Za zm. Franciszka Henzel w rocznicę śmierci od kolegów, hodowców koni.

16:45 Droga krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

17:30 Za zm. Kazimierza Bajerskiego, Ewę i Michała Bajerskich, Władysława Dobosza, Józefę Kołacińską, Rene Marchuta, zm. z rodzin Bajerski, Dobosz, Kościółek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 23 März 2024
św. Rafki, dziewicy

8:00 Za zm. Kazimierę Bajerską w 30 dni po śmierci.

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. rodziców Agnieszkę i Alfonsa Gomółka, dziadków Antoniego i Annę Mika, szwagra Huberta zm. z pokrewieństwa i dusze w czyścu cierpiące.

Sonntag 24 März 2024
św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy

8:00 Za zm. Gertrudę Borzigursky, rodziców Marię i Rudolfa, siostry Annę, Marię i Jadwigę, brata Henryka, Annę i Ernesta Marek i zm. z pokrewieństwa Borzigursky-Mucha-Marek-Lachowski.

10:30 Za zm. Annę Tumulka, rodziców Marię i Józefa Perenc, Agnieszkę i Wiktora Tumulka, dwóch synów, Andrzeja Niestrój, Joachima Siedlaczek, zm. z pokrewieństwa Rzytki-Tumulka-Krybus-Stuchły, zm. kapłanowi dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Montag 25 März 2024
bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy

17:00 W intencji rolników o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie prac polowych.

Dienstag 26 März 2024
św. Brauliona, biskupa

17:00 Za zm. Erykę Urbisz, córkę, zięcia, Leszka Czaja, Jerzego Koska, rodziców, dziadków, i zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 27 März 2024
św. Ruperta, biskupa

7:00 (recytowana) Za zmarłego ojca, zmarłych dziadków, zmarłą siostrę i brata z żoną, zmarłych z pokrewieństwa, zmarłych kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 28 März 2024
św. Guntrama, króla

18:00 Msza wieczerzy Pańskiej w intencji kapłanów pochodząch z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie.

Freitag 29 März 2024
św. Bertolda, kapłana

9:00 Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa za zmarłych polecanych w zaleckach.

18:00 Ceremonie Wielkopiątkowe

Samstag 30 März 2024
św. Leonarda Murialdo, kapłana

21:00 Wigilia Paschalna w intencji Parafian.

Sonntag 31 März 2024
św. Balbiny, dziewicy i męczennicy

8:00 Za zm. Henrykę Marek w dniu urodzin, teściów, 3 szwagrów, bratowe, rodziców: Zygmunta i Mariannę, 2 braci, bratanka i za zm. z pokrewieństwa.

10:30 W intencji rocznego dziecka Kacpra Bartłommieja Czogała, jego rodziców i chrzestynych o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża.

14:00 Wielkanocne nieszpory chrzcielne.

Montag 1 April 2024
św. Hugo, biskupa

8:00 Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ryszarda Jurecki z okazji 85 rocznicy urodzin.

Dienstag 2 April 2024
św. Franciszka z Paoli, pustelnika

18:00 Za zm. męża Pawła Wycisk, w rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, Annę i Reinholda Stenzel, siostrę Magdalenę, Agnieszkę Kastelik i zm. z pokrewieństwa.

Mittwoch 3 April 2024
św. Ryszarda de Wyche, biskupa

7:00 (recytowana) Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 4 April 2024
św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Krystynę Paris, Łucję Paris zm. Rufina Fitzon oraz za zm. z rodzin Paris, Fitzon, Wałach, Rzezonek, Morcinek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 5 April 2024
św. Katarzyny Thomas, dziewicy

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Marię Gawlik w 30 dni po śmierci.

Samstag 6 April 2024
św. Prudencjusza, biskupa

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Magdaleny Lepszy z okazji 70 rocznicy urodzin.

Sonntag 7 April 2024
Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana

8:00 Za zm. Józefa Jaskóła, rodziców Gertrudę i Wilhelma, córkę Annę, 2 synów: Huberta i Jerzego, Piotra Hytrek, Franciszka Leśniok, 2 żony: Annę i Jadwigę, Ryszarda Hałas i zm. kapłanów.

10:30 Za zm. Elfrydę Stania, Jana Warzocha, Alojzego i Waleskę Pater, brata Georga, Franciszka, Martę, Augusta i Ernesta Stania, Bertę, Pawła i Emilię Jurecki, Pawła Wyglenda, Leonarda Zając i zm. z pokrewieństwa Stania-Pater-Żymełka.

14:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Montag 8 April 2024
św. Dionizego, biskupa i męczennika

18:00 Za zm. Czesława Gładysz w 30 dni po śmierci.

Dienstag 9 April 2024
św. Marii, żony Kleofasa

18:00 Za zm. Elfrydę i Henryka Mika, rodziców Józefa i Elżbietę Mika, Ignacego i Rozalię Mydla, Elżbietę i Alojzego Urbisch oraz zm. z pokrewieństwa Mika-Mydla-Urbisch.

Mittwoch 10 April 2024
św. Fulberta, biskupa

7:00 (recytowana) Za zm. Jana i Bertę Foltys, Renatę Foltys, Wiktorię Foltys, zm. dzieci, dziadków Foltys-Pietruszka i zm. z pokrewieństwa Foltys-Burdzik.

11:00 Pogrzeb śp. Amalii Pieruszka.

Donnerstag 11 April 2024
św. Gemmy Galgani, dziewicy

18:00 Za zm. Henryka Janik w rocznicę śmierci oraz za zmarłą żonę Różę Janik.

Freitag 12 April 2024
św. Zenona z Werony, biskupa

7:00 (recytowana) O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Aniołów Stróżów i Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej dla dwójki dzieci.

Samstag 13 April 2024
św. Marcina I, papieża i męczennika

16:00 Pierwsza spowiedź dzieci pierwszokomunijnych

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. męża Andrzeja Świątkowskiego w 9 - tą rocznicę śmierci oraz z okazji urodzin.

Sonntag 14 April 2024
św. Waleriana, męczennika

8:00 Za zm. Pawła Pietruszka, synową Jolantę, rodziców z obu stron: Annę i Antoniego Pietruszka, Helenę i Henryka Kubina, Piotra Waskin i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rózga-Niedziela-Helmich-Klobuczek.

Montag 15 April 2024
św. Anastazji i Bazylissy, męczennic

18:00 O Miłosierdzie Boże i godne wypełnienie woli Bożej.

Dienstag 16 April 2024
św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy

18:00 O znalezienie pracy

Mittwoch 17 April 2024
św. Katarzyny Tekakwitha

7:00 (recytowana) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i zgodę dla całej rodziny.

Donnerstag 18 April 2024
św. Ryszarda Pampuri, zakonnika

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Freitag 19 April 2024
św. Ekspedyta, męczennika

7:00 (recytowana) Za zm. rodziców, rodzeństwo, zm. kapłanów, siostry zakonne, poległych na wojnie i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 20 April 2024
św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. rodziców Jerzego i Małgorzatę Wałach, Annę Wychowaniec, dziadków, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 21 April 2024
św. Konrada z Parzham, zakonnika

8:00 Za zm. męża Antoniego Krybus, brata Alfonsa, rodziców Anielę i Józefa, Franciszka Kusidło, dwie żony, córkę Ritę, Wiktora i Martę Górecki, syna Henryka, synową Helenę, Bernarda Kleta i zm. z pokrewieństwa.

10:30 W intencji Luizy Jadwigi Ficoń i Zuzanny Gabrieli Szczuka przyjmujących Chrzest oraz rocznego dziecka Hanny Róży Joszko, ich rodziców i chrzestnych o Boże błogosławieństwo, oraz opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża.

Montag 22 April 2024
św. Agapita I, papieża

11:00 Pogrzeb śp. Jpachima Filipczyk.

Dienstag 23 April 2024
Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

18:00 Za zm. Zofię i Jana Komorek, syna Huberta, zięcia Antoniego, rodzeństwo, rodziców i zm. z pokrewieństwa Komorek-Walach-Krybus-Serzisko-Pawiński-Grabisch.

Mittwoch 24 April 2024
Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

7:00 Za zm. ks. Edmunda Sachta.

Donnerstag 25 April 2024
święto św. Marka, Ewangelisty

18:00 Za wstawiennictwem św. Marka w intencji rolników o błogosławieństwo w pracy i dobre urodzaje.

Freitag 26 April 2024
bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów

7:00 Freier Termin

Samstag 27 April 2024
bł. Aszarda, biskupa

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Norberta Konieczny z okazji 60 rocznicy urodzin.

13:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii i Ryszarda Kołodziejczyk z okazji 60 rocznicy ślubu.

Sonntag 28 April 2024
bł. Luchezjusza z Poggibonsi

8:00 Za zm. męża Józefa Wycisk, rodziców Elfrydę i Józefa, Annę i Alfonsa Przybyła. Franciszka Kachel, Maksymiliana Mika, Anielę i Henryka Rzytki, Annę i Bernarda Janosz i zm. z pokrewieństwa Przybyła-Wycisk.

10:30 Za zm. Maksymiliana i Marię Kiszka zm. z pokrewieństwa Kiszka-Pendziałek-Piontek-Cyran i dusze w czyśćcu cierpiące.

12:00 Rozpoczęcie procesji i zawodów konnych.

Montag 29 April 2024
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła

18:00 Za zm. Jerzego Koska, rodziców, brata, dziadków, Franciszka Badurczyk, dwie żonu, dwóch synów, córkę, zięcia, synową, Annę Krybus, Erykę Urbisz, córkę, zięcia, Gabrielę Targaszewską, Zbigniewa Łakomiec i zm. z pokrewieństwa.

Dienstag 30 April 2024
św. Aldobranda, biskupa

18:00 Za zm. Kazimierę Bajerską (od członkiń Róży Różańcowej).

Mittwoch 1 Kann 2024
św. Augusta Schoefflera, męczennika

7:00 Freier Termin

Donnerstag 2 Kann 2024
św. Zygmunta, króla i męczennika

17:00 Godzina Święta w intencji powołań z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. rodziców Pawła i Helenę Gali, Otylię i Jana Żurek, rodzeństwo, dziadków i zm. z pokrewieństwa Gali-Wallach-Kordula.

Freitag 3 Kann 2024
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Josefa i Elfriede Widrinski, Antoniego Kampka, rodziców, rodzeństwo, zm. z pokrewieństwa, Alojza Cwik, rodziców, Łucję, Gertrudę i Alfonsa, Huberta i Marię Cwik, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 4 Kann 2024
św. Józefa Marii Rubio, kapłana

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Helenę i Zygfryda Jasny, rodziców i rodzeństwo.

Sonntag 5 Kann 2024
św. Anioła, kapłana i męczennika

8:00 Za zm. Stanisława Knap, rodziców Stanisława i Władysławę Knap, braci Jana i Alfreda, bratowe Martę i Monikę, teściów Franciszka i Marię Kusidło, córkę Ritę i zm. z pokrewieństwa Knap-Kusidło-Iskra.

10:30 Za zm. Jadwigę i Rudolfa Strominski, rodziców, dziadków z obu stron, rodzeństwo, zięciów Reinharda i Alojza, zm. z rodzin Strominski, Wiesiolek, Halamoda, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Nabożeństwo majowe.

Montag 6 Kann 2024
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego

18:00 O uświęcenie pracy ludzkiej z procesją do krzyża w Ligocie Książęcej. W drodze powrotnej nabożeństwo majowe.

Dienstag 7 Kann 2024
bł. Gizeli

18:00 (szkolna) Za głodujących z procesją do Krzyża w Grzegorzowicach. W drodze powrotnej nabożeństwo majowe.

Mittwoch 8 Kann 2024
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

18:00 O dobre urodzaje z procesją do Krzyża w Łubowicach. W drodze powrotnej nabożeństwo majowe.

Donnerstag 9 Kann 2024
św. Katarzyny Mammolini, dziewicy

18:00 Za zm. Hildegardę Wallach, rodziców Gertrudę i Józefa, O. Mikołaja Wallach, Agnieszkę i Pawła Ploch, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 10 Kann 2024
św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła

7:00 Za zm. Amalilę Pieruszka w 30 dni po śmierci.

Samstag 11 Kann 2024
św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich

8:00 Rozpoczęcie pielgrzymki do Matki Bożej Raciborskiej.

10:00 W kościele Matki Bożej w Raciborzu: W intencji Pielgrzymów.

16:00 Druga spowiedź dzieci pierwszokomunijnych.

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Hildegardę Bochenek, rodziców i zm. z rodzin Bochenek i Jurecki.

Sonntag 12 Kann 2024
św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana

8:00 Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

14:00 Nabożeństwo majowe.

Montag 13 Kann 2024
Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

18:00 Za zm. Helenę i Ferdynanda Krybus, syna Bronisława, dziadków z czterech stron, zm. z pokrewieństwa Krybus-Żyła, zm. sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 14 Kann 2024
święto św. Macieja Apostoła

18:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Ignacego Komor, córkę Annę, zięcia Ludwika, braci, siostry, zm. Izydora i Franciszkę Lerch, syna Bernarda, zm. z rodzin Lerch-Komor zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 15 Kann 2024
św. Małgorzaty z Kortony

18:00 Za zm. Magdalenę Lampka od koleżanek i kolegów z klasy z rodzicami.

Donnerstag 16 Kann 2024
św. Szymona Stocka, zakonnika

18:00 Za zm. Łucję i Franciszka Krybus, Karola i Otylię Walach, syna Józefa, dziadków z obu stron, zm. z rodzin Krybus, Bortel, Walach, Jurecka, Walach, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz duszę w czyśćcu cierpiące.

Freitag 17 Kann 2024
św. Paschalisa Baylon, zakonnika

7:00 Za zm. rodziców Hildegardę i Alfreda Cienskowski, Gerdę i Rudolfa Mokrosz, ich rodzeństwo, dziadków: Filip, Jurecki, Mokrosz, Malcharczyk, zm. z pokrewieństwa Jendrzejczyk, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 18 Kann 2024
bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Sonntag 19 Kann 2024
Wspomnienie bł. Matki Elżbiety Czackiej

8:00 Za zm. męża Ryszarda Hałas, rodziców Agatę i Juliusza, zm. dzieci, Jadwigę Leśniok, mężów Maksymiliana i Franciszka, Jadwigę i Norberta Handzlik, Renatę i Alojzego Wyrobek i za zm. z pokrewieństwa Hałas-Leśniok.

10:30 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

14:00 Przedstawienie "Poranek" w wykonaniu Teatru A z Gliwic.

Montag 20 Kann 2024
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

18:00 Za zm. męza Jana Kobza w dniu urodzin.

Dienstag 21 Kann 2024
św. Iwo z Chartres, biskupa

18:00 Za zm. Zofię Macheta, Antoniego Macheta, rodziców z obu stron, siostrę Józefę i męża, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 22 Kann 2024
św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy

7:00 Freier Termin

Donnerstag 23 Kann 2024
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa

18:00 Za zm. Zofię i Herberta Kasek, Stanisławę i Eugeniusza Solecki, Getrudę i Alojzego Kasek, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 24 Kann 2024
św. Donacjana i Rogacjana, męczenników

7:00 Za zmarłych Rolników z rozpoczęciem procesji.

18:00 Za wstawiennictwem św. Urbana w intencji Rolników.

Samstag 25 Kann 2024
św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

13:00 Ślub Fojcik-Krzosok.

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Alfonsa Kałuża, rodziców, braci, Gertrudę i Wilhelma Rzytki, syna Leonarda, synową Helenę, Jerzego Kłosek, Karola Czogalla, Annę Kocur i za zm. z pokrewieństwa.

Sonntag 26 Kann 2024
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

8:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kamila Kobza z okazji 18 rocznicy urodzin.

10:30 Msza św. chrzcielna.

14:00 Nabożeństwo majowe.

Montag 27 Kann 2024
św. Augustyna z Canterbury, biskupa

18:00 Za zm. Henrykę Marek, dziadków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 28 Kann 2024
Wspomnienie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

18:00 Za zm. Władysława i Gertrudę Wańczura, dziadków z obu stron, Józefa i Lucynę Karpiński, synów, synowe i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 29 Kann 2024
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

7:00 Freier Termin

Donnerstag 30 Kann 2024
św. Joanny d'Arc, dziewicy

7:00 Freier Termin

9:00 W intencji Parafian z procesją do czterech ołtarzy.

Freitag 31 Kann 2024
124 koreańskich męczenników

7:00 Freier Termin

Samstag 1 Juni 2024
Wspomnienie św. Justyna, męczennika

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Jadwigę i Wilhelma Dziadzia, syna Henryka, zm. z rodzin Dziadzia i Reichel, Franciszka Klima, Annę i Stanisława Molenda, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 2 Juni 2024
Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

8:00 Za zm. Alojzego i Małgorzatę Grela, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Józefa Jarosz i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Józefa Czogała, rodziców i rodzeństwo oraz zm. z pokrewieństwa.

Montag 3 Juni 2024
św. Jana Grande, zakonnika

18:00 Za zm. Jachima Filipczyk, w 30 dni po śmierci.

Dienstag 4 Juni 2024
św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika

18:00 Za zm. Wandę Tywończuk, rodziców, brata, dwie siostry oraz zm. z rodzin Smalcerz i Tywończuk.

Mittwoch 5 Juni 2024
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

7:00 Freier Termin

Donnerstag 6 Juni 2024
św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Henrykę Marek w 1. rocznicę śmierci.

Freitag 7 Juni 2024
bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Anielę Jurecki, męża Franciszka, dzieci, Antoninę Jurecki, Marię Rymer, Hildegardę Bochenek i zm. z pokrewieństwa Jurecki-Gocman.

Samstag 8 Juni 2024
bł. dziewic Diany i Cecylii

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Freier Termin

Sonntag 9 Juni 2024
bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika

8:00 Za zm. dziadków Agnieszkę i Karola Metzner, Marię i Emanuela Kolodziej, zm. Henryka i Alfreda oraz zm. ks. Józefa Gacka.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Michelline Siedlaczek.

Montag 10 Juni 2024
bł. Jana Dominici, biskupa

18:00 Za zm. Adelajdę i Jerzego Malik, rodziców Emmę i Antoniego Grzesik, Franciszka Malik, Elfrydę i Juliusza Halczok, dzieci, Ernesta Krasek, Helenę i Alfonsa Mrowiec, syna Gerarda, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 11 Juni 2024
św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy

18:00 Freier Termin

Mittwoch 12 Juni 2024
bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy

7:00 (recytowana) Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 13 Juni 2024
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła

18:00 Za zm. córkę Bogusławę Cygan, Jerzego Mika, rodziców Joachima, Gertrudę, Zofię, Alfonsa i Józefa, rodzeństwo, siostrzenicę Agnieszkę, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 14 Juni 2024
bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha

7:00 Freier Termin

Samstag 15 Juni 2024
św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. rodziców Marię i Maksymiliana Kołodziejczyk, syna Maksymiliana, córki Adelajdę i Różę, dwóch zięciów, Jana i Genowefę Nowak, Gertrudę i Jana Sobocik, synów, synowe, Helenę Tumulla, Małgorzatę Burdzik, Emila Marcol i zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanółw i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 16 Juni 2024
bł. Floridy Cevoli, dziewicy

8:00 Za zm. rodziców Renatę i Alojzego Wyrobek, zm. Ryszarda Hałas i pokrewieństwo Hałas-Wyrobek-Sochiera.

10:30 Za zm. Helenę Szczuka, ojca Franciszka, brata Eugeniusza, Albertynę i Emanuela Krettek, syna Eugeniusza, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyła, pokrewieństwo Krettek-Szczuka oraz za zm. kapłanów.

Montag 17 Juni 2024
św. Grzegorza Barbarigo, biskupa

18:00 Za zm. Mariana Rumpel, Wilhelma i Józefę Krybus, Annę i Joachima Rumpel, Gabrielę Targaszewską, Zbigniewa Łakomiec, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 18 Juni 2024
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Mittwoch 19 Juni 2024
bł. Tomasza Woodhouse, męczennika

7:00 Freier Termin

Donnerstag 20 Juni 2024
bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika

18:00 Freier Termin

Freitag 21 Juni 2024
Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości

9:00 Zakończenie roku szkolnego.

19:00 Msza św. sprawowana przez ks. biskupa Andrzeja Czaję na zakończenie pierwszego etapu drogi św. Jakuba Racibórz - Góra św. Anny.

Samstag 22 Juni 2024
św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników

8:00 Jutrznia sprawowana przez ks. biskupa Andrzeja Czaję na rozpoczęcie drugiego etapu drogi św. Jakuba Racibórz - Góra św. Anny.

17:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Tomasza Ficoń z okazji 18 rocznicy urodzi.

Sonntag 23 Juni 2024
św. Józefa Cafasso, kapłana

8:00 Za zm. ojców Franciszka Kachel, Antoniego Bedrunka, dziadków, Józefa Wycisk, Józefa Stuchły i zm. z pokrewieństwa Kachel-Bedrunka-Wycisk-Stuchły.

10:30 W intencji Rolników o szczęśliwy przebieg żniw i obfite plony.

Montag 24 Juni 2024
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18:00 Freier Termin

Dienstag 25 Juni 2024
bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy

18:00 Freier Termin

Mittwoch 26 Juni 2024
bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa

7:00 Freier Termin

Donnerstag 27 Juni 2024
św. Emmy z Gurk

18:00 Freier Termin

Freitag 28 Juni 2024
bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana

7:00 Freier Termin

Samstag 29 Juni 2024
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Urszuli Niedballa z okazji 80 rocznicy urodzin.

Sonntag 30 Juni 2024
bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana

8:00 Freier Termin

10:30 Msza sw. chrzcielna.

Montag 1 Juli 2024
św. Teobalda z Provins, pustelnika

18:00 Freier Termin

Dienstag 2 Juli 2024
Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej

18:00 Za zm. Jana i Elżbietę Kryworuka, Franiczka i Stanisławę Matusz, Agnieszkę Wystrach, zm. pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 3 Juli 2024
święto św. Tomasza Apostoła

7:00 Za zm. rodziców Stefanię i Alfreda Szula ,dziadków, brata Franciszka, bratową Renatę, Jerzego Kroker, Ludwiga Czogalla, Klarę Rzega, Magdalenę i Karola Urbas oraz zm. z pokrewieństwa.

Donnerstag 4 Juli 2024
bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Aleksandra i Marię Lepszy, Emila i Bronisławę Mika, siostry Matyldę i Flawiana, Agnieszkę Mika, Pawła i Marię Gali, siostrę zakonną Korsynię, rodziców Gali i Chrubasik, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 5 Juli 2024
św. Atanazego z góry Athos, opata

18:00 Za zm. Herberta i Adelę Czogała, syna Ryszarda, Józefa i Jadwigę Czogała, Józefa i Helenę Ksol, Engelberta Tumulka, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 6 Juli 2024
św. Dominiki, dziewicy i męczennicy

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. ojca Józefa Jarosz, rodziców Pawła i Józefę, Franciszka Jurecki, żonę Anielę, Andrzeja Czogała, Hildegardę Bochenek, Józefa i Marię Krybus, Marię i Natalię Römer, ojca Jana Leśniok i zm. z pokrwieństwa.

Sonntag 7 Juli 2024
bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy

8:00 Za zm. Martę i Ferdynanda Saiczek, Annę i Pawła Kostyrok, Łucję i Stanisława Dudek, braci Jana, Kazimierza i Maksymiliana, Libusię i Zbigniewa Śliwka, Zbigniewa Harbacz dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Eryka Kara, brata Ewalda, bratową, rodziców Kara, Kszuk, Godula, Annę i Dominika Pytlik, zm. z pokrewieństwa , zm.kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące i poległych na wojnie.

Montag 8 Juli 2024
św. Kiliana, biskupa i męczennika

18:00 Freier Termin

Dienstag 9 Juli 2024
św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy - męczenników z Gorkum

18:00 Freier Termin

Mittwoch 10 Juli 2024
św. Jana Gwalberta, opata

7:00 Freier Termin

Donnerstag 11 Juli 2024
św. Olgi Mądrej, księżnej

18:00 Za zm. rodziców Joachima i Annę Kuśka, Piotra i Ernestyna Wolnik, dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa Kuśka-Wolnik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 12 Juli 2024
Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

7:00 Freier Termin

Samstag 13 Juli 2024
św. Klelii Barbieri, dziewicy

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Ernesta Knura w 2. rocznicę smierci, rodzicow, rodzenstwo i zm. z rodzin Knura i Czogala.

Sonntag 14 Juli 2024
bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy

8:00 Za zm. Henryka i Helenę Górecki, Floriana i Elżbietę Kichniawy, Agnieszkę Kirchniawy, Józefa i Jadwigę Krybus, zm. dzieci, Wiktora i Martę Górecki, Marię i Franciszka Kusidło, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Zygmunta Okoniewskiego, 2 żony, 2 braci, bratanka Tomasza, Jadwigę i Jana Marek, 3 synów, 4 synowe, dziadków z czterech stron, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Montag 15 Juli 2024
św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana

18:00 Za zm. Teodora Wycisk, żonę Elżbietę, rodziców Wycisk, Benek, Sylwię Wycisk, Ernestynę Żyła, córkę Wandę i zm. z rodziny Jurecki.

Dienstag 16 Juli 2024
św. dziewic i męczennic z Orange

18:00 Za zm. Władyława Haba w 1. rocznicę śmierci.

Mittwoch 17 Juli 2024
bł. Pawła Piotra Gojdič, biskupa

7:00 (recytowana) Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 18 Juli 2024
św. Szymona z Lipnicy, kapłana

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Freitag 19 Juli 2024
św. Symmacha, papieża

7:00 Za zm. Krystyna Paris w 10 rocznicę śmierci i za zm. kapłanów.

Samstag 20 Juli 2024
św. Torlaka Thorhallsson, biskupa

13:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny Waligórskiej z okazji 60 rocznicy urodzin.

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Annę Kretek, rodziców Jadwigę i Ignacego Komor, Augustynę i Karola Krettek, Jana Mucha, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 21 Juli 2024
św. Apolinarego, biskupa i męczennika

8:00 Za zm. rodziców Annę i Alfonsa Przybyła, Marię i Wilhelma Muszalik, Anielę i Henryka Rzytki, Józefa Wycisk, Maksymiliana Mika, Krystynę i Waldemara Zimny, zm. z rodzin Przybyła, Mika, Muszalik.

10:30 Za zm. męża Ryszarda Hałas w 8. rocznicę śmierci, zm. rodziców Hałas-Leśniok.

Montag 22 Juli 2024
Wspomnienie św. Marii Magdaleny

18:00 Za zm. Franciszka i Otylię Walach, syna Józefa, Łucję i Franciszka Krybus, Marię Gembalczyk, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanow i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 23 Juli 2024
św. Jana Kasjana

18:00 Freier Termin

Mittwoch 24 Juli 2024
bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy

7:00 Za zm. rodziców Hildegardę i Alfreda Cienskowski, Gerdę i Rudolfa Mokrosz, ich rodzeństwo, dziadków Filip, Jurecki, Mokrosz, Malcharczyk, zm. z pokrewieństwa Jendrzejczyk, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 25 Juli 2024
św. Krzysztofa, męczennika

18:00 Freier Termin

Freitag 26 Juli 2024
Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

18:00 W intencji Wdów naszej Parafii.

Samstag 27 Juli 2024
św. Celestyna I, papieża

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. rodziców Agnieszkę i Alfonsa Gomółka, dziadków Antoniego i Annę Mika, szwagra Huberta zm. z pokrewieństwa i dusze w czyścu cierpiące.

Sonntag 28 Juli 2024
bł. Marii Teresy Kowalskiej, dziewicy i męczennicy

8:00 Za zm. Annę i Henryka Filip, Jana Wrazidło, dziadków Edwarda i Albertynę Pater, Ignacego i Bronisławę Filip, Agnieszkę Jendrzejczyk, zm. z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Msza św. chrzcielna.

16:00 Odpust ku czci św. Rodziny w Brzeźnicy.

Montag 29 Juli 2024
św. Olafa II

18:00 Za zm. Gertrudę i Wilibalda Bulla, Józefa i Ernestynę Piskalla, dziadków z czterech stron, Grażynę i Dorotę Bulla, Jana Buczek i Leona Kukiełka.

Dienstag 30 Juli 2024
bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio - kapłanów i Towarzyszy

18:00 Za zm. męża Adolfa Jaskulla, synową, rodziców Pohl i Jaskulla, zm. z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 31 Juli 2024
bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy

7:00 Za zm. rodziców, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 1 August 2024
św. Etelwolda, biskupa

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Freier Termin

Freitag 2 August 2024
bł. Piotra Faber (Favre), kapłana

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Wernera i Martę Krybus, rodziców, rodzeństwo, Rudolfa Forajter, Herberta Cziesla, Dorotę Krybus, Krystynę i Engelberta Gawlik, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 3 August 2024
bł. Augustyna Kazotić, biskupa

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Andrzeja Pol w 10 rocznicę śmierci i za zm. z pokrewieństwa Pol-Masarczyk.

Sonntag 4 August 2024
św. Rajnera, biskupa

8:00 Freier Termin

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii Kołodziejczyk z okazji 80 rocznicy urodzin.

Montag 5 August 2024
św. Oswalda, króla i męczennika

18:00 Freier Termin

Dienstag 6 August 2024
św. Hormizdasa, papieża

18:00 Za zm. Józefę i Wilhelma Krybus, Annę i Joachima Rumpel, Mariana Rumpel, Helmuta Zbroja, Gabrielę Targaszewską, Zbigniewa Łakomiec, Irenę i Joachima Siwy, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

Mittwoch 7 August 2024
św. Alberta z Trapani, kapłana

7:00 Freier Termin

Donnerstag 8 August 2024
Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana

18:00 Freier Termin

Freitag 9 August 2024
św. Ireny

7:00 Freier Termin

Samstag 10 August 2024
bł. Amadeusza Portugalskiego, zakonnika

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. rodziców Gertrudę i Wilhelma Waniek, brata Alojzego, teściów Martę i Eryka Filipczyk, dziadków Martę i Feliksa Waniek, Emę i Alojzego Krakowczyk, zm. z pokrewieństwa Waniek-Krakowczyk-Filipczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 11 August 2024
Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej

8:00 Za zm. Bronisława Krybus, rodziców Helenę i Ferdynanda, dziadków, zm. sąsiadów, Andrzeja Niestrój, Joachima Siedlaczek, zm. z pokrewieństwa Krybus-Żyła i dusze w części cierpiące.

10:30 Za zm. Józefa Ficoń, rodziców Helenę i Alojzego, Marię i Edwarda Mrowiec, Józefa Kitel, Amalię i Jerzego Ficoń i zm. pokrewieństwa Ficoń-Mrowiec-Kitel-Piontek.

Montag 12 August 2024
bł. Karola Leisnera, kapłana i męczennika

18:00 Freier Termin

Dienstag 13 August 2024
Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

18:00 Freier Termin

Mittwoch 14 August 2024
św. Meinarda, biskupa

7:00 Za zmarłych. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

Donnerstag 15 August 2024
św. Tarsycjusza, męczennika

7:30 Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji Kobiet i Dziewcząt naszej parafii

Freitag 16 August 2024
bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy

7:00 Freier Termin

Samstag 17 August 2024
bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Jadwigę i Stanisława Boroń, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Marię i Jana Kenig, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 18 August 2024
bł. kapłanów i męczenników z Rochefort

8:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

10:30 W intencji rocznego dziecka Wojciecha Lazar, jego rodziców i chrzestnych o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Martki Najświętszej i Anioła Stróża.

Montag 19 August 2024
św. Ludwika, biskupa

18:00 Za zm. Łucję i Wincentego Wochnik, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Helenę i Teodora Kretek i zm. z pokrewieństwa Wochnik-Mika-Kretek.

Dienstag 20 August 2024
bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika

18:00 Freier Termin

Mittwoch 21 August 2024
bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika

7:00 Freier Termin

Donnerstag 22 August 2024
św. męczenników Agatonika i Towarzyszy

18:00 Freier Termin

Freitag 23 August 2024
bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika

7:00 Freier Termin

Samstag 24 August 2024
św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Alojzego Lepiorz, rodziców Gertrudę i Alfreda Lepiorz, Emilię i Józefa Krzyżok i zm. z pokrewieństwa.

Sonntag 25 August 2024
bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy

8:00 Za zm. Jana Warzocha, rodziców Mariana i Zofię Warzocha, brata Alfreda, Alojzego i Waleskę Pater, brata Georga, Franciszka, Martę, Elfrydę, dwóch braci Stania, Jana i Apolonię Warzocha. Antoniego, Zofię i Zygmunta Wrzosek oraz zm. z pokrewieństwa Warzocha-Wrzosek-Pater-Stania.

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rózga-Niedziela-Helmich-Klobuczek.

16:00 Odpust ku czci św. Bartłomieja w Ligocie Książęcej.

Montag 26 August 2024
św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy

18:00 Freier Termin

Dienstag 27 August 2024
Wspomnienie św. Moniki

18:00 Freier Termin

Mittwoch 28 August 2024
Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

7:00 Freier Termin

Donnerstag 29 August 2024
bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. rodziców Różę i Henryka Janik, Józefa i Jadwigę Kusidło, Pawła Świętek, Franciszka i Marię Wochnik,
5 synów, 3 córki, Wilibalda Hruby, Bernarda Wochnik, Andrzeja Wochnik, Józefa Wochnik, Henryka Bortel, Marię i Edmunda Kusidło, Gertrudę Kocur, Bronisława Piperek, Marię i Jerzego Kowol, Józefa i Jadwigę Janik, Leona Janik, Tomasa Piela oraz zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 30 August 2024
Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

7:00 Freier Termin

Samstag 31 August 2024
bł. Piotra Tarrés y Claret, kapłana

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Aldony i Alojzego Ficoń z okazji 25 rocznicy ślubu.

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Łucji i Ryszarda Krettek z okazji 50 rocznicy ślubu.

Sonntag 1 September 2024
Jozuego, praojca

8:00 Freier Termin

10:30 Dożynki parafialne.

Montag 2 September 2024
św. Beatrycze z Silvy, dziewicy

9:00 Rozpoczęcie Roku Szkolnego

18:00 Freier Termin

Dienstag 3 September 2024
św. Marinusa, pustelnika

18:00 Freier Termin

Mittwoch 4 September 2024
Mojżesza, proroka i prawodawcy

7:00 Freier Termin

Donnerstag 5 September 2024
św. Wiktoryna, męczennika

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Marię Mika w 1 rocznicę śmierci.

Freitag 6 September 2024
św. Magnusa z Füssen

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. Gerharda i Marię Kaletka i zm. z pokrewieństwa.

Samstag 7 September 2024
bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Alfonsa Szczuka w 1 rocznicę śmierci.

Sonntag 8 September 2024
bł. Fryderyka Ozanama

8:00 Freier Termin

10:30 Suma odpustowa w intencji Parafian.

Montag 9 September 2024
bł. Marii Eutymi Üffing, dziewicy i zakonnicy

18:00 Za zm. Marię Przybyła, Hildegardę i Jerzego Kretek, Jerzego Przybyła, Teresę i Jana Depta, Rafała Kostka i zm. z rodz. Kretek, Przybyła, Depta.

Dienstag 10 September 2024
św. Mikołaja z Tolentino, kapłana

18:00 Za zm. Helmuta Jegliczka w 1. rocznicę śmierci.

Mittwoch 11 September 2024
św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika

7:00 (recytowana) Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 12 September 2024
bł. Marii od Jezusa, dziewicy

18:00 Za zm. rodziców Emmę i Antoniego Grzesik, córkę Adelę, męża Jerzego, rodziców z obu stron, Ernesta Krasek, rodziców, zm. z pokrewieństwa Grzesik-Halamoda i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 13 September 2024
Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

7:00 Freier Termin

Samstag 14 September 2024
św. Alberta, biskupa

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Mariana Karasek w 1. rocznicę śmierci.

Sonntag 15 September 2024
św. Katarzyny Genueńskiej

8:00 Freier Termin

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rózga-Niedziela-Helmich-Klobuczek.

Montag 16 September 2024
Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Hildegardy Jureckiej z okazji 80 roocznicy urodzin.

Dienstag 17 September 2024
św. Marcina z Finojosa, biskupa

18:00 Za zm. Jerzego Kołodziej, Barbarę i Leona Zyszka, Gertrudę Szolc, Huberta Parys, zm. z rodzin Mika-Parys-Kołodziej-Zyszka, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 18 September 2024
święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Donnerstag 19 September 2024
Najświętszej Maryi Panny z La Salette

18:00 Za zm. rodziców Katarzynę i Jana Tumulka, córki Marię i Gertrudę, synów Jana i Engelberta, Rozalię i Feliksa Tumulka, ojców z obu stron, Marię i Franciszka Gawlik, syna Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 20 September 2024
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy

7:00 (recytowana) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, z okazji urodzin.

Samstag 21 September 2024
święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

12:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Pawła Marek z okazji 80 rocznicy urodzin.

Sonntag 22 September 2024
bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników

8:00 Za zm. Alojzego Krettek, żony Helenę i Dorotę, Reginę i Gerarda Piela, rodziców, Irenę Malcer, syna Sebastiana, ojca misjonarza Józefa Krettek, Hermana Kałuża, Marię Piela, Wiktorię i Franciszka Badura, rodzeństwo, Rudolfa Chowaniec i zm. z pokrewieństwa.

10:30 Za zm. Pawła i Marię Gali, rodziców, rodzeństwo, siostrę zakonną Korsynię, Aleksandra i Marię Lepszy, zm. z pokrewieństwa Gali-Chrubasik-Lepszy-Górecki i dusze w czyśćcu cierpiące.

Montag 23 September 2024
Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana

18:00 a zm. rodziców Marię i Maksymiliana Kołodziejczyk, syna Maksymiliana, córki Adelajdę i Różę, dwóch zięciów, Jana i Genowefę Nowak, Gertrudę i Jana Sobocik, synów, synowe, Helenę Tumulla, Małgorzatę Burdzik, Emila Marcol i zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanółw i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 24 September 2024
bł. Antoniego Marcina Slomška, biskupa

18:00 Za zm. Franciszka Klima, rodziców Marię i Roberta, brata Antona, bratanka Adriana, Jadwigę i Wilhelma Dziadzia, zm. z rodzin Kocur-Klima, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 25 September 2024
św. Kleofasa, ucznia Pańskiego

7:00 Freier Termin

Donnerstag 26 September 2024
Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej

11:00 Ślub rzymski Wolnik-Krzosok.

18:00 Freier Termin

Freitag 27 September 2024
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

7:00 Freier Termin

Samstag 28 September 2024
bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników

17:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Za zm. Emila Białdyga w 1. rocznicę śmierci.

Sonntag 29 September 2024
święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

8:00 Freier Termin

10:30 W intencji rocznego dziecka Alicji Julii Świerczek o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Najświętszej i Anioła Stróża.

Montag 30 September 2024
św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa

18:00 Za zm. Antoniego i Lidię Konieczny, rodziców, rodzeństwo, Grzegorza i Danielę Pych, zm. z rodzin Konieczny, Wolnik, Pych i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 1 Oktober 2024
św. Romana Hymnografa, diakona

18:00 Za zm. Adolfa Jaskulla, synową, rodziców, rodzeństwo, bratową, Jadwigę i Antoniego Pohl, syna, synową, zm. z pokrewieństwa, Marię i Reinholda Paszek, Mikołaja Strojny, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 2 Oktober 2024
Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

7:00 Freier Termin

Donnerstag 3 Oktober 2024
bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana

17:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

18:00 Freier Termin

Freitag 4 Oktober 2024
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:00 Za zm. rodziców Krystynę i Bronisława Hajkowicz, dziadkow z obu stron, Huberta Wiertelorz, Helenę i Henryka Koczor, Oswalda Rajchel, zm. z rodzin Rajchel, Bulla oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 5 Oktober 2024
bł. Bartolo Longo

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Dariusza Wojnarskich z okazji 25 rocznicy ślubu i 50 rocznicy urodzin Dariusza Wojnarskiego.

Sonntag 6 Oktober 2024
bł. Innocentego z Berzo, kapłana

8:00 Za zm. rodziców Jadwigę i Joachima Ficoń, szwagra Henryka Urbansky, zm. z rodzin Ficoń, Sochiera, Gwóźdź, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Jadwigę i Rudolfa Strominski, rodziców, dziadków z obu stron, rodzeństwo, zięciów Reinharda i Alojza, zm. z rodzin Strominski, Wiesiolek, Halamoda, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Nabożeństwo różańcowe.

Montag 7 Oktober 2024
św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

18:00 Za zm. Karola i Otylię Walach, syna Józefa, Franciszka Krybus, dwie żony, Marię Gembalczyk, zm. z pokrewieństwa Walach-Krybus, zm. kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 8 Oktober 2024
św. Pelagii, męczennicy

18:00 Za zm. Annę i Karola Paris, dzieci, Krystynę Paris ojca Rufina Fitzon, Antoniego i Józefę Machnik, dwóch braci, Pawła i Helenę Wałach, syna Krystiana, Waltera Machnik, Leonarda Wolnik, Gertrudę i Wilibalda Bulla, Grażynę i Dorotę Bulla, Krystynę i Maksymilian Głombik oraz zm. z pokrewieństwa Paris-Fitzon-Bulla.

Mittwoch 9 Oktober 2024
Abrahama, patriarchy

7:00 Freier Termin

Donnerstag 10 Oktober 2024
św. Paulina z Yorku, biskupa

18:00 Za zm. Antoniego Krybus, rodziców, rodzeństwo, Zofię i Jana Komorek, syna Huberta i zm. z pokrewieństwa Komorek-Walach-Krybus-Serzisko-Pawiński-Koch.

Freitag 11 Oktober 2024
św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

7:00 Freier Termin

Samstag 12 Oktober 2024
św. Edwina

16:00 W intecji Michalela Kitel z okazji 18- stych urodzin o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha św i potrzebne łaski.

Sonntag 13 Oktober 2024
św. Teofila z Antiochii, biskupa

8:00 Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Urszulę Badurczyk, rodziców Gertrudę i Amanda Fiegler, siostrę Marię, Franciszka Badurczyk, dwie żony, Annę Kribus, synów Wernera i Franciszka, Jana i Jadwigę Bucki, Huberta Affa, Alfreda Kalabis, dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Nabożeństwo fatimskie.

Montag 14 Oktober 2024
św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

18:00 Freier Termin

Dienstag 15 Oktober 2024
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

18:00 Za zm. Zofię i Herberta Kasek, Stanisławę i Eugeniusza Solecki, Gertrudę i Alojzego Kasek, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 16 Oktober 2024
bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika

7:00 Freier Termin

Donnerstag 17 Oktober 2024
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

18:00 Za zm. Gertrudę i Fryderyka Mikołajek, rodziców z obu stron, rodzeństwo i dusze w czyścu cierpiące od rodziny Tumulka z Brzeźnicy.

Freitag 18 Oktober 2024
święto św. Łukasza Ewangelisty

18:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Samstag 19 Oktober 2024
św. Piotra z Alkantary, kapłana

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Łukasza Walach z okazji 40 rocznicy urodzin.

Sonntag 20 Oktober 2024
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

8:00 Za zm. Matyldę Grochol, Genowefę Seifert, rodziców, rodzeństwo, zm. z pokrewieństwa Czogała-Grochol-Seifert-Swandulla-Kobza-Górecki-Ligęza, zm. kapłanów i siostry zakonne.

10:30 Za zm. Pawła i Marię Gali, rodziców, rodzeństwo, siostrę zakonną Korsynię, Aleksandra i Marię Lepszy, zm. z pokrewieństwa Gali-Chrubasik-Lepszy-Górecki i dusze w czyśćcu cierpiące.

14:00 Nabożeństwo różańcowe.

Montag 21 Oktober 2024
św. Kaspra del Bufalo, kapłana

18:00 Freier Termin

Dienstag 22 Oktober 2024
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

18:00 Freier Termin

Mittwoch 23 Oktober 2024
św. Seweryna Boecjusza

7:00 Freier Termin

Donnerstag 24 Oktober 2024
św. Alojzego Guanella, kapłana

18:00 Za zm. rodziców Annę i Wilibalda Hruby, dziadków z obu stron i zm. z rodzin Wochnik, Hruby.

Freitag 25 Oktober 2024
św. Bernarda Calvo, biskupa

7:00 Freier Termin

Samstag 26 Oktober 2024
św. Dymitra z Salonik, męczennika

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anieli i Anotniego Janik z okazji 50 rocznicy ślubu.

Sonntag 27 Oktober 2024
św. Frumencjusza, biskupa

8:00 Za zm. Jadwigę Myrwa, rodziców Marię i Rudolfa Borzigursky, siostry Gertrudę, Annę i Marię, brata Henryka, Annę i Ernesta Marek, Łucję i Mariana Lachowski i zm. z pokrewieństwa.

10:30 W intencji fundatorów i budowniczych naszego kościoła w 117 rocznicę konsekracji.

14:00 Nabożeństwo różańcowe.

Montag 28 Oktober 2024
święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

17:00 Za zm. Jadwigę i Jana Marek, 3 synów, 4 synowe, Zygmunta Okoniewskiego, 2 żony, 2 synów, wnuka Tomasza, dziadków z czterech stron, zm. księży Siwonia i Mainkę, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 29 Oktober 2024
bł. Michała Rua, kapłana

17:00 Za zm. Różę Janik w rocznicę śmierci oraz za zmarłego Henryka Janik.

Mittwoch 30 Oktober 2024
bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika

7:00 Freier Termin

Donnerstag 31 Oktober 2024
św. Wolfganga, biskupa

18:00 Za zm. męza Jana Kobza, ziecia Krystiana Czogała w rocznicę smierci, zm. z pokrewienstwa z 4 stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Freitag 1 November 2024
Uroczystość Wszystkich Świętych

8:00 Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

14:00 Nabożenstwo za zmarłych z procesją na cmantarz.

Samstag 2 November 2024
św. Malachiasza, biskupa

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Róż Różańcowych.

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za wszystkich Wiernych Zmarłych.

Sonntag 3 November 2024
św. Marcina de Porres, zakonnika

8:00 Za zm. męża Antoniego Krybus, brata Alfonsa, rodziców Anielę i Józefa, Franciszka Kusidło, dwie żony, córkę Ritę, Wiktora i Martę Górecki, syna Henryka, synową Helenę, Bernarda Kleta i zm. z pokrewieństwa.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zoffi Świerczyńskiej i jej rodziny z okazji urodzin.

Montag 4 November 2024
Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

17:00 Za zm.o męża Rufina Fitzon w 25 rocznicę śmierci, zm. Krystynę, zm. z pokrewieństwa Fitzon-Paris-Wałach-Morcinek-Rzezonek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Dienstag 5 November 2024
bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

17:00 Za zm. rodziców Marię i Franciszka Gawlik, syna Józefa, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Annę i Bertolda Depta, Engelberta i Jana Tumulka, zm. z pokrewieństwa Gawlik-Depta oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 6 November 2024
św. Leonarda z Limoges, pustelnika

7:00 Freier Termin

Donnerstag 7 November 2024
św. Engelberta, biskupa i męczennika

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Freier Termin

Freitag 8 November 2024
św. Czterech Koronowanych, męczenników

7:00 Freier Termin

Samstag 9 November 2024
bł. Joanny z Signy

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Marię Parys, Annę i Franciszka Parys, zm. z rodzin Parys, Mika oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 10 November 2024
św. Andrzeja Avellino, kapłana

8:00 Za zm. Damiana Niedballa, dziadków Elżbietę i Józefa Reichel, syna Wilibalda, żonę Hildegardę, Zofię i Wiktora Niedballa, dzieci, synowe, zm. z pokrewieństwa Niedballa-Reichel i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Joachima i Doroty Wllach z okazji 50 rocznicy ślubu.

Montag 11 November 2024
św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

17:00 Freier Termin

Dienstag 12 November 2024
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika

17:00 Freier Termin

Mittwoch 13 November 2024
bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

7:00 Freier Termin

Donnerstag 14 November 2024
bł. Jana Liccio, kapłana

17:00 Za zm.Krystynę i Józefa Marklowski, syna Bernarda, rodziców Kubica, Marklowski. Franciszka, Alojzego i Marię Marklowski. Gintera Pieczarek oraz Krystynę i Gerarda Sander.

Freitag 15 November 2024
bł. Magdaleny Morano, dziewicy

7:00 Freier Termin

Samstag 16 November 2024
św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Alojzego Lepiorz, rodziców Gertrudę i Alfreda Lepiorz, Emilię i Józefa Krzyżok i zm z pokrewieństwa.

Sonntag 17 November 2024
św. Grzegorza z Tours, biskupa

8:00 Za zm. Annę Marek w 1 rocznicę śmierci.

10:30 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich, Różę Pawlik, Urszulę i Józefa Grzesik i zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rózga-Niedziela-Helmich-Klobuczek.

Montag 18 November 2024
św. Odo z Cluny, opata

17:00 W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Dienstag 19 November 2024
św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

17:00 Freier Termin

Mittwoch 20 November 2024
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

7:00 Freier Termin

Donnerstag 21 November 2024
św. Gelazego I, papieża

17:00 Freier Termin

Freitag 22 November 2024
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

7:00 Freier Termin

Samstag 23 November 2024
bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Freier Termin

Sonntag 24 November 2024
bł. Marii Anny Sala, dziewicy

8:00 Za zm. męża Franciszka Kachel, rodziców Franciszka i Franciszkę Kachel, dzieci, rodziców Józefa i Elfrydę Wycisk, syna Józefa i zm. z rodzin Kachel, Wycisk, Machnik, Kretschmer.

10:30 Za zm. rodziców Alojzego i Waleskę Pater, Jana Warzocha, brata Georga Pater, Elfrydę Stania, Augusta i Ernesta Stania, Karola, Jadwigę Pater, dzieci, Dorotę Sułkowską, Teresę Warzocha, Floriana i Alicję Dziedzic, Pawła Wyglenda, zm. z pokrewieństwa Pater-Warzocha-Stania i dusze w czyśćcu cierpiące.

Montag 25 November 2024
bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

17:00 Freier Termin

Dienstag 26 November 2024
bł. Jakuba Alberione, kapłana

17:00 Freier Termin

Mittwoch 27 November 2024
bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

7:00 Freier Termin

Donnerstag 28 November 2024
bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

17:00 Freier Termin

Freitag 29 November 2024
św. Saturnina, biskupa

7:00 Freier Termin

Samstag 30 November 2024
święto św. Andrzeja, apostoła

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystiana Wiertelorz z okazji 50 rocznicy urodzin.

Sonntag 1 Dezember 2024
św. Eligiusza, biskupa

8:00 Za zm. Agnieszkę i Karola Metzner, syna Henryka, Norberta Krzosok, ks.Józefa Gacka i zm. z pokrewieństwa Metzner-Gacka-Krzosok.

10:30 Za zm. Eugeniusza Szczuka, rodziców Helenę i Franciszka, dziadków Albertynę i Emanuela Krettek, syna Jerzego, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyla, pokrewieństwo Szczuka-Krettek i zm. kapłanów.

14:00 Nabożeństwo adwentowe z poświęceniem wieńców, świec i lampionów.

Montag 2 Dezember 2024
bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy

17:00 Freier Termin

Dienstag 3 Dezember 2024
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

17:00 Freier Termin

Mittwoch 4 Dezember 2024
św. Jana Calabri, kapłana

9:00 Za wstawiennictwem św. Barbary w intencji Górników.

Donnerstag 5 Dezember 2024
bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika

17:00 Freier Termin

Freitag 6 Dezember 2024
św. Mikołaja, biskupa

17:00 Za zm. Helenę i Józefa Pater, rodziców Edwarda i Albertynę, Wilhelma i Józefę Mika, Hildegardę i Leonarda Wochnik, zm. z pokrewieństwa Pater-Filip-Mika-Krybus, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 7 Dezember 2024
św. Marii Józefy Rossello, dziewicy

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Jana Świeczyńskiego w rocznicę śmierci i za zm. z rodziny.

Sonntag 8 Dezember 2024
św. Romaryka, opata

8:00 Freier Termin

10:30 W intencji Kobiet i Dziewcząt naszej Parafii.

14:00 Nabożeństwo z poświęceniem medalików dzieci pierwszokomunijnych.

Montag 9 Dezember 2024
św. Piotra Fourier, kapłana

17:00 Freier Termin

Dienstag 10 Dezember 2024
Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

17:00 Za zm. rodziców Alfonsa i Pelagię Piperek, brata Józefa, rodziców Edeltraudę i Józefa Wycisk, Franciszka Wycisk, zm. z pokrewieństwa Piperek-Wycisk i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 11 Dezember 2024
św. Wicelina, biskupa

7:00 Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i dusze w czyśćcu cierpiące.

Donnerstag 12 Dezember 2024
bł. Hartmanna, biskupa

17:00 Freier Termin

Freitag 13 Dezember 2024
św. Odylii (Otylii), opatki

7:00 Freier Termin

Samstag 14 Dezember 2024
św. Wenancjusza Fortunata, biskupa

16:00 Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Ernestynę i Gotfryda Tomala, rodziców Franciszka i Gertrudę Tomala, zm. z pokrewieństwa Wyglenda-Tomala-Antosik-Duda-Stefański i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sonntag 15 Dezember 2024
św. Marii Crocifissa, dziewicy

8:00 Za zm. Agnieszkę Jendrzejczyk, Annę i Henryka Filip, Jana Wrazidło, zm. dziadków z 4 stron, zm. z pokrewieństwa Pater, Filip, Wilk, Cienskowski, Franiczek, Wrazidło, dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Za zm. Teodora i Elżbietę Nosiadek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, córkę Irenę Lasak, Franciszka Rzega, rodziców, Stanislawa Kostoń, Wilchelma Rymer, zm. z pokrewieństwa Mika-Harnasz, zm. kapłanów i siostry zakonne.

14:00 Adwentowe nabożeństwo pokutne.

Montag 16 Dezember 2024
bł. Sebastiana Maggi, kapłana

17:00 Freier Termin

Dienstag 17 Dezember 2024
św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana

17:00 Za zm. córkę Bogusławę Cygan, Jerzego Mika, rodziców Joachima, Gertrudę, Zofię, Alfonsa i Józefa, rodzeństwo, siostrzenicę Agnieszkę, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 18 Dezember 2024
św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat

17:00 Roraty. W intencji kręgów rodzin, które przyjmują obraz Pielgrzymującej Matki Bożej.

Donnerstag 19 Dezember 2024
bł. Urbana V, papieża

17:00 Za zm. Helenę Tumulla w 2 rocznicę śmierci.

Freitag 20 Dezember 2024
św. Dominika z Silos, opata

7:00 Za zm. brata Józefa Walach, rodziców Karola i Otylię Walach, Antoniego i Aleksję Krettek, Józefa i Helenę Piechula dziadków z obu stron, księży i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Samstag 21 Dezember 2024
bł. Piotra Friedhofen, zakonnika

13:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stefanii Krybus z okazji 70 rocznicy urodzin.

Sonntag 22 Dezember 2024
św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy

8:00 Freier Termin

10:30 Za zm. Jadwigę Leśniok, męża Maksymiliana i Franciszka, Annę Leśniok, Ryszarda Hałas, Józefa Jaskóła i zm. z pokrewieństwa Leśniok-Hałas-Sekuła.

14:00 Nabożeństwo z poświęceniem szopek i figurek Dzieciątka Jezus.

Montag 23 Dezember 2024
św. Marii Małgorzaty d'Youville

17:00 Za zm. rodziców Agnieszkę i Wilhelma Panek, Gerdę i Antoniego Strzedulla oraz zmarłych dziadków.

Dienstag 24 Dezember 2024
Wigilia Bożego Narodzenia

8:00 Za zm. Annę Tumulka, Marię i Józefa Perenc, Agnieszkę i Wiktora Tumulka, dwóch synów, Joachima Siedlaczek, Andrzeja Niestrój, zm. z pokrewieństwa Tumulka-Krybus-Rzytki-Stuchły, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Mittwoch 25 Dezember 2024
św. Piotra Nolasco, kapłana

:1 Pasterka w intencji Parafian.

8:00 Freier Termin

10:30 Freier Termin

14:00 Nieszpory kolędowe.

Donnerstag 26 Dezember 2024
święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika

8:00 Freier Termin

10:30 Freier Termin

Freitag 27 Dezember 2024
święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

8:00 Freier Termin

Samstag 28 Dezember 2024
święto św. Młodzianków, męczenników

9:00 Za wstawiennictwem św. Młodzianków w intencji dzieci naszej parafii z błogosławieństwem.

Sonntag 29 Dezember 2024
św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika

8:00 Freier Termin

10:30 Freier Termin

Montag 30 Dezember 2024
św. Egwina, biskupa

7:00 Freier Termin

Dienstag 31 Dezember 2024
św. Sylwestera I, papieża

16:00 W intencji Parafian na zakończenie Roku Pańskiego 2024.

Freigeben: