06-09.03.2020

Temat: „Oto wielka tajemnica wiary”

Piątek – Eucharystyczny styl życia drogą do pełni człowieczeństwa”

09:00 Msza św. z nauką ogólną w intencji czcicieli Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Jezusowego i odwiedziny chorych.
 Msza św. z nauką ogólną.
18:00 Przeżyjmy to raz jeszcze – droga Krzyżowa ulicami Łubowic: „Nasza moc w mądrości Krzyża”.

Sobota„Przebaczenie bliźnim i sobie warunkiem pełni uczestnictwa we Mszy Św.”

09:00 Msza św. z nauką ogólną.
10:00 Nauka stanowa dla matek dzieci w wieku szkolnym:
„Być sercem  rodziny i zachować rytm życia”.
17:00 Msza św. nauką ogólną. Po Mszy św. nauka stanowa dla mężczyzn: „Być głową rodziny i szukać mocy w modlitwie”.
19:00 Nauka dla młodzieży starszej: „Jak wierzyć w Boga dziś?”

Niedziela„Co daje nam Eucharystia?”

08:00 Msza św. z nauką ogólną.
10:30 Msza św. z nauką ogólną.
14:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym– spotkanie dla chętnych do założenia kręgu Matki Bożej Pielgrzymującej i dla tych, którzy Ją przyjmują już od dłuższego czasu.
19:00 Film Niespodzianka.

Poniedziałek  – „Dobra spowiedź warunkiem owocności Eucharystii i prawdziwej radości życia”

09:00 Msza św. z nauką ogólną.
17:00 Msza św. z nauką ogólną. Po Mszy św. nauka dla Kandydatów do Bierzmowania: „Pokochać siebie – mój temperament” - czyli o tym, jak cudownie stworzył mnie Bóg!