Jak się zachować?

Porady - Pomoc - Informacje

W najbliższych dniach najważniejsze jest to, żebyśmy jako społeczeństwo i wspólnota parafialna zachowywali się odpowiedzialnie. Pamiętajmy, że nie chodzi tylko o nasze indywidualne zdrowie, ale też o zdrowie wszystkich ludzi, z którymi się codziennie spotykamy, których mijamy na ulicy. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Jeżeli widzisz u siebie jakiekolwiek objawy choroby, nie bagatelizuj ich, zgłoś się do odpowiednich służb. UWAGA: w takim przypadku nie idziemy do przychodni / szpitala (żeby nie zarażać innych), ale dzwonimy na całodobową infolinię pod numer 800 190 590.

Bądźmy też na bieżąco z wytycznymi:


JEŻELI KTOŚ POTRZEBUJE POMOCY W CODZIENNYCH SPRAWACH:

  • ZAKUPY
  • LEKARSTWA
  • ZAŁATWIENIE JAKIEJŚ WAŻNEJ SPRAWY
  • PORADY, PYTANIA

PROSIMY O KOTAKT:

POSTARAMY SIĘ POMÓC JAK TYLKO MOŻEMY !!!

Udostępnij: