INTENCJE MSZY ŚW.

zastrzegamy prawo do zmian!

Czwartek 31 Października 2019
św. Wolfganga, biskupa

17:00 (szkolna) Za zm. męża Jana Kobza w rocznicę śmierci. Po Mszy św. różaniec dla dzieci.

Piątek 1 Listopada 2019
Uroczystość Wszystkich Świętych

8:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Floriana Rumpel i całej rodziny z okazji 70 rocznicy urodzin.

10:30 W intencji Parafian.

14:00 Nabożeństwo za Zmarłych polecanych w zaleckach z procesją na cmentarz.

Sobota 2 Listopada 2019
św. Malachiasza, biskupa

8:00 W intencji Wszystkich Wiernych Zmarłych zwłaszcza zm. czcicieli Matki Bożej.

17:00 Za zm. Kazimierza Bajerskiego, Ewę i Michała Bajerskich, Władysława Dobosz, Józefę Kołacińską, Rene Marchuta oraz zm. z rodzin Bajerski-Dobosz-Kościółek. Po Mszy św. różaniec za zmarłych i procesja na stary cmentarz.

Niedziela 3 Listopada 2019
św. Marcina de Porres, zakonnika

8:00 Za zm. Dominika Konieczny, Joachima Konieczny, Antonię i Augusta Konieczny i zm. z pokrewieństwa Jasny-Konieczny.

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. Jerzego i Walerię Pańczyk, rodziców Antoniego i Walerię Niewiarowski, Józefa i Marię Pańczyk, Helenę i Rudolfa Grzonka, zm. dziadków i rodzeństwo.

Poniedziałek 4 Listopada 2019
Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

6:45 Za zm. męża Antoniego Konieczny, zm. rodziców, rodzeństwo, teściów, 2 szwagrów, Katarzynę Miłota, Jana i Matyldę Wolnik, 2 córki, 3 synów, 3 zięciów, Grzegorza i Danielę Pych, zm. z pokrewieństwa Wolnik-Urbański-Klyta-Konieczny i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 5 Listopada 2019
bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

17:00 Za zm. rodziców Marię i Franciszka Gawlik, syna Józefa, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Annę i Bertolda Depta, zm. z pokrewieństwa Gawlik-Depta i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 6 Listopada 2019
św. Leonarda z Limoges, pustelnika

6:45 Za zm. O. Mikołaja Wallach w 2 rocznicę śmierci i za zm. z pokrewieństwa.

Czwartek 7 Listopada 2019
św. Engelberta, biskupa i męczennika

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. Zofię i Władysława Smalcerz, syna Stanisława, córkę Rozalię, wnuków Leszka i Marka oraz za zm. z rodzin Smalcerz i Tywończuk i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 8 Listopada 2019
św. Czterech Koronowanych, męczenników

17:00 Za zm. Marię i Maksymiliana Kiszka, zm. z rodzin Kiszka-Pendzialek-Piontek-Cyran i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 9 Listopada 2019
bł. Joanny z Signy

17:00 Za zm. męża Rufina Fitzoń w 20. rocznicę śmierci, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 10 Listopada 2019
św. Andrzeja Avellino, kapłana

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Franciszka Kusidło, dwie żony, córkę Ritę, wnuka Rudolfa, Wiktora i Martę Górecki, syna Henryka, synową Helenę, rodziców Anielę Krybus, męża Józefa, syna Alfonsa i całe pokrewieństwo.

10:30 W intencji fundatorów i budowniczych naszego Kościoła.

14:00 Nabożeństwo dziękczynne za przekazanie wiary Dzieciom I-Komunijnym.

Poniedziałek 11 Listopada 2019
św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

6:45 (recytowana) W intencji Parafian.

Wtorek 12 Listopada 2019
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika

17:00 Za zm. rodziców Wiktorię i Oswalda Ksol, Różę i Jana Gawlik, brata Henryka, Henryka Helmich i za zm. z pokrewieństwa Gawlik-Ksol-Rozga-Niedziela, zm. Urszulę i Józefa Grzesik i Różę Pawlik.

Środa 13 Listopada 2019
bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

6:45 wolny termin

11:30 Pogrzeb śp. Jerzego Czogała.

Czwartek 14 Listopada 2019
bł. Jana Liccio, kapłana

17:00 Za zm. Gerarda Mraczny w 40 rocznicę śmierci.

Piątek 15 Listopada 2019
bł. Magdaleny Morano, dziewicy

17:00 Za zm. Pawła Pietruszka, rodzeństwo, rodziców Annę i Antoniego, Helenę i Henryka Kubina, Elżbietę i Joachima Szynol i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 16 Listopada 2019
św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

12:00 O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji 50. rocznicy urodzin Mariana Iskra z Grzegorzowic.

17:00 Za zm. Erykę i Gerarda Krybus, brata Antoniego, rodziców Agatę i Antoniego Krybus, Pawła Sługa, 2 żony, Łucję i Antoniego Zimny, Marię i Bernarda Czerny i za zm. z pokrewieństwa Zimny-Koberski i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 17 Listopada 2019
św. Grzegorza z Tours, biskupa

8:00 Za zm. ks. Józefa Gacka w 2. rocznicę śmierci, zm. męża Karola Metzner, syna Henryka, siostrę Różę Krzyżak, rodziców Emilię i Bonifacego Gacka, Bertę i Maksymiliana Metzner i za zm. z pokrewieństwa.

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. Teodora i Elżbietę Nosiadek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, córkę Irenę Lasak, Annę Rzega, Stanisława Kostoń i zm. z pokrewieństwa Mika-Harnasz.

16:00 Nabożeństwo ku czci św. Marcina.

Poniedziałek 18 Listopada 2019
św. Odo z Cluny, opata

17:00 W intencji rodzin, które przyjęły obraz Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w minionym miesiącu.

Wtorek 19 Listopada 2019
św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

17:00 Za zm. Engelberta Tumulka. Msza św. ofiarowana od córek.

Środa 20 Listopada 2019
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

6:45 wolny termin

Czwartek 21 Listopada 2019
św. Gelazego I, papieża

17:00 Za zm. Jana Mika, rodziców, rodzeństwo, Jadwigę i Mikołaja Nowak, rodziców z 2 stron, rodzeństwo, Alfreda Rybka, Henryka Panek, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 22 Listopada 2019
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

17:00 Za zm. Jana i Elżbietę Kryworuka, Franciszka Matusz, pokrewieństwo z 4 storn i za zm. kapłanów.

Sobota 23 Listopada 2019
bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

11:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Huberta i Kariny Kiszka z okazji 25 rocznicy ślubu.

15:00 Rocznica śmierci Josepha von Eichendorffa.

Niedziela 24 Listopada 2019
bł. Marii Anny Sala, dziewicy

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Elżbietę Reichel, męża Józefa, zm. syna Wilibalda, rodziców, rodzeństwo, zm. Zofię Niedballa, męża Wiktora, córkę Ritę, synów Sinolda, Herberta, synową Reginę, wnuków Ryszarda i Urszulę, rodziców, zm. z pokrewieństwa Reichel, Niedballa, zm. kapłanów i siostry zakonne.

10:30 Msza św. chrzcielna. Roczek: Lena Maria Walach i Emilia Magdalena Wardenga.

Poniedziałek 25 Listopada 2019
bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

6:45 wolny termin

Wtorek 26 Listopada 2019
bł. Jakuba Alberione, kapłana

17:00 Za zm. Hildegardę Wallach, rodziców Gertrudę i Józefa, O. Mikołaja, Agnieszkę i Pawła Ploch, zm. kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 27 Listopada 2019
bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

6:45 wolny termin

Czwartek 28 Listopada 2019
bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

17:00 Za zm. Annę i Joachima Kuśka, Józefa i Franciszkę Kuśka, Jana i Jadwigę Kuśka, Piotra i Ernestynę Wolnik oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 29 Listopada 2019
św. Saturnina, biskupa

17:00 Za zm. Genowefę i Karola Bulenda, syna Antoniego, Wilhelminę i Antoniego Jurecki i za zm. z rodzin Bulenda-Komor-Jurecki-Cienskowski.

Sobota 30 Listopada 2019
święto św. Andrzeja, apostoła

17:00 Za zmarłą Gertrudę Mikołajek w 30 dzień po śmierci.

Niedziela 1 Grudnia 2019
św. Eligiusza, biskupa

8:00 Za zm. Eugeniusza Szczuka, rodziców Helenę i Franciszka, dziadków Albertynę i Emanuela Krettek, syna Jerzego, żonę Hildegardę, córkę Marię Przybyla, pokrewieństwo Szczuka-Krettek i zm. kapłanów.

10:30 wolny termin

Poniedziałek 2 Grudnia 2019
bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy

17:00 Za zm. Łucję Gans w 30 dni po śmierci.

Wtorek 3 Grudnia 2019
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

17:00 Za zm. męża Herberta Cieśla, ojca Ernesta, 2 żony, Kazimierza Ostrowskiego i pokrewieństow Cieśla-Krybus.

Środa 4 Grudnia 2019
św. Jana Calabri, kapłana

6:45 wolny termin

9:00 W intencji Górników.

Czwartek 5 Grudnia 2019
bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika

16:00 Godzina Święta z okazją do Spowiedzi św.

17:00 Za zm. rodziców Alfonsa i Pelagię Piperek, brata Józefa, rodziców Józefa i Edeltraudę Wycisk, Franciszka Wycisk, Łucję Piperek, Małgorzatę Wolnik, Marię Wojtek i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 6 Grudnia 2019
św. Mikołaja, biskupa

6:45 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17:00 wolny termin

Sobota 7 Grudnia 2019
św. Marii Józefy Rossello, dziewicy

8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

17:00 Za zm. Karola Metzner w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 8 Grudnia 2019
św. Romaryka, opata

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Franciszkę i Jana Weihser, Jadwigę i Emanuela Dyrska, syna i synową, Marię i Pawła Roesler, Engelberta Swolana, Mateusza Lach, Annę i Józefa Murawski, Leona i Adelę Tumulla, synową Elżbietę, Annę i Karola Janik, Annę i Augustyna Rzytki oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 W intencji dziewcząt i kobiet naszej parafii.

14:00 Nabożeństwo z przkazaniem Medalików dzieciom I-Komunijnym.

Poniedziałek 9 Grudnia 2019
św. Piotra Fourier, kapłana

17:00 Za zm. Jerzego Czogała w 30 dni po śmierci.

Wtorek 10 Grudnia 2019
Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

17:00 Za zm. Jerzego Mika, córkę Bogusławę, rodziców Joachima i Gertrudę Mika, Zofię i Alfonsa, Józefa Piździor, rodzeństwo, zm. z pokrewieństwa, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 11 Grudnia 2019
św. Wicelina, biskupa

6:45 wolny termin

Czwartek 12 Grudnia 2019
bł. Hartmanna, biskupa

17:00 Za zm. rodziców Jerzego i Jadwigę Pater, Józefa Szryt oraz za zm. z pokrewieństwa Pater-Reichel-Szryt.

Piątek 13 Grudnia 2019
św. Odylii (Otylii), opatki

17:00 Za zm. Hildegardę i Leonarda Wochnik, zm. Brunona Lamla, zm. Józefa Pater, zm. Heinza Mateja zm. z rodzin Wochnik, Mika, Lamla.

Sobota 14 Grudnia 2019
św. Wenancjusza Fortunata, biskupa

8:00 Za zm. Ernestynę i Gotfryda Tomala, rodziców Gertrudę i Franciszka Tomala i zm. z pokrewieństwa.

17:00 Za zm. Stanisława Knap, rodziców, synów Jana i Alfreda, Franciszka Kusidło, 2 żony, córkę Ritę, wnuka Rudolfa i za zm. z pokrewieństwa Kusidło-Knap-Iskra.

Niedziela 15 Grudnia 2019
św. Marii Crocifissa, dziewicy

8:00 Za zm. Agnieszkę Jendrzejczyk, Annę i Henryka Filip, Jana Wrazidło, dziadków z 4 stron, zm. z pokrewieństwa Filip-Pater-Wrazidło-Franiczek, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 wolny termin

Poniedziałek 16 Grudnia 2019
bł. Sebastiana Maggi, kapłana

17:00 wolny termin

Wtorek 17 Grudnia 2019
św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana

17:00 Za zm. Józefa Marklowski, braci Franciszka i Alojzego, rodziców Adlolfa i Joannę Marklowski, Jerzego i Martę Kubica, Gintera Pieczarek, Klarę i Józefa Rzega, Krystynę i Gerarda Sander i zm. z pokrewieństwa.

Środa 18 Grudnia 2019
św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat

6:45 W intencji rodzin, które przyjęły obraz Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w minionym miesiącu.

Czwartek 19 Grudnia 2019
bł. Urbana V, papieża

17:00 Za zm. Jadwigę Kubina w 5. rocznicę śmieci, rodziców Antoniego Badurczyk, 2 żony, dzieci, zm. teściów, Jana Kubina, 2 żony, dzicie oraz zm. z pokrewieństwa Badurczyk-Kubina.

Piątek 20 Grudnia 2019
św. Dominika z Silos, opata

17:00 Za zm. Józefa Pater, rodziców Edwarda i Albertynę, rodziców Wilhelma i Józefę Mika, Hildegardę i Leonarda Wochnik, pokrewieństwo Pater, Wilk, Filip, Mika, Krybus i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 21 Grudnia 2019
bł. Piotra Friedhofen, zakonnika

17:00 Za zm. Ernestynę Piskalla w 1. rocznicę śmierci.

Niedziela 22 Grudnia 2019
św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. syna Henryka Metzner, męża Karola, ks. Jezefa Gacka, rodziców Emilię i Bonifacego Gacka, Bertę i Maksymiliana Metzner i za zm. z pokrewieństwa.

10:30 Za zm. Teodora i Elżbietę Nosiadek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, córkę Irenę Lasak, Annę Rzega, Stanisława Kostoń, Wilhelma Rymer oraz za zm. kapłanów.

Poniedziałek 23 Grudnia 2019
św. Marii Małgorzaty d'Youville

17:00 Za zm. Eryka Ignatzy, zm. rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

Wtorek 24 Grudnia 2019
Wigilia Bożego Narodzenia

8:00 Za zm. Annę Tumulka, rodziców Annę i Józefa Perenc, Agnieszkę i Wiktora Tumulka, synów Hiacynta i Alojzego, Andrzeja Niestrój, zm. z pokrewieństwa Tumulka-Krybus-Niestrój-Stuchły, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

23:59 Pasterka w intencji Parafian.

Środa 25 Grudnia 2019
św. Piotra Nolasco, kapłana

8:00 wolny termin

10:30 wolny termin

14:00 Nieszpory kolędowe

Czwartek 26 Grudnia 2019
święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika

8:00 wolny termin

10:30 (dwujęzyczna) Za zm. Jadwigę Leśniok, męża Maksymiliana i Franciszka, Annę Leśniok, Ryszarda Hałas, Józefa Jaskóła i zm. pokrewieństwo Leśniok-Hałas-Sekuła.

Piątek 27 Grudnia 2019
święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

9:00 wolny termin

Sobota 28 Grudnia 2019
święto św. Młodzianków, męczenników

9:00 W intencji naszych najmłodszych Parafian z błogosławieństwem dzieci.

15:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rafała Krettek z okazji 40 urodzin i dla syna Filipa z okazji 10 urodzin oraz o zdrowie dla całej rodziny.

Niedziela 29 Grudnia 2019
św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika

8:00 (dwujęzyczna) Za zm. Marię Gali w 1. rocznicę śmierci.

10:30 Msza św. chrzcielna. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i
zdrowie z okazji 80. rocznicy urodzin Janiny Ignatzy.
ROCZEK: Hanna Łucja Wolnik.

13:00 Ślub: Kawik - Plura.

Poniedziałek 30 Grudnia 2019
św. Egwina, biskupa

9:00 wolny termin

Wtorek 31 Grudnia 2019
św. Sylwestera I, papieża

16:00 W intencji Parafian z nabożeństwem na zakończenie roku.

Udostępnij: